تبلیغات
غروب فتنه 88 - جمع بندی اصلاح طلبان از جریان انحرافی در نشستی با سید محمد خاتمی + 4 شاخصه مشترک جریان فتنه و گروه انحرافی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

جمع بندی اصلاح طلبان از جریان انحرافی در نشستی با سید محمد خاتمی

جدیدترین اظهارات سید محمد خاتمی که بر اساس آن وی بر نگرانی های اصلاح طلبان از شرایط سیاسی کشور سخن آورده بود،ناظر بر آخرین جمع بندی های لایه های بالادستی اصلاح طلبان برای پی گیری در فضای جامعه می باشد.
به گزارش«جوان آنلاین»،چندی پیش جمعی از عناصر اصلاح طلبان در جلسه ای با حضور سید محمد خاتمی با اشاره به اقدامات اخیر جریان انحرافی ،برآیند تحرکات آنان را مبتنی بر خواست های خود طی سال های گذشته عنوان کرده و در عین حال هرگونه ورود رسمی خود را به این غائله نامطلوب ارزیابی کرده اند.
گفته می شود عناصر برجسته اصلاحات در این خصوص گفته اند:این اقدامات موجب شده که اصولگرایان روبروی یکدیگر قرار گرفته و به جان هم افتاده اند اگر ما چیزی در این میان بگوئیم به نفع ما نخواهد بود.همراهی با هر کدام از طرفین برای نه تنها نفعی نخواهد داشت بلکه ما را به عنوان یار قرضی معرفی خواهند کرد.
همچنین شنیده شده خاتمی نیز دراین جلسه در خصوص هدف گذاری اصلاح طلبان در خصوص مسائل اخیر در موضعی منافقانه گفته است:ما باید مواضع و جانب خودمان را در جامعه به سمت رهبری نشان بدهیم.
گفتنی است در این جلسه بحث های دیگری نیز مطرح شده و جمع بندی نهایی اصلاح طلبان به این ترتیب بوده است که آنان نگران پیگیری سناریوی خود در خصوص تعارض با حاکمیت و شخص ولایت فقیه می باشند که هم اکنون بدست جریان انحرافی در حال پیگیری است و آنان از عملیاتی شدن این سناریو بدست این جریان عصبانی می باشند.
گفتنی است در همین حال اظهارات خاتمی که اخیرا بیان شده در چارچوب همین جلسه بوده و بیانگر آن است که اصلاح طلبان و جریان انحرافی بلحاظ برخی از اهداف ازهمسویی بسیاری برخوردارند.

4 شاخصه مشترک جریان فتنه و گروه انحرافی

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، تلاش برای سکولاریزاسیون حکومت در ایران، احیای ملی‌گرایی و پان ایرانیسم و عدم تقید عملی به ولایت‌فقیه را از جمله وجوه مشترک جریان فتنه و گروه انحرافی دانست.
حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به انحراف برخی گروه‌های سیاسی از مسیر انقلاب گفت: در طول 32 سال گذشته گروه‌های گوناگونی از مسلمانان و انقلابیون بنا بر عناوین مختلف از حوزه انقلاب خارج شدند که از این جمله می‌توان به انجمن حجتیه، حزب خلق مسلمان و گروه‌های انحرافی دیگر اشاره کرد.
وی افزود: این گروه‌ها وقتی به قدرت می‌رسند، از آنجایی که عطش قدرت انسان را به سمتی سوق می‌دهد که قدرت خود را گسترش دهد، سعی می‌کنند که موانع پیش روی خود را کنار بزنند از این رو آن‌ها با این کار از حوزه انقلاب و تفکر انقلاب اسلامی خارج می‌شوند.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به وجوه مشترک جریان فتنه و گروه انحرافی تصریح کرد: اولین وجه مشترک جریان فتنه و گروه انحرافی در این است که آنها تقید عملی به ولایت مطلقه فقیه نداشته و مقبولیت را نسبت به مشروعیت ولایت مطلقه فقیه ترجیح می‌دهند.
نوروزی ادامه داد: ‌جریان فتنه و گروه انحرافی در مورد اینکه ولایت فقیه بدون رأی مردم مشروعیت نداشته و بر همین اساس نباید بر جنبه مشروعیت ولایت مطلقه فقیه توجه کرد، نیز اشتراک نظر دارند.
وی با تاکید بر اینکه جریان فتنه و گروه انحرافی حتی به مبانی ولایت فقیه هم آشنا نیستند، اظهار داشت: مبانی اصلی ولایت مطلقه فقیه آیات، روایات و نظرات علما و مراجع است از این رو چون گروه انحرافی و جریان فتنه با این مبانی آشنا نبوده و علم کافی نسبت به آن ندارند، از ولی‌فقیه زمان زاویه می‌گیرند.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس خاطرنشان کرد: واقعیت این است که عدم نظارت به برخی ارگان‌ها نیز باعث شده که منحرفین‌ فعالیت‌های غیرقانونی خود را گسترش داده و بیشتر از گذشته با انقلاب و اسلام زاویه بگیرند.
نوروزی با بیان اینکه احیای ملی‌گرایی و پان ایرانیسم و همچنین پیگیری و ادامه تفکر انجمن حجتیه وجه مشترک دیگر جریان فتنه و گروه انحرافی است، اظهار داشت: وجه مشترک دیگر جریان فتنه و گروه انحرافی پیگیری برپایی حکومت سکولار در ایران است.نوشته شده در سه شنبه 27 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید