تبلیغات
غروب فتنه 88 - اذعان فتنه گران به ارتباط با کشورهای خارجی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

یکی از سایت های ضد انقلاب ضمن اذعان بر پشتیبانی غرب از اصلاح تصریح کرد که از آنان نیز کاری برای گشایش وضعیت آنان بر نمی آید.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت ضد انقلابی جرس متعلق به عطاء الله مهاجرانی در یاداشتی با بیان اینکه جنبش سبز اکنون کاملا قفل شده و دیگر هیچ حادثه ای در خیابان ها رخ نمی دهد ،نوشت:ما منتظر چه هستیم؟ معجزه ائی در کار نیست. از عالم غیب هم خبری نخواهد شد. خارجی ها هم برای نجات ما کاری نخواهند کرد. وقتی خود ما برای نجات خود کاری نمی کنیم دیگران چرا باید این کار را بکنند؟.
نویسنده این یادداشت در ادامه با انتقاد شدید از سیاست های اتخاذی توسط فتنه گران ،این سیاست ها را بی نتیجه،مایوس کننده و بدون هیچ گونه دستاوردی خواند و تصریح کرد که عناصر داخلی فتنه دچار ماتم شده و منفعل گردیده اند و کسانی نیز که به خارج از کشور گریخته اند تنها در سایه سخنرانی های تند با کانال های خارجی هیچ عایدی را برای این فرقه واصل نکرده اند.
این سایت در ادامه خواستار تدوین فرمولی جدید برای ادامه فتنه انگیزی های اصلاح طلبان و فتنه گران شد و معضل اصلی این فرقه را فقدان تجربه پذیری از گذشته خواند.
نویسنده این مطلب در ادامه با اشاره به انحلال برخی از تشکل های اصلاح طلب که به دلیل براندازی و اقدام علیه امنیت جمهوری اقدام کرده بودند،خواستار بهره گیری از تجارب جبهه ملی ونهضت آزادی شده و دراین زمینه نوشت:اگرچه فعالیت قانونی احزاب مشارکت و مجاهدین انقلاب و ملی مذهبی ها و نهضت آزادی ممنوع و تشکیلات آنها منحل اعلام گردیده اما به پایان راه که نرسیده ایم . اسم که قحط نیست می توان با نامها و عناوینی جدید و با جلو انداختن چهره هائی ناشناخته در بین مردم و شناخته شده در بین فعالان سیاسی فعالیتهای سیاسی و حزبی را دوباره از سر گرفت و رهبران قدیمی و شناخته شده و کاریزماتیک احزاب و تشکلهای موجود از پشت پرده هدایت جریانات سیاسی جدید التاسیس را بر عهده بگیرند.
گفتنی است این پیشنهادات در حالی از سوی فتنه گران مطرح می شود که در دوره اصلاحات ارتباطات تنگاتنگی میان اصلاح طلبان و گروهک جبهه ملی و نهضت آزادی وجود داشت و حتی در دوران فتنه نیز وظیفه ارتباط گیری تیم تبلیغاتی اوباما با ستاد اصلاح طلبان نیز از طریق نوه یکی از سران نهضت آْزادی برقرار شده بود.
از دیگر سو باید تصریح کرد که اینگونه اذعان فتنه گران به همکاری با کشورهای خارجی خود یک اعتراف به براندازی است که در فتنه 88 توسط این جریان صورت گرفت.

نوشته شده در جمعه 17 تیر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید