تبلیغات
غروب فتنه 88 - یاران فتنه،سفید كاری و جریان انحرافی+2 فیلم برای روشنگری درباره ندا آقا سلطان

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

یاران فتنه،سفید كاری و جریان انحرافی
پس از شدت گرفتن تحرکات اخیر جریان انحرافی لایه هایی از جریان فتنه،شرایط بوجود آمده را بهترین فرصت برای «سفید کردن» خود ارزیابی کرده اند.
به گزارش«جوان آنلاین»،لایه هایی از جریان فتنه  همچون«ا.م»،«ع.ش» و...که طی دو سال گذشته در مراکز علمی و نهادهایی با صبغه آکادمیک حضوری فعال داشته و به مساله سازی هدفمند در راستای اهداف فتنه مشغول بوده اند،با تحرکات اخیر جریان فتنه ضمن همذات پنداری تاکید کرده اند که باید از فضایی که این جریان ساخته برای سفید کردن فرقه سبز استفاده کرد.
بنا بر اطلاعات بدست آمده این افراد که دارای سوابق دانشگاهی ،اجرایی از دولت های گذشته می باشند تاکید کرده اند که بیشترین تحرکات آنان باید در زمینه تحولات منطقه بوده و به طور مثال باید از رویکرد و تحلیل جریان انحرافی در قبال کشوری مثل سوریه استفاده کرده و نظرات خود را که در زمان انتخابات و حوادث بعد از آن – کرنش در برابر غرب و به رسمیت شناختن مناسبات مورد تاکید آنان- ظهور و بروز یافته بود،محقق جلوه بدهیم.
درهمین حال برخی از کارشناسان از همگرایی هرچه بیشتر جریان فتنه و جریان انحرافی خبر داده ودر عین حال تاکید می کنند که مجموعه تحرکات ساختارشکنانه جریان انحرافی درشرایط کنونی خارج کردن فتنه گران از زوم افکار عمومی بوده و درگام دیگر فضای تنفسی را برای آنان همگام با عادی کردن فضا برایشان فراهم می آورد.

2 فیلم برای روشنگری درباره ندا آقا سلطان
علی‌رضا سجادپور گفت: به آنهایی که نگران بودند، ˝پایان‌نامه˝ درباره ندا آقاسلطان باشد، نوید می‌دهم، ۲ فیلم درباره آقاسلطان در حال ساخت است تا بر نگرانی‌های‌شان افزوده شود.

به گزارش فارس، علیرضا سجادپور در آستانه اکران فیلم سینمایی «پایان‌نامه» به کارگردانی حامد کلاهداری درباره حواشی این اثر و تولید فیلم‌هایی با مضمون سیاسی گفت: متاسفانه برخی افراد که نان پز آزادی‌خواهی را خورده‌اند و با چهره‌ای اپوزیسیون از امکانات کشور استفاده می‌کنند، دوست ندارند واقعیت‌ها برای مردم روشن شود؛ به همین دلیل چنان‌چه ساخت فیلم سیاسی باب شود، دیگر دلیلی برای مظلوم‌نمایی نخواهند داشت از این‌رو مقابل تولید و نمایش آثاری هم‌چون «پایان‌نامه» می‌ایستند.

وی درباره حاشیه‌هایی که در زمان تولید این اثر و نسبت دادن فیلم به ندا آقاسلطان به‌وجود آمد، گفت: «پایان‌نامه» درباره نداآقاسلطان ساخته نشده است اما به تمام کسانی که نگران این امر بودند هشدار و نوید می‌دهم، ۲ فیلم درباره «ندا آقاسلطان» درحال ساخت است و ما قطعا درباره وی فیلم خواهیم ساخت.

«پایان نامه» با مضمونی اجتماعی داستان چهار دانشجو را روایت می‌کند که برای رساندن پایان‌نامه‌شان به استاد، به طور ناخواسته درگیر ماجرایی پیچیده می‌شوند. بستر وقوع این داستان در ماه‌های پس از انتخابات سال ۸۸ است که موجب می‌شود برخی از زوایای پنهان حوادث آن زمان به صورت نمادین آشکار شود.


نوشته شده در پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید