تبلیغات
غروب فتنه 88 - خاتمی:راهبرد اصلاح طلبان:حضور در عرصه سیاسی به هرقیمت! + فتنه گران به دنبال زنده کردن فرقه سبز در انتخابات

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

خاتمی:راهبرد اصلاح طلبان:حضور در عرصه سیاسی به هرقیمت!

درحالی که طی هفته های گذشته شرکت و عدم شرکت اصلاح طلبان در انتخابات آتی به بحث روز سیاسی کشور تبدیل شده و این جریان می کوشد حضور خود را مشروط به تحقق برخی شروط نماید،اخبار بدست آمده حکایت از آن دارد که استراتژی اصلی اصلاح طلبان «حضور در عرصه سیاسی به هر قیمت می باشد».
به گزارش«جوان آنلاین»،در همین زمینه گفته می شود که سید محمد خاتمی در جلسه ای با حضور مشاوران و افراد متنفذ دوم خرداد برایجاد اختلاف میان اصولگرایان تاکید کرده و گفته است که می توان با دامن زدن اختلافات میان اصولگرایان به موفقیت دست یافت ولیکن با وضعی که موسوی و کروبی درست کردند،بزرگترین خیانت به اصلاح طلبان از سوی آنان شکل گرفت.اگر آنان اینطور خرابکاری نمی کردند ما قهرمانانه وارد عرصه سیاسی می شدیم.
وی همچنین اولویت اساسی و راهبرد اصلی اصلاح طلبان را بازگشت به عرصه سیاسی به هر قیمتی عنوان کرده و انتخابات آتی مجلس را فرصتی دانسته که نباید براحتی از کف دوم خردادی ها برود.
گفتنی است این اظهارات در حالی صورت می گیرد که کاملا مشخص و واضح است که اصلاح طلبان در گام اول تلاش دارند تا به اختلافات اصولگرایان دامن زده و در گام دوم اختلالات تحلیلی را دراین جریان نسبت به راهبردهای خود بوجود بیاورند.مضاف بر اینکه تلاش برای جلب و جذب بدنه فرقه سبز از تاکیدات خاتمی و اصلاح طلبان بوده و در این زمینه به طراحی های مختلف مشغولند.

فتنه گران به دنبال زنده کردن فرقه سبز در انتخابات
یکی از سایت های جریان فتنه درتلاش برای متقاعد کردن اصلاح طبان و فرقه سبز برای حضور در انتخابات آتی،بطور تلویحی ازسناریویی در شرف شکل گیری خبر داد.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت روز آنلاین در مطلبی با بیان اینکه اصلاح طلبان در انتخابات 88 گزینه تحریم را حذف و در انتخابات شرکت کردند،نوشت:اگر آن روز ما به سخن "تحریمی‌ها" گوش کرده بودیم امروز اساسا جنبش سبزی وجود نداشت.
نویسنده این مطلب در ادامه با بیان اینکه اینک نیز باید با حضور در انتخابات می توان به تولد دوباره فرقه سبز امیدوار بود،تصریح کرده است که اگر اصلاح طلبان و فرقه سبز با مشکل روبرو شدند می توان از این فضا و از این بهانه سود جست.
گفتنی است این مطلب بی شک از پیامی حکایت دارد که بیانگر نگاه سهم خواهانه،آشوب طلبانه و براندازانه است.همانگونه که در فتنه 88 نیز اتفاق روی داد.


نوشته شده در پنجشنبه 23 تیر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید