تبلیغات
غروب فتنه 88 - ماجرای درخواست میرحسین موسوی + فتنه گران شرکای خود را سارق خطاب کردند!+ آیت الله خاتمی: منظورم آقای هاشمی نبود

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش«جوان آنلاین»،میرحسین موسوی اخیرا درخواست ملاقات با کارشناسانی جهت اطلاع رسانی و ارائه تحلیل به نامبرده از تحولات منطقه ای شده بود که در این زمینه ضمن موافقت و همراهی با وی،جلسه ای با یکی از کارشناسان زبده برگزار می شود.
شنیده شده که در بخشی از این جلسه که زهرا رهنورد نیز حضور داشته وی پس از شنیدن بخش هایی از تحلیل های ارائه شده با عصبانیت از جلسه برخواسته و تحلیل های ارائه شده را به منظور تاثیر بر میرحسین موسوی عنوان کرده است.
گفتنی است این اقدام رهنورد در حالی صورت می گیرد که برگزاری این جلسه به درخواست میرحسین موسوی بوده و از دیگر سو این اقدام بیانگر آن است که وی همچنان در توهم های خودغوطه ور و قصد رهایی از آن را ندارد.

فتنه گران شرکای خود را سارق خطاب کردند!
تلاش برای مدیریت فرقه سبز موجب اختلافات شدید میان فتنه گران شده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،یکی از سایت های جریان فتنه در مطلبی تحت عنوان«سرقت جنبش سبز در زیر نور پروژکتورهای بی بی سی و صدای آمریکا» با انتقاد از فرصت طلبی اصلاح طلبان این جریان را متهم به سرقت فتنه سبز کرد.
این سایت در این زمینه نوشت: کار دیگر از مصادره گذشته است. کلمه مصادره زمانی مصداق دارد که جریان یا فردی حداقل مقبولیت را در بین مردم داشته باشد و با سوء استفاده از پایگاه نسبی اجتماعی خویش به مصادره حرکتی سیاسی و فرا گیر به نام خود اقدام کند.
در مورد تلاش اصلاح‌طلبان در زدن مهر جنبش به نام خود، هرگز نمی‌توان از کلمه مصادره استفاده کرد چرا که آنها حداقل مقبولیت را نیز در بین مردم ایران ندارند و دیگر مشروعیتی از جانب مردم متوجه آنان نیست.
نویسنده این مطلب در ادامه رای به کاندیدای اصلاح طلبان را ناچاری به انتخاب گزینه میان «بد و بدتر» خواند و تصریح کرد که اصلاح طلبان تلاش می کنند حضور ما در انتخابات را به پای خود بنویسند.
نویسنده این مطلب در ادامه با اپورتونیست خواندن اصلاح طلبان نوشت:بنا به تعریفی که از مصادره یک حرکات سیاسی در ابتدای مقاله رفته، سخن گفتن از طرف جنبش سبز توسط کسانی که هیچ پایگاه مردمی ندارد مصادره جنبش سبز نیست بلکه سرقت آن است. متاسفانه سارقین امروزی با چراغ می‌آیند تا گزیده تر برند کالا.آنها بارها در زیر پروژکتورهای قوی رسانه‌هایی همچون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا، حرکت‌های مردم را به سرقت برده‌اند. این سارقین و هم‌دستان آنها که چراغ برایشان می‌افروزند، برای مردم ایران غریبه نیستند و تاریخ در مورد آنها گواهی خواهد داد.
گفتنی است این اظهارات در حالی صورت می پذیرد که اصلاح طلبان و فتنه گران در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در فتنه انگیزی ها با یکدیگر ائتلاف کرده و خسارات بی شماری را به نظام و ملت تحمیل کرده اندو هم اکنون در تلاش برای مدیریت این فرقه این دو جریان ضمن اختلاف با یکدیگر به نزاع با هم مشغول شده اند.


آیت الله خاتمی: منظورم آقای هاشمی نبود
آیت‌الله سیداحمد خاتمی در گفت‌وگو با ایسنا مطلب اظهار کرد: امروز مطلع شدم بسیاری از سایت‌ها و رسانه‌ها سخنان اینجانب را مبنی بر این‌که "عده‌ای می‌گویند اعتماد مردم از نظام سلب شده دروغ است" به جناب آقای هاشمی رفسنجانی نسبت داده‌اند و گفته‌اند که خاتمی اعلام کرده که آقای هاشمی رفسنجانی دروغ گفته است.

وی با بیان این‌که «در این ارتباط توضیح چند نکته را ضروری می‌دانم» ادامه داد: اولا سخنان من نقد آن سخن بود نه نقد گوینده آن و این سخن حدود دو سال است که از سوی رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه گفته می‌شود که اعتماد مردم از نظام سلب شده است و من در آن‌جا در مقام نقد سخن هستم و به تعبیری «ماقال» را نقد کرده‌ام نه «من‌قال» را و این‌که برخی خطاب این حرف را به آقای هاشمی نسبت می‌دهند سخن نادرستی است.

وی به صحبت‌های هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: سخنی که آقای هاشمی گفته‌اند این است که اگر بخواهیم حرف درستی بزنیم و نصیحتی انجام دهیم این است که باید به طور کلی تلاش کنیم که اگر اعتماد بخشی از مردم از بین رفته یا به تردید افتاده‌اند باید این اعتماد را برگردانیم و صفا بین دولت و مردم، نظام و مردم و حکومت و مردم ایجاد کنیم و این کار آسان‌تری است. چون مردم آگاه آسان‌تر برمی‌گردند و لجبازی نمی‌کنند به شرط این‌که واقعیت را ببینند.

این عضو هیات رییسه مجلس خبرگان افزود: بنابراین آقای هاشمی نگفته است هنوز می‌توانیم اعتماد مردم را برگردانیم و من نیز در سخنانم گفتم این سخن که برخی می‌گویند اعتماد مردم از نظام سلب شده دروغ است و نسبت دادن این سخنانم به آقای هاشمی را تکذیب می‌کنم و در واقع به هم بافتن آسمان و ریسمان می‌دانم که مبنایی ندارد.

وی توضیح داد: من در سخنانم گفتم که مردم از بخشی از سیاسیون سلب اعتماد کردند و در این موضوع تردیدی نیست و چه بسا از عملکرد نادرست برخی از مسوولان نیز ناخشنود باشند، ولی این به معنای سلب اعتماد از نظام نیست؛ بنابراین به صراحت می‌گویم که این‌گونه تفاسیر که «سیداحمد خاتمی، ‌هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرده است» نادرست و خلاف واقع است و ادبیات بنده در حوزه نقد این چنین نیست. ادبیات من نقد سخن است نه گوینده یک سخن.

نوشته شده در دوشنبه 16 خرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید