تبلیغات
غروب فتنه 88 - رقابت بین باند"موسوی-کروبی" و خاتمی بالا گرفت

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

جدید ترین اخبار حکایت از رقابت جدی میان دو جریان مدعی در فتنه حکایت دارد.براساس اخبار واصله باند خاتمی و باند موسوی-کروبی به صورتی کاملا نامحسوس دچار اختلاف شده اند و هریک برنامه ای جدید برای ادامه حیات خود ریخته اند.

به گزارش خبرنگار ندای انقلاب آخرین اخبار حاکی از آن است که در ارتباط با از سر گیری تحرکات تخریبی و نمایش بی ثباتی در ایران که برآورنده نظرات ودیدگاه هایی است که بر اساس آن می توان اقدامات محدود ساز وسناریوهای به اصطلاح تنبیهی را افزایش داد ، همچنان دردستور کار قرار دارد ودر متن این فرایند که علی رغم بی تاثیر بودن آن ، به نوعی سماجت ولجاجت در آن دیده می شود ، وزیر ارشاد دولت خاتمی و حلقه توطئه پیرامونی قرار دارد .

نام پروژه جدید این جریان " تجمع به هر قیمتی وبا هر بهانه ای ودر هرمکانی وهرزمانی" نام دارد واولین بخش آن برای سالگرد انتخابات دهم ریاست جمهوری برنامه¬ریزی شده بود که عملا هیچ¬حرکتی¬شکل نگرفت و فقط در فضای مجازی آنچه مد نظرشان بود ، خبرسازی شد و با آبروریزی منتشر شد .

 

این پروژه جدید که بعد از ابتکار وی در قضیه اسب تروا ، در واقع در رقابت با دوعنصر فراری که خودرا مشاور سران فتنه معرفی کرده اند ، طرح شده است وگفته می شود در دسته بندی های سیاسی و مرزبندی های انجام شده ، جناح وابسته به خاتمی که عمدتا در قالب رسانه های فضای مجازی فعالیت می کنند ، بدنبال این هستند تا فضای جدیدی مبتنی بر فشار کنترل شده که متضمن امتیاز گیری از داخل باشد را به اجرا در آورند واولین قدم هم مال خود کردن فضای فتنه وسناریوهای قابل اجرامی باشد .

از مهمترین دلایل این مرزبندی که حکایت از یک رقابت ناسالم در بین مزدوران فتنه دارد اینست که باند مهاجرانی (جناح خاتمی) برای اینکه از لاک سکوت بیرون بیاید وابتکار عمل را از دست مشاوران فراری کروبی وموسوی  که اینروزها بیشتر مورد توجه آمریکایی ها قرار دارند ورفت وآمد های بیشتری هم در اروپا وآمریکا داشته اند  بگیرند ، یک سلسله تحرکات  قابل انعکاس تدارک دیده اند تا هم از انفعال بیرون بیایند و هم عرصه را از رقیب (دارودسته موسوی وکروبی ) بگیرند .

 

در همین راستا کارشناسان سیاسی معتقدند این طرح ها صرفا برای دریافت کمک های مالی بیشتر از غرب تهیه می شود وبیشتر مصرف محفلی دارد .

نکته حائز اهمیت اینکه در بین این خود فروختگان رقابت دیگری هم برای جلب توجه ارباب آمریکایی در گرفته است وهر کدام به نوعی قصد دارد تاخودرا مقبول و کارگزار توطئه های آمریکا درایران معرفی کند ، گفته می شودیکی از دلایل  حضور امیر ارجمند در آمریکا برای جا انداختن این مطلب وتصویب آلترناتیوی جناح موسوی در رقابت با جناح خاتمی بوده است.

این اقدامات و رقابتهای درون گروهی فتنه در حالی این روزها جدی شده که گویا این جریان منحرف فراموش کرده که دیگر حامی برای آمدن به کف خیابان ندارد!نوشته شده در چهارشنبه 25 خرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید