تبلیغات
غروب فتنه 88 - چراغ سبز آمریکا اینبار به مشاور موسوی+آقای خاتمی! ماهیت ضددینی جریان متبوعتان را پنهان نکنید +لج بازی بلای جان فتنه

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

چراغ سبز آمریکا اینبار به مشاور موسوی

با توجه به شکست سران فتنه و درک این موضوع ازسوی واشنگتن، اکنون چشم امید حامیان غربی این جریان به اردشیر امیر ارجمند مشاور ارشد موسوی دوخته شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از یک پایگاه خبری ضدانقلاب، رهبران جریان فتنه (موسوی و کروبی) دیگر حضور ندارند و آمریکا نیز به این خلأ پی برده غافل از اینکه دیگر جریانی تحت این عنوان نیز وجود ندارد.
براساس این گزارش، با این وجود غرب دست از تلاش هایش برنمی دارد و اینبار برای احیاء این جریان با "عروسک خیمه شب بازی" تازه ای به نام "امیر ارجمند" تلاش می کند.
برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی و جلسات پرسش و پاسخ برای مشاور موسوی در راستای تحقق این هدف، از جمله اقدامات آمریکا است.
آمریکا که پیشتر سنگ موسوی و کروبی را به سینه می زد، به نظر می رسد که دریافته از این دو به نتیجه نمی رسد و حال به مهره جدیدی توسل جسته است.
امیر ارجمند نیز به نظر می رسد از این مأموریت آمریکایی ناراضی نیست و با شعارهای تازه ای برای جلب حامی تلاش می کند.

آقای خاتمی! ماهیت ضددینی جریان متبوعتان را پنهان نکنید

پس از شکست و رسوایی جریان فتنه در سال گذشته و اثبات دین‌ستیزی و اسلام گریزی این جریان وابسته به غرب، یکی از اضلاع فتنه 88 یعنی خاتمی با اظهارنظراتی بسیار عجیب و با رویکردی همراه با نفاق مطالبی‌ را در مراسم سوگواری حضرت زهرا سلام‌الله‌علیهما مطرح می‌کند که بسیار قابل تأمل و بررسی است.

وی خانه نشینی امیرمؤمنان(ع) را علت روی کار آمدن استبداد در جوامع اسلامی دانست و گفت: حضرت زهرا(س) برای مقابله با این مسئله از علی(ع) حمایت می‌کرد. وی در ادامه می‌افزاید: «اگر زهرا(س) از علی(ع) حمایت می‌کند به خاطر این نیست که شوهر او است یا بستگی خویشاوندی دارد. او می‌گوید که اگر علی(ع) حکومت می‌کرد، عدل را حاکم می‌کرد، جایگاه جامعه را بالا می‌برد، در مقابل بیداد و ستم می‌ایستاد و مردم را در راه راست و پاک پیش می‌برد. آنچه زهرا(س) می‌خواهد چنین حکومتی است و از اینکه نیست، رنج می‌برد و ملامت می‌کند که چرا از آنچه اسلام آورده بود و قرار بود پیروی شود، دوری شد.»

در واقع طرح این مطالب در حالی از سوی خاتمی‌ رئیس بنیاد باران صورت می‌پذیرد که هنوز ذهن ملت و جامعه اسلامی‌ ایران در خصوص رفتارهای اسلام‌ستیزانه سران‌ فتنه و جریان وابسته به امریکا و رژیم‌صهیونیستی در هتک حرمت به عاشورای حسینی با سکوت و حمایت افرادی همچون خاتمی‌ همچنان بدون جواب و پاسخ مانده است که چگونه در ایام فاطمیه یعنی شهادت مادر والای سیدالشهدا همان حسینی که روز شهادتش به جشنی همراه با آشوب برای هواداران سران فتنه تبدیل می‌شود و خداجویی این افراد بی‌دین و ضد انقلاب از سوی سران فتنه نیز تأیید می‌گردد، اکنون خاتمی‌ یکی از اضلاع این فتنه در تبیین خطوط فکری حضرت زهرا(س) و دفاع از ولایت ایشان اظهار نظر می‌کند.

در حقیقت با توجه به این اظهارنظرات و با نگاه به رفتارهای مشهود از این افراد اینچنین می‌توان عنوان کرد که در تفسیر دیدگاهی که حرمت‌شکنان روز عاشورا مردمی‌خداجوی خوانده می‌شوند و هتک حرمت این افراد به اصل ولایت فقیه که میراث برجای مانده از دفاع جانانه حضرت زهرا(س) از حریم ولایت قابل ارزیابی‌ است به سادگی شکسته می‌شود و بدون هیچ عکس‌العملی از سوی این افراد، با حمایت و تشویق همراه می‌شود، دروغی آشکار بوده که با رویکردی نفاق آلود برای رسیدن به اهداف مغرضانه این افراد مطرح می‌شود.

چرا که خاتمی در این سخنان، خروج از حاکمیت ولایت را علت افتادن در قهقرا و استبداد تاریخی عنوان می‌نماید. اما از وی باید پرسید پس چرا با منافقین، بهایی‌ها و صهیونیست‌ها در جریان فتنه انگیزی‌های سال گذشته به ویژه روز عاشورا ائتلاف کرده و اینچنین مفتضحانه از اسلام و ارزش‌های ولایی و فکری حضرت زهرا(س) فاصله گرفته و به مبارزه می‌پردازد و چگونه به بی‌آبرویی همراهی با دیکتاتورها و فتنه‌گرانی که اصل ولایت و رهبری را در آشوب آفرینی سال 88 مورد هدف قرار داده بودند، تن داده و حاضر می‌شود مقابل قانون اساسی، جمهوریت و اسلامیت نظام بایستد و در صفی قرار گیرد که بقایای سلطنت پهلوی، دیکتاتورهای فرقه منافقین و. . . و نظایر آنها در آن صف ایستاده بودند؟

در واقع این اظهار نظرات تلاشی است در توجیه ماهیت مفتضح و ضد دینی این افراد که با رسوایی تمام در جریان فتنه 88 از خود برجای گذاشته و با رفتارهایی ساختارشکنانه و شعارهای ضدانقلابی‌و ضد قانون اساسی ضدیت با نظام اسلامی ‌و دوری از اسلام را به واقع نشان دادند. بنابراین با واکاوی در رفتار و گفتار این افراد نیز می‌توان ادعای همراهی با اسلام و مردم را مشاهده کرد و رفتارهای امریکا شادکن و اسرائیل راضی کن این اشخاص را نیز ملاحظه کرد و با یک دید منصفانه به این نتیجه رسید که آیا سران‌فتنه دلسوز اسلام و انقلاب هستند که خاتمی‌ اینگونه اظهار نظر می‌کند و به تبیین جریان فکری و مطهر اسلام و فرهنگ اسلامی‌ می‌پردازد.

بنابراین تذکر این موضوع گفتنی است که اگر جنایات و خیانت‌های سران فتنه از یاد همراهانشان خارج شده و به عبارت دیگری همدستی در این جریان، گناه سرزده آنان را توجیه نموده است، اما آیا اذهان ملت ایران از همه رفتارهای اسلام‌ستیز و قانون‌گریز این افراد بی‌اطلاع و بی‌خبر هستند؟
با کمی ‌تأمل در اظهارنظر اینگونه افراد که بنا بر شواهد موجود، سوابق ملاقات با جرج سوروس (سرمایه‌گذار صهیونیست کودتاهای مخملین) و راسموسن دبیرکل ناتو (حامی کاریکاتورهای ضد اسلامی در دانمارک) را در کارنامه خدمتی خویش دارند می‌توان به واقعیت بسیار روشنی اشاره کرد و آن حقیقت ماجرایی است که رویکرد تحریف‌گرانه و نفاق‌آلود سران ‌فتنه را بیش از پیش رسوا می‌کند.لج بازی بلای جان فتنه
وبلاگ های خبر های دانشجویی در یادداشتی به بهانه طرح جدید جریان فتنه نوشت:
ماهها از زمین گیر شدن جریان فتنه آنهم به شکل کامل و تمام عیار می گذرد.
دراین شرایط که حتی ضد انقلاب رسمی نیز که بصورت شناسنامه دار فعالیت های تخریبی خود را همواره علیه جمهوری اسلامی داشته است، بارها و بارها ازین مرده سیاسی و جنازه بدنام یاد کرده و حتی سعی می کنند هم اکنون با اعلام مواضعی خود را ازین دارو دسته مفلوک سیاسی جدا کنند.
اما در عین حال بلای جان فتنه و فتنه گران یعنی همان لج بازی و عصبیت های کور سیاسی باعث میشود تا این افراد هر از چند گاهی مرده بی جانشان را تکانی بدهند تا لااقل خودشان فراموش نکنند که روزگاری نه چندان دور چه خیانت نا بخشودنی را در حق مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران مرتکب شدند.
وارثان آبروریزی بین المللی جناحی هم اکنون و در آستانه بیست و پنجمین روز هر ماه ، خاطره ننگین روز خیانت بار 25 بهمن 89 را در اذهان ایرانیان زنده میکنند تا همچنان این موج به آرامش رسیده نفرت در دلها و جانها باقی بماند.
در حال حاضر هم این جریان ضد اندیشه و دانشگاه ستیز با مستمسک قرار دادن دانشجویان شو تبلیغاتی مضحکی را برای 25 اردیبهشت ماه تدارک دیده است که آغاز نشده محکوم به شکست قطعی است.
بسیاری از صاحب نظران معتقدند که نیروهای هوشیار جمهوری اسلامی برای فرسایش هرچه بیشتر جریان فتنه و رسوایی تمام عیار دست اندرکاران و دارو دسته سیاسی شان این قبیل برنامه ها را ممکن است هدایت کنند.
این جریان در کنار سرخوردگی و اختلافات شدید درونی جریان فتنه باعث شده است تا بحث های از سر ناامیدی و توام با یاس و سیاهی در محافل سیاه اصلاح طلبی جریان داشته باشد.
اما آنچه قطعی و قابل اتکاست عدم همراهی جامعه بیدار دانشگاهی کشور با این دارو دسته سیاسی و مطرود در کشور است.

نوشته شده در چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید