تبلیغات
غروب فتنه 88 - هشدار رفیق دوست به اصلاح طلبان

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

وزیر سپاه دولت میرحسین موسوی با تاکید بر اینکه امکان بازگشت جریان شکست خورده اصلاحات به قدرت وجود ندارد، گفت: تئوری اصلاحات با شکست مواجه شده و مردم طی چند دوره انتخابات گذشته به اصلاح طلبان پاسخ منفی داده اند لذا تلاش تئوریسین های اصلاحات برای طراحی برنامه های براندازانه جدید منتفی است.
محسن رفیق دوست در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران در واکنش دیدار اخیر برخی تئوریسین ها (سعید حدادیان و اعضای جبهه مشارکت) و توهم بازگشت فتنه گران به عرصه سیاسی، افزود: بازگشت تئوریسین جریان شکست خورده اصلاحات به عرصه سیاسی و اظهار نظراتی جهت تصمیم برنامه پنج ساله برای براندازی نظام بزرگترین اشتباه کنونی آن ها است چرا که آزموده را آزمودن خطا است.
وزیر سپاه دولت اول و دوم میر حسین موسوی همچنین خاطرنشان کرد: جریان شکست خورده اصلاحات با طراحی تئوری هایی مثل فشار از بالا چانه زنی از پائین و برخی طرح های دیگر خود را در معرض آزمایش جامعه قرار دادند و این آزمایش و طرح ها با شکست مواجه شد.
وی همچنین در ادامه تصریح کرد: طی انتخابات دوره های گذشته مردم از اصلاحات رویگردان شده و آن ها را ترد کردند لذا اصلاح طلبان و حامیان فتنه هیچ شانسی برای بازگشت به قدرت ندارند و مردم اقبالی به سوی آن ها نخواهند داشت و در صورت طراحی برنامه های فتنه گرانه و براندازانه با تمام قدرت در برابر آن ها ایستادگی خواهیم کرد.
رفیق دوست همچنین با تاکید بر ضعف ولایت پذیری در بدنه دولت دهم و شکل گیری جریان انحرافی در این میان اذعان داشت: در حاشیه دولت دهم ضعف هایی مبنی بر کمرنگ بودن ولایت پذیری برخی افراد وجود دارد ولی شخص رئیس جمهور و اکثریت اعضای هیئت دولت صادقانه و با اعتقاد راسخ به ولایت فقیه مشغول به خدمت گذاری می باشند و حسابشان از سایر افراد جدا است.
وی درادامه افزود: به طور صریح از رئیس جمهور می خواهیم خط خود را از جریان انحرافی جدا کرده و از آن ها برائت جوید و ادعاهای حمایت از رهبری را اثبات نماید.
رفیق دوست همچنین با تاکید بر مخالفت خود به شیوه توزیع یارانه های نقدی افزود: اصل موضوع هدفمندی یارانه ها طرح خوبی است ولی با شیوه اجرای آن به صورت پرداخت نقدی به مردم مخالف هستم چرا که مثلا در خانواده ای پنج نفره روستایی که در ماه سهمشان از همه ی عوامل انرژی صد هزار تومان بود امروزه 250 هزار تومان به صورت نقدی پرداخت می شود و این امر باعث افزایش تورم و کوچ روستاییان به شهرها و سرخوردگی آن ها خواهد شد.
وی همچنین اظهار داشت: بهتر است دولت به جای پرداخت نقدی یارانه ها به مردم برای آن ها شغل ایجاد کند چرا که مشکل و معضل جامعه ی امروزی است.

نوشته شده در چهارشنبه 11 خرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید