تبلیغات
غروب فتنه 88 - تضاد سخنان خاتمی با رفتارش+ مزروعی: موسوی و خاتمی تقسیم کار کرده‌اند+انتقاد حلقه لندن از بی اثری!

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

تضاد سخنان خاتمی با رفتارش

رئیس بنیاد باران خانه نشینی امیرمومنان(ع) را علت روی كار آمدن استبداد در جوامع اسلامی دانست و گفت حضرت زهرا برای مقابله با این مسئله از علی(ع) حمایت می كرد.

به گزارش کیهان، محمد خاتمی گفته است: اگر زهرا(س) از علی(ع) حمایت می كند بخاطر این نیست كه شوهر اوست یا بستگی خویشاوندی دارد. او می گوید كه اگر علی(ع) حكومت می كرد، عدل را حاكم می كرد، جایگاه جامعه را بالا می برد، در مقابل بیداد و ستم می ایستاد و مردم را در راه راست و پاك پیش می برد. آنچه زهرا(س) می خواهد چنین حكومتی است و از اینكه نیست، رنج می برد و ملامت می كند كه چرا از آنچه اسلام آورده بود و قرار بود پیروی شود، دوری شد.» 

وی بلافاصله اضافه كرد: «در مورد پیش بینی حاكم شدن استبداد، ابن خلدون ظاهرا اولین كسی است كه این موضوع را بیان كرده است كه ۵۰ سال بعد از رحلت رسول الله(ص)، خلافت اسلامی به پادشاهی موروثی تبدیل شده است.» 

وی افزود: دیدیم كه چه فاجعه ای رخ داد و جامعه اسلامی به چه روزی افتاد. وجود ۳ خلافت درگیر با یكدیگر همزمان در شرق و غرب و شمال جهان اسلام، نشانه بحران مشروعیت بود. 

خاتمی تصریح كرد: «من در كتاب «آیین و اندیشه در دام خودكامگی» سعی كرده ام تا این موضوع را در حد آگاهی اندك و توان متواضع خودم بیان كنم و بارها گفته ام مشكل ما استبدادزدگی تاریخی است كه تا درمان نشود، هر راهی و كاری كه پیشنهاد شود به بیراهه می رود و دشواری ایجاد می كند.» 

در واقع خاتمی در این سخنان، خروج از حاكمیت ولایت را علت افتادن در قهقرا و استبداد تاریخی عنوان كرده است. بنابراین باید از وی پرسید چگونه به بی آبرویی همراهی با دیكتاتورها و فتنه گرانی كه اصل ولایت و رهبری را در آشوب آفرینی سال ۸۸ مورد هدف قرار داده بودند، تن داد و حاضر شد مقابل قانون اساسی، جمهوریت و اسلامیت نظام بایستد و در صفی قرار گیرد كه بقایای سلطنت پهلوی، دیكتاتورهای فرقه منافقین و... نظایر آنها در آن صف ایستاده بودند؟

مزروعی: موسوی و خاتمی تقسیم کار کرده‌اند
به گزارش خبرگزاری دانشجو، رجبعلی مزروعی، سخنگوی شاخه برون ‌مرزی «سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی» چندی پیش در یک نشست مطبوعاتی، محمد خاتمی را در کنار موسوی و کروبی یکی از سه ضلع جنبش سبز خواند.

وی در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره پیش‌‌شرط‌های محمد خاتمی برای ورود اصلاح‌طلب‌ها به انتخابات مجلس گفت: صحبت خاتمی چندان حرف جدیدی نبوده است؛ چرا كه اگر بیانیه شماره ۱۷ مهندس موسوی را بخوانید، همین شرط‌ها را در همان بیانیه نیز می بینید؛ البته آنجا پنج شرط است و اینجا خاتمی سه شرط را گفته است.

مزروعی افزود: البته برداشت من این است که موسوی، کروبی و خاتمی از ابتدای جنبش سبز نقش‌های متفاوتی را در آن بازی می‌کردند؛ براساس صحبت‌هایی که با موسوی و خاتمی داشتم، به این استنباط رسیدم که این یک تقسیم کار است؛ در واقع نقش‌ها متفاوت می باشد، اما مسیر همه‌شان یکی است.

این در حالی است که محمد خاتمی پس از رسوایی جنبش سبز و افزایش احتمال برخورد با وی در تلاش است، خود را جدای از این جریان نشان دهد.

شدت اظهارنظرهای خاتمی در حدی است که هم حزبی های وی و حامیان جنبش سبز نیز با شدیدترین الفاظ به او حمله می کنند.

انتقاد حلقه لندن از بی اثری!
حلقه لندن از بی اثری تاکتیکهای فتنه به ستوه آمده است.

شنیده شده محسن کدیور که عضو حلقه فکری لندن می باشد از دوستان همپالکی خود گله نموده و به سبک کار که ایشان نامش را گذاشته است"مماشات" اعتراض نموده است .

 به گزارش خبرنگار ندای انقلاب در جلسه ای که اخیرا اعضای اتاق فکر لندن برگزار کرده اند کدیور طی اظهاراتی گفت:این تند وکند شدنها به صلاح جنبش نبوده ونبایستی این روش را ادامه دهیم .وی توصیه کرد:تهاجم همه جانبه به ریشه ها بهترین کار ممکن است.

البته این پیشنهاد گویا مورد توجه مهاجرانی واقع نمی شود و حرکت میانه با در نظر گرفتن اکثریت را مورد اشاره قرار داده واز دوستان می خواهد معقول باشند و معذورات را در نظر بگیرند وجو زده نشوند .

گفتنی است  ، جریانات ضد انقلاب ، پس ازنمایش اقتدار محافظین نظام اسلامی و خاموشی بیانیه نویس های داخلی وهمچنین بی اثر ماندن مانورهای تبلیغاتی وانحرافی برای نجات آمریکا واسرائیل از بیداری اسلامی مردم منطقه ، که توسط منافقین واراذل واوباش از 25 بهمن آغاز وتا پایان چهارشنبه سوری ادامه داشت  دریک فضای سردر گم وپرالتهاب گرفتار آمده ونمیدانند کدامین تاکتیک را آزمایش کنند.

کارشناسان سیاسی معتقدند اپوزیسیون مدتها ست به این نتیجه رسیده است که فرصت ها را از دست داده اند ونیروی پای کار نه در داخل ونه در خارج برای مقابله وتعرض به نظام جمهوری اسلامی دراختیارندارند ، آنچه موجب  این هیاهو ها وشلوغ کاریهای رسانه ای می شود صرفا دریافت مستمری و گذران زندگی در قواره مزدوری می باشد .
نوشته شده در دوشنبه 19 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید