تبلیغات
غروب فتنه 88 - ضد انقلاب:فتنه گران الفبای سیاست را نمی دانند!+ وزیر اطلاعات: شبكه اجتماعی ایجاد اغتشاش در انتخابات مجلس كشف شد+ضد انقلاب:فرقه سبز؛بی اثر و ناكارآمد

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

وزیر اطلاعات: شبكه اجتماعی ایجاد اغتشاش در انتخابات مجلس كشف شد

وزیر اطلاعات از دستگیری یك جاسوس كه با همكاری آمریكا به‌ دنبال تشكیل شبكه اجتماعی برای ایجاد اغتشاش در ایام انتخابات مجلس بود، خبر داد و افزود: توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) جاسوسی دستگیر شد كه از یكی از كشورهای همسایه به ایران آمده بود و آمریكایی‌ها می‌خواستند میلیون‌ها دلار هزینه كنند كه همان شبكه اجتماعی انتخابات قبلی را برای انتخابات مجلس ایجاد كنند. وی در ادامه با تاكید بر اینكه آمریكا از توطئه در قبال ایران دست نكشیده است، بیان کرد: هدف آمریكا این است با توطئه‌های خود به ایران كه یك الگو در جهان است ضربه بزند، آنها كه جمهوری اسلامی را الگوی بیداری اسلامی می‌دانند به دنبال ضربه زدن به نظام هستند.
هفت تروریست دستگیر و هلاک شدند
وزیر اطلاعات همچنین از دستگیری و هلاكت هفت نفر از اعضای گروه‌های تروریستی كه به دنبال تحركات ایذایی در داخل كشور بودند، خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس،‌ حیدر مصلحی گفت: با هماهنگی نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعات در هفته گذشته در منطقه كردستان و آذربایجان غربی چهار نفر از اعضای گروهك‌‌های تروریستی دستگیر و سه نفر كشته شدند. وی افزود: اعضای این گروه‌ها، كارگران مشغول به كار در جاده‌ها را مورد تعرض قرار داده بودند كه برخی از كارگران دچار نقص عضو شده‌اند.

ضد انقلاب:فرقه سبز؛بی اثر و ناكارآمد
حامیان خارج نشین فرقه سبز نیز ضمن بی اثر بودن این فرقه،آن را ناکارآمد خواندند.
به گزارش جوان آنلاین،عباس میلانی از حامیان فرقه سبز در مصاحبه ای با یکی از سایت های جریان فتنه به بررسی «گذشته و آینده فرقه سبز» پرداخت و با بیان این که فتنه گران درخواب زمستانی بسر می برند،بر فقدان استراتژی موثر در این فرقه تاکید و با کنایه خطاب به فتنه گران گفت که تنها خواسته مور قبول تمامی طیف های داخل جنبش سبز و جنبش بزرگتر دموکراتیک، آزادی زندانیان سیاسی، خصوصاً رهبران جنبش سبز است.
وی همچنین گفت:جنبش سبز از عدم ایجاد و تقویت مناسب یک نگرش استراتژیک رنج برده است. جنبش بر شیوه ها یی استوار است که ناکارآمدی آن اثبات شده است؛ نظیر انتظار برای دریافت مجوز برگزاری تظاهرات در خیابان ها و نافرمانی های گاه و بیگاه که در آن معترضان صلح طلب می بایست با عوامل امنیتی و نیروهای مسلح روبرو شوند.
میلانی در ادامه ضمن برشمردن عوامل ناکارآمدی این فرقه تصریح کرد: عدم موفقیت استراتژیک این جنبش با فقدان رهبری هرمی و استفاده از شبکه ای از رهبران همراه شده است.
وی همچنین نداشتن رهبری کارآمد را مورد اشاره خود قرارداد و در این خصوص گفت: دیگر روزهای انتظارکشیدن برای یک رهبر سیاسی مسیح گونه به پایان رسیده است. دلیل زجر آور بودن، طولانی شدن و پیچیدگی مسیر فعلی به سوی دموکراسی، نیز از همین اعتقاد به نادرست بودن پیروی از رهبران مسیح گونه سرچشمه گرفته است. اما بدون رهبری متمرکز، مدیریت روند گذار دشوار خواهد بود.

ضد انقلاب:فتنه گران الفبای سیاست را نمی دانند!
یکی از عناصر سابقه دار ضدانقلاب،باردیگر به شورای هماهنگی راه سبز امید حمله کرد و با اشاره به فراخوان های این شورا گفت: این حق مردم است که پیشینه سیاسی کسانی که از آنها می‌خواهند به خیابان بروند را بدانند. این «الفبای سیاست» است.
به گزارش«جوان آنلاین» مهر انگیز کار در گفتگو با سایت ضد انقلابی «خودنویس» با اشاره به اظهارات سابق خود در خصوص شورای هماهنگی راه سبز امید گفت: موضوع این است که من یا من نوعی که می‌خواهیم سرنوشت کشورمان را تغییر بدهیم حق این را داریم که امضا‌کنندگان و دعوت‌کنندگان فراخوان‌های سیاسی را بشناسم و به دنبال فراخوان‌های بی‌امضا و یا امضای ناشناس نرویم. من فقط از یک الفبای سیاسی خواستم حرف بزنم.»
کار همچنین با انتقاد از اظهارات رجبعلی مزروعی که اعضای شورای هماهنگی راه سبز امید را نمایندگان موسوی خوانده بود،گفته است: «آقای مزروعی هیچ سند و مدرکی در این باره ارائه نداده‌اند. بگویند که ما نمایندگان آقای موسوی هستیم، اگر هم هستند، بالاخره حق همه مردم، حتی آنهایی که دنباله‌روی نمی‌کنند بپرسند چطور آقای موسوی در حبس خانگی این همه برای خودش نماینده انتخاب کرده، و مردم چطور باور کنند که اینها نمایندگان آقای موسوی هستند. چگونه ممکن است کسی در حبس خانگی باشد و کسانی ادعای نمایندگی او را داشته باشند و اجازه بدهند که خط مشی سیاست اعتراضی را ترسیم کنند. اینها می‌توانند از طرف خودشان این کار را بکنند و با اعلان شناسنامه سیاسی و اعلام هویت سیاسی‌شان. ولی من تردید دارم که از جانب کسی که در دسترس ما نیست و از حال و روز سیاسی‌اش اطلاع نداریم.»
گفتنی است طی چندماه گذشته انتقادات بیشماری از سوی ضد انقلاب و سایر گروههای فتنه گر نسبت به شورای هماهنگی راه سبز امید واردشده و طرفین همدیگر را به انحصارطلبی و تمامیت خواهی متهم کرده اند.


نوشته شده در شنبه 21 خرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید