تبلیغات
غروب فتنه 88 - آخرین توافقات خاتمی و عبدالله نوری برای زنده كردن فتنه + اعتراف فتنه گران به ائتلاف با جریان انحرافی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

اعتراف فتنه گران به ائتلاف با جریان انحرافی

یکی از سایت های جریان فتنه اذعان کرد که ائتلاف جریان انحرافی با فعالان جنبس سبز وجود عینی دارد.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت جرس متعلق به عطاءالله مهاجرانی در یادداشتی با بیان اینکه ادله محکمی برای جدی بودن ائتلاف جریان انحرافی با فعالان جنبش سبز وجود دارد نوشت:واقعیت آن است که این زمزمه ها وجود عینی دارد و با این خبرها بی هیچ تردید تقویت می شود.برای نمونه بنده خود بارها با برخی فعالان این جنبش در حالی روبرو شده ام که با عباراتی سئوالی از یکدیگر و حتی از بنده می پرسیدند آیا بین آن چه جریان مشایی مدعی آن است و خواسته های ما تشابهاتی نمی بینید؟!. پاسخ این سئوال در بعد ظاهر تا حدی مثبت است.


آخرین توافقات خاتمی و عبدالله نوری برای زنده كردن فتنه

به گزارش جهان، بر اساس آنچه که سایت ضد انقلاب گویانیوز به عنوان "خبر ویژه" منتشر کرده، رئیس بنیاد باران پیش از سخنرانی هفته گذشته خود با عبدالله نوری دیدار و درباره پیگیری چند محور سیاسی هماهنگی کرده است که بر پایه محتوای دیدار به نظر می رسد توافقی برای احیای فتنه ۸۸ باشد.
 
ارگان رسمی سازمان اطلاعات آمریکا، توافقات نوری و خاتمی را این چنین بیان کرده است: تاکید فراوان و جدی بر لزوم آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی خصوصا فعالان سیاسی و دانشگاهی و حتی جوانان بی نام و نشانی که فقط به خاطر ابراز عقیده ای متفاوت در زندان ها در شرایطی سخت بسر می برند، لزوم آزادی سریع رهبران سرافراز جنبش سبز آقایان میر حسین موسوی و مهدی کروبی و همسران محترمشان از بازداشت غیر قانونی و نیز اعلام مجدد حمایت از مواضع آنها؛ احترام و پاسداشت تمام شهدا و آسیب دیدگان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸.

این سایت گرچه درباره نحوه دستیابی به جزئیات این دیدار توضیحی نداده اما در ادامه به نقل از نوری و خاتمی ادعای "بحران مشروعیت" را درباره جمهوری اسلامی مطرح کرده و نوشته است که این دو فعال سیاسی راهکارهایی مشترک را برای حل این بحران مطرح کرده اند.

"شرکت دادن تمام فعالان و جریانات سیاسی در آن انتخابات ها، حرکت بخش های عاقل و ریشه دار نظام و حاکمیت در مسیر جبران اشتباهات و کج روی هائی که خصوصا درچندسال اخیرصورت گرفته، توصیه به تصمیم گیرندگان نظام جهت کوتاه شدن دیوار بی اعتمادی میان اکثریت مردم با حکومت" از جمله راهکارهایی است که خاتمی و نوری بر پیگیری آن ها توافق کرده اند.

محمد خاتمی پس از این توافقات جنجالی، در دیداری عده ای که رزمندگان دفاع مقدس نامیده شدند، به جمهوری اسلامی و قانون اساسی اعلام وفاداری کرد و حتی از ظلم جریان فتنه به "نظام و رهبری" سخن گفت. محتوای کلام رئیس بنیاد باران این بود که گذشته را فراموش کنیم و با پذیرفتن خاتمی و همفکرانش در انتخابات به حل مشکلات کمک کنیم.

هرچند برخی افراد ترجیح دادند با نگاهی مثبت با اسن اظهارات خاتمی برخورد کنند اما کارنامه پر اشتباه رئیس بنیاد باران و نقش آفرینی او در فتنه ۸۸ که همچنان با اعلام برائت همراه نشده، اجازه اعتماد عموم ناظران سیاسی به سخنان او را نداد. 

افشای جزئیات دیدار او با نوری و توافقش برای احیای جریان فتنه و حمایت مجدد از مواضع ساختارشکن سران آن، روشن ساخت که تردید ناظران سیاسی به مواضع آقای خاتمی بی راه نبوده است و او همچنان درصدد پیگیری اهداف ساختارشکن فتنه گران است.

مسئولان ارشد نظام شرط بازگشت خاتمی و دیگر فعالان آشوب های سال ۸۸ به عرصه سیاسی کشور را اعلام برائت رسمی از جریان آشوب و جبران گذشته اعلام کرده اند.نوشته شده در پنجشنبه 5 خرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید