تبلیغات
غروب فتنه 88 - ادعای جالب سایت موسوی درباره مشایی+ تاجرنیا با استقبال از مواضع جدید خاتمی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

ادعای جالب سایت موسوی درباره مشایی

سایت رسمی میرحسین موسوی که تا چندی پیش به اتهام زنی علیه مسئولان دولتی مشغول بود، به دلسوزی برای جریان انحرافی و عباس امیری فر پرداخت. 

این سایت نوشت، خانواده امیری فر از وضعیت او بی خبر هستند و از دلایل اصلی بازداشتش اطلاع ندارند. 

کلمه با بیان اینکه "امکان دارد امیری فر قربانی پرونده اختلافهای داخلی جناح اصول گرا باشد"، در ادعایی جالب عنوان کرد: "نزاع هایی که هنوز برخی معتقدند برنامه ریزی شده و در جهت ساختن نقش اپوزیسیون و مظلوم نمایی برای اسفندیار رحیم مشایی، یار قدیمی محمود احمدی نژاد طراحی شده است." 

این سایت که متهم به انتشار اخبار کذب هم شده، البته توضیحی درباره این ادعای خود و منبع آن ارائه نکرده است.

سایت موسوی سال گذشته در خبری مدعی شده بود که موسوی و کروبی بازداشت و حتی به زندان حشمتیه منتقل شده اند؛ ادعای کذبی که نه تنها نتوانست موجب تحریک آشوبگران به حضور در خیابان شود که حتی چند روز بعد، کلمه را مجبور به پس گرفتن خبر خود کرد.


تاجرنیا با استقبال از مواضع جدید خاتمی

به گزارش جهان، علی تاجرنیا، عضو شورای مرکزی حزب منحله مشارکت، با استقبال از سخنان اخیر خاتمی به خبرگزاری رسمی آلمان گفت: صحبت‌های آقای خاتمی، جامع و کامل بود.

به گفته وی "صحبت‌های اخیر آقای خاتمی در راستای خواسته‌های دیگر سران اصلاحات و مجموعه کسانی است که در اردوگاه اصلاح‌طلبان قرار دارند. سخنان اخیر آقای خاتمی در ادامه صحبت ‌قبلی او در مورد تعیین شروط برای ورود اصلاح‌طلبان به انتخابات است."

تاجر نیا در عین حال از پاسخ مثبت نظام به درخواست خاتمی ابراز ناامیدی کرد و گفت: "بعد از گذشت چندین‌‌بار بحث و صحبت، به نظر من هیچ دورنمایی برای ایجاد تغییر در موضع طرف مقابل مشاهده نمی‌شود."

محمد خاتمی چندی پیش بدون اشاره به هزینه های زیادی که در نتیجه اغتشاشات پس از انتخابات به مردم و نظام تحمیل شده، آنان را به دوسته تقسیم کرد و گفت: اگر ظلمی شده است که شده است همه بیاییم عفو کنیم و به آینده نگاه کنیم و اگر به نظام و رهبری ظلم شده است به نفع آینده از آن چشم پوشی شود و ملت هم از ظلمی که بر او و فرزندانش رفته است می گذرد و آن وقت همه به آینده بهتر رو خواهیم آورد.

البته به نوشته سایت گویانیوز، آقای خاتمی چند روز پیش از بیان این سخنان، با عبدالله نوری دیدار و درباره پیگیری موضوعات مختلفی از جمله "آزادی سریع رهبران سرافراز جنبش سبز و همسران محترمشان و اعلام مجدد حمایت از مواضع آنها" توافق کرده بود. به همین دلیل سخنان اخیر خاتمی پوششی برای احیای فتنه توصیف شده است.
گفتنی است، مسئولان ارشد نظام شرط بازگشت خاتمی و دیگر فعالان آشوب های سال ۸۸ به عرصه سیاسی کشور را اعلام برائت رسمی از جریان آشوب و جبران گذشته اعلام کرده‌اند.


نوشته شده در یکشنبه 8 خرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید