تبلیغات
غروب فتنه 88 - اعتراف فتنه‌گران: به بن‌بست رسیده‌ایم

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

یکی از سایت های جریان فتنه در تحلیلی ضمن اذعان به بیراهه رفتن فرقه سبز تاکید کرد که این فرقه رسما به بن بست رسیده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت جرس متعلق به عطاء الله مهاجرانی در مطلبی تحت عنوان«بیراهه ای که جنبش سبز می رود»،با بیان اینکه فرقه سبز طی 2 سال گذشته بر روی شعار از موضوعیت خارج شده "رای من کجاست؟" متوقف مانده ،تصریح کرد: در این فاصله، هیچ شعار محوری دیگری نیز که "نماد هویتی جنبش سبز" باشد، عنوان نشده است و مطالباتی نیز که مطرح می شود نتوانسته جایگاهی نمادین و فراگیر برای جنبش سبز بیابد.
نویسنده این سایت در ادامه فرقه سبز را فاقد برنامه مدون و روشن دانسته و حضور در خیابان ها توسط حامیان اندک فتنه گران را مانوری رسانه ای که مغلوبه شده و پایان یافته عنوان کرده است.
این سایت همچنین فرقه سبز را از هم پاشیده توصیف کرده و در این زمینه تصریح کرده است:امروز، جنبش، نه شعار و مطالبه‌ای محوری دارد و نه برنامه‌ای مشخص و عملی برای تحقق آن و نه مرکزیتی که حداقلی از مقبولیت را برای راهبری و هدایت جنبش دارا باشد.
این سایت ضد انقلابی در ادامه تحلیل خود با بیان اینکه فرقه سبز بدنبال ایجادبحران مشروعیت،مشارکت و کارایی برای نظام بوده ،تصریح می کند که این تلاش ها با شکست مواجه شده چرا که نظام قادر است دست به بسیج نوده ای زده واز سوی دیگر توانسته است بر تحریم فائق بیاید.
نویسنده این مطلب در ادامه با اشاره به برخی توهم فتنه گران می نویسد:امروز، بایستی توهم "حتماً باید کاری کرد" و "مگر می‌توان دست روی دست گذاشت" و "خواستن، توانستن است" و "کوشش بیهوده به از خفتگی" را کنار گذاشت و تن به این واقعیت تلخ سپرد که شرایط برای این جنبش، "بن‌بست سیاسی" و "انسداد کامل" است. باید بن‌بست را پذیرفته و هر چه زودتر به منزل باز گشت.
این سایت در خاتمه می نویسد:جنبش سبز، امروز حکم پسربچه‌ای را پیدا کرده است که از خانه بیرون آمده است. اما از آنجا که هیچ توان مادی و معنوی برای زندگی مستقل از پدر و خانواده ندارد، به‌ناچار همچنان در کوچه و در چند متری درب منزل باقی مانده است. گاهی فریاد می‌زند و پدر را به مبارزه‌ی رودررو می‌خواند و گاهی با مشت بر در می‌کوبد و تقاضای ورود به منزل می‌کند. گاهی سنگ بر می‌دارد و به شیشه‌ی خانه می‌زند. گاهی پشت درب خانه چمباتمه می‌زند و ناامیدانه به دیوار روبه‌رو چشم می‌دوزد.

نوشته شده در پنجشنبه 2 تیر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید