تبلیغات
غروب فتنه 88 - عبدالله رمضان‌زاده تكذیب كرد + امروز از کدام فتنه باید ترسید؟

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

عبدالله رمضان‌زاده تكذیب كرد

عبدالله رمضان زاده قائم مقام حزب منحله مشاركت كه به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام و فعالیت‌های غیرقانونی در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ به حبس محكوم شده، به خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت كه با موافقت مقامات دادستانی برای حضور در مراسم چهلمین روز درگذشت پدر همسرش به مرخصی ۴۸ ساعته آمده است.

وی با رد خبر برخی سایت‌های فتنه‌گر در خصوص شكنجه‌اش در زندان و بازنشستگی تحت فشار بازجویان اظهار داشت: واقعیت امر این است كه با توجه به اینكه در حال گذراندن دوران محكومیت در زندانم و امكان حضور در دانشگاه را ندارم، شخصا از قانون بازنشستگی پیش از موعد استفاده و تقاضای بازنشتگی كردم كه مورد موافقت رئیس دانشگاه تهران قرار گرفت.

این محكوم حوادث پس از انتخابات ۸۸ این نكته را هم متذكر شد كه "طی دو ماه و نیم گذشته كه به زندان بازگردانده شده تا كنون بازجویی نداشته و بازجویی را نیز ندیده است كه مورد شكنجه قرار گیرد و در زندان مشغول ترجمه یك كتاب تخصصی در حوزه مدیریت منازعات قومی است. "

رمضان زاده در پایان با رد اخبار منتشر شده در خصوص ضرب و شتم همسرش توسط برخی افراد در دادگاه، خاطرنشان كرد: خانم بنده هرگز به دادستانی و مراكز قضایی مراجعه نداشته و مورد حمله هیچ فردی هم قرار نگرفته است و این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

امروز از کدام فتنه باید ترسید؟

به گزارش جهان "از چه فتنه‌ای باید ترسید؟" سوالی است که دانستن پاسخ آن مردم هر عصر را در برخورد با اتفاقات پیش‌رو به سلاح بصیرت مجهز خواهد کرد و شناخت فتنه‌گران هر دوران آمادگی مقابله با آنان را فراهم خواهد کرد.

محمد کاظم انبارلویی نظر خود پیرامون این سوال را اینگونه بیان می‌کند که: ما نباید فراموش کنیم در درون یک نبرد پیچیده قرار داریم و آنچه در سال ۸۸ رخ داد و به تدبیر رهبری و هوشیاری مردم مهار و کنترل شد ممکن است از جای دیگر سر برآورد.

سردبیر روزنامه رسالت در گفتگو با جهان با ارائه تعریفی امروزی از فتنه، می‌افزاید: فتنه این است که ما خارج از گفتمان مسلط در جامعه گام برداریم چراکه مردم گفتمان انقلاب و امام را پذیرفته‌اند و این گفتمان را گفتمان پیشرفت،خدمت و عدالت می‌دانند.

این فعال سیاسی خاطرنشان می‌کند: باید دقت داشت هرچه که ما را از این گفتمان و بسط عدالت علوی در جامعه دور کند یک فتنه است و باید از آن پرهیز کرد به همین دلیل نیز رهبری ما را از حواشی که منجر به عدم پیشرفت خواهد شد نهی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: امروز مصداق فتنه حرکات و افعالی‌ است که منجر به شادی دشمن و ناراحتی دوستان می‌شود و باید از این حرکات پرهیز کرد.

حمید رسایی دیگر فعال سیاسی است که در گفتگو با جهان به تشریح عوامل فتنه امروز می‌پردازد.

این نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که از چه فتنه‌ای باید ترسید اعتقاد خود را اینگونه بیان می‌کند که: در درجه اول نباید از هیچ فتنه ای ترسید؛ چراکه به فرمایش مقام معظم رهبری فتنه ها مانند واکسن هستند که جامعه را ایمن می کنند؛ بنابراین آنچه از آن باید ترسید رفتار خودمان در مقابل فتنه هاست که مبادا فریب فتنه را بخوریم و نتوانیم حق و باطل را تشخیص دهیم.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه فتنه ای که امروز در حال وقوع است از فتنه ۸۸ کم اهمیت تر نیست خاطرنشان می‌کند: مع‌الاسف مشاهده می‌شود کسانی که در فتنه ۸۸ از ولایت فقیه تبعیت نکردند و هنگامی که رهبری فریاد برآورده بودند که سکوت نکنید و مواضع دوپهلو نگیرید این آقایان یا در سکوت بودند یا مواضع دوپهلو می‌گرفتند و یا در ارتباط پنهان با جریان فتنه به سر می‌بردند و امروز که رهبر معظم انقلاب صلاح کشور را در سکوت مجلس و علنی نکردن اختلافات می‌دانند آقایان سعی در علنی کردن اختلافات (که یک امر طبیعی است) دارند و دفاع از ولایت فقیه ذکر زبانشان شده است.


نوشته شده در یکشنبه 18 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید