تبلیغات
غروب فتنه 88 - اپوزیسیون بازهم به جان هم افتاد + دزدی کار دست یکی از سایتهای جریان فتنه داد! +برنامه ریزی خاتمی برای صانعی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

اپوزیسیون بازهم به جان هم افتاد

گو و مگو و نزاع پیرامون مدیریت جریان فتنه به شرایط حادی رسیده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،جریان فتنه که در مسیر سیاست گذاری ها ی خود ایجاد چتر فراگیر از همه گروه ها،مسلک ها با دامنه ای از مذهبی ها تا سکولارها را برای فربه شدن حامیانش تجویز کرده بود اینک دچار بحرانی غیر قابل حل در همین موضع شده است.
در همین رابطه سپردن مدیریت جریان فتنه سبز به شورای هماهنگی راه سبز امید که با انتقاداتی روبرو بود به ورطه عبور از یکدیگر رسیده است.مخالفان این شورا در این زمینه به محورهای زیر را مورد توجه خود قرار داده اند:
- آقایان شما قسمت بزرگی‌ از مشکل مردم و جامعه ما هستید و نه‌ پاسخ و راه حل آن
- تکروی‌های حزبی حاصلی نخواهد داشت جز تزریق یاس، ناامیدی
- بد شانسی ملت ما این بود که شما در تنها کاری که مهارت دارید گروگانگیری تلاش مردم و عوام فریبی است! وگرنه فرصت رهبری هم داشتید آن هم ۸ سال و حاصل آن را امروز نظاره گریم! حیف که شما فرصت سوزی عادت ثانویه تان است!
- آقای مزروعی! آقای امیرارجمند! آقایان شورای مخفی‌ که ایران را فقط برای «بعضی‌» ایرانیان می‌خواهید!
در این میان اما موافقان این شورا نیز در پاسخ به سایر گروه های اپوزیسیون موارد زیر را بیان کرده اند:
- اپوزیسیون سال‌هاست خارج نشسته اند، هیچ وقت هم هیچ تاثیری تقریبا نداشته اند، پایگاه اجتماعی ندارند و مردم را نمی‌توانند به خیابان بیاورند. مهم‌ترین حرکت اعتراضی که اینها کرده‌ا‌ند را می‌شود به جریان آقای «هخا» خلاصه کرد.
- این ها ابتدا در این شورا سهم می‌خواستند، می‌گفتند سهم مارا بدید ما سی سال است که اینجا داریم کار سیاسی می‌کنیم. شورا طبیعتا سهمی که به کسی نمی‌دهد.
- بعضی از اینها بدنام هستند و زبان دراز و دشنام دهنده و تهمت زننده‌ای دارند، از احمد شاملو را فحش می‌دهند تا موسوی و ... آوردن این قشر داخل شورا می‌تونه به ضرر شورا و حرکت مردم تمام بشود.
- اصلا اتحادی بین اینها نیست، یعنی اگر به اینها بگوییم چند نفر را معرفی کنید، اینها ناتوان هستند، آنقدر با هم دعوا می‌کنند آنقدر به هم دری وری می‌گویند که در عمل هیچ توافقی حاصل نمی‌شود.
- این ها وزن سیاسی ای ندارند هیچ گروهی بین اینها نیست که بتونه حداقل ده هزار نفر را بکشد در خیابان، یا یک تظاهرات راه بیاندازه، چرا باید اینها را آورد؟ توصیه‌هاشان را که همیشه می‌تونند بدهند، می‌توانند بنویسند و منتشر کنند. ولی در تصمیم‌گیری‌ها دلیلی وجود ندارد که با این افراد هماهنگی شود.
نگاهی به این اظهار نظر ها نشان می دهد که جریان فتنه که متشکل از گروه های مختلف اپوزیسیون و ضد انقلاب می باشد همینک در نزاع درونی سختی بسر می برد که فرجام آن همچون فتنه 88 ناکامی است .


دزدی کار دست یکی از سایتهای جریان فتنه داد!

انتشار مطلبی منسوب به سعید قاسمی در سایت نفرپنجم انتخابات مشخص شد که این سایت مطلبی طنز که در سایت ضد انقلابی بالاترین به نقل از سعید قاسمی را بعنوان مطلبی جدی در سایت خود منتشر کرده است!!!
یکی ازکاربران سایت ضد انقلابی بالاترین در این زمینه نوشت:"دیروز مطلب طنزی در بالاترین لینک شد در مورد سخنان سردار قاسمی. متأسفانه سحام نیوز همین مطلب را به عنوان مطلبی جدی در سایت خود قرار داده و بدتر اینکه این خبر را جزو اخبار هایلایت شده گذاشته است . ما کاربران بالاترین وقتی‌ میخواهیم به لینکی‌ فقط یک مثبت هم بدهیم ، مطلب نوشته شده را با بخش آن چک می‌کنیم که ببینیم آیا در بخش مناسب قرار داده شده است یا نه ، و از یک خبرگزاری که سایت‌های معتبر جنبش محسوب میشود.
به شدت انتظار داریم که در گذاشتن اخبار دقت کنند و اگر میخواهند چیزی " کپی " کنند لا آقل به بخش آن دقت کنند . دقت کنید که این کارها به اعتبار سایت شما لطمه وارد می‌کند .انتظار میرود یا از افراد حرفه‌ای تر استفاده کنید یا بیشتر دقت کنید ."!!!
منبع :
www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?Id=352107


برنامه ریزی خاتمی برای صانعی

یکی از سران فتنه با برنامه ریزی اتاق فکر این جریان تصمیم گرفته که خلاء نداشتن مرجعیت برای بازماندگان جریان فتنه را با برنامه ریزی بر روی شیخ یوسف صانعی  و مطرح کردن دوباره او پر نماید.
شنیده های خبرنگار ندای انقلاب حاکی از آن است که به تازگی در محل مصلی نمازجمعه شهرستان خرم آباد تعدادی تراکت تبلیغی که در آن شرح کوتاهی از زندگینامه آقای صانعی و برخی از نظرات فقهی و  فتاوی وی درج  شده بود ، در بین برخی شرکت کنندگان در نمازجمعه توزیع و پخش گردید.
در این تراکت تبلیغی برخی از نظرات فقهی آقای صانعی موارد ذیل درج شده است:
- تساوی دیه زن و مرد
- عدم حرمت تراشیدن ریش
- تساوی قصاص و دیه مسلمان و غیر مسلمان
- عدم حرمت بازی با آلات قمار( بدون برد و باخت )
- ارث بردن غیر مسلمان از مسلمان
- عدم حرمت موسیقی
- سن بلوع دختران ( 13 سال قمری )
- عدم حرمت سقط جنین ( زیر 4 ماه )
- مباحث طلاق ، ارث زن از شوهر ، تلقیح مصنوعی خارج از رحم و .... 
گفته می شود پس از آنکه فتنه دیگر مجالی برای عرضه اندام حتی در فضای مجازی نیر پیدا نکرد بر همین اساس  سید محمد خاتمی نفر سوم سران فتنه به فکر افتاده تا صانعی را که مدتی است پس از خلع مرجعیت در حاشیه به سر می برد و دیگر هیچ خبری از او در حمایت از فتنه منتشر نمی شود را فعال نماید تا از این طریق در فضای کنونی جامعه و در آستانه انتخابات نهم  مجلس بتواند بخشی از  برنامه های این جریان را پیش ببرد.
منبع :ندای انقلاب

نوشته شده در سه شنبه 13 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید