تبلیغات
غروب فتنه 88 - فتنه سبز به دنبال استفاده از فضای غبارگونه روزهای اخیر/خاتمی:فعلا باید سکوت کنیم! + نسیم فتنه از هر طرف باشد در مقابلش می ایستیم

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

فتنه سبز به دنبال استفاده از فضای غبارگونه روزهای اخیر/خاتمی:فعلا باید سکوت کنیم!

جریان وابسته به خاتمی و دیگر سران فتنه در 2 سال اخیر بیشترین بحرانها را برای نظام ساخته و پرداخته اند و هم اکنون نیز به دنبال طراحی بحران جدید برای نظام با توجه به شرایط حساس منطقه ای هستند.

شنیده های خبرنگار ندای انقلاب حاکی از آن است که اخیرا نفر سوم از سران فتنه در جمعی گفته است الان زمان آن است که سکوت کنیم ونظاره گر باشیم .

این عنصر فتنه گر که تاکنون توانسته با جدا کردن خود از کروبی و موسوی از مجازات نیز ظاهرا فرار کند با اشاره به بعضی مسائل اضافه نموده است که" شاید حوادثی باعث به بار نشستن زحمات ما ونتیجه گیری از ..... شود "
گفته می شود سید محمد خاتمی با وجودیکه منافقانه مترصد آسیب رساندن به نظام اسلامی می باشد ، ولی در وضعیت فعلی به سایر  نزدیکانش توصیه نموده است که آماده بهره برداری از فضای موجود در روابط مسئولین نظام باشند و اطرافیانش خواسته  که سکوت کنند ونظاره گر وقایع در پیش باشند .
لازم به ذکر است  بعد از حضور دکتر احمدی نژاد در هیئت دولت وبر فنا رفتن تحلیلهای معاندین در این چند روز اخیر ، نامبرده در یک موضعگیری کوتاه وشتاب آلود گفت " هنوز چیزی معلوم نیست ، اعتقاد دارم مسائل ریشه دار تر از این است که با یک حضور تبلیغاتی  رفع شود ، آینده مشخص کننده خیلی چیزها است".
این اظهارات در حالی صورت می گیرد که جریان وابسته به خاتمی و دیگر سران فتنه در 2 سال اخیر بیشترین بحرانها را برای نظام ساخته و پرداخته اند و هم اکنون نیز با توجه به فضای پیش آمده دنبال طراحی بحران جدید برای نظام با توجه به شرایط حساس منطقه ای هستند.


 نسیم فتنه از هر طرف باشد در مقابلش می ایستیم

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد با بیان اینکه شامه انسان پیر از همه شامه‌ها قو‌‌ی‌تر است، اظهار داشت: نیم قرن است که پیرمردهای انقلاب در حال مبارزه هستند و اگر یک نسیم ضد انقلاب و ضد رهبری از طرفی بوزد ما متوجه می‌شویم.

به گزارش جهان به نقل از فارس عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: به شامه سیاسی پیرمردها اعتماد کنید تا شامه ما این نسیم را حس کند جلوی آن می‌ایستیم، کار نداریم که این نسیم از کدام طرف می‌وزد از طرف دوست یا دشمن؛ از هر طرف بوزد تا پای جان در مقابلش می‌ایستیم.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه امروز همه دشمنان ما به این نتیجه رسیده اند که عمود خیمه نظام رهبری است، گفت: آنها می‌‌خواهند این عمود را پایین بیاورند و از داخل و خارج می‌خواهند این عمود هدف قرار دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یکی از ابزارهای تبلیغی نظام ما در دنیا فحش دشمن به ما است، اظهار داشت: با این فحش‌ها مردم دنیا مشتاق می‌شوند که ما را بشناسند و وقتی شناختند شیفته استقلال ما می‌شوند.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان داشت: من از این می‌ترسم که خدای ناکرده پیش امام زمان شرمنده شویم و ایشان پیش خدا از ما شکایت کنند. ما امروز با هیچکس رودرواسی نداریم هر بادی که از هر طرفی بوزد که غبار فتنه بلند شود مقابل نسیم اولش می‌ایستیم.


نوشته شده در دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید