تبلیغات
غروب فتنه 88 - فتنه 88 هنوز تمام نشده است

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

خواص مراقب باشند مجددا در دام فتنه قرار نگیرند
وزیر اطلاعات با تاكید بر این‌كه فتنه‌ 88 هنوز تمام نشده است، گفت: بنده به عنوان مسوول اطلاعات كشور عرض می‌كنم فتنه همچنان در ابعاد مختلف طراحی‌هایی می‌كند تا ضربه‌های خود را بزند و در این بین باید سران و هادیان فتنه را مورد توجه قرار داد؛ چرا كه این‌طور نیست كه فتنه فقط یك لایه داشته باشد.


فتنه به غیر از لایه‌ای كه ما آن را در رسانه‌ها می‌بینیم ابعاد دیگری دارد و می‌خواهد كنه و بنه نظام را هدف قرار دهد. بنابراین باید آن را مورد توجه قرار داد. در واقع فتنه یك بخش بیرونی و یك بخش داخلی دارد.
به گزارش «ایسنا» حیدر مصلحی كه به عنوان سخنران پیش از خطبه نمازجمعه تهران سخنرانی می‌كرد، افزود: یك عده سران فتنه هستند و یك عده هادیان فتنه. به دلیل غفلتی كه ما در یك مقطع خاص انجام دادیم، این فتنه باز سر برافراشت و طی جلسات، بحث و گفت‌وگوهایی در حال زنده كردن همان مباحث هستند. بنابراین این موضوع هوشیاری و احساس مسوولیت ویژه را می‌طلبد. به‌خصوص خواص باید مراقب باشند كه مجددا در این دام‌ها قرار نگیرند. وزیر اطلاعات در ادامه با بیان این‌كه رصد هوشمندانه و حرفه‌ای و به‌موقع حركت‌های دشمنان خارجی از جمله وظایف وزارت اطلاعات به شمار می‌رود، گفت: باید دانست امروز مهم‌ترین برنامه محوری آمریكا، انگلیس و موساد، جریان‌های فتنه، ضدانقلاب و برانداز، ایجاد شكاف و انشقاق داخلی و تنش‌های كاذب در داخل نظام است و در واقع این همان اصلی ـ فرعی كردن مسائل و پرداختن به مسائل فرعی و رها كردن مسائل اصلی است كه آنها مورد توجه قرار داده‌اند.
وی خاطرنشان كرد: امروز ایجاد انشقاق، نقطه مشترك همه دشمنان نظام قرار گرفته و شاید در كمتر مقطعی از تاریخ انقلاب تا این میزان این موضوع در برنامه دشمنان قرار گرفته است. چنانچه هركس حتی یك درجه با نظام زاویه داشته، هم‌اكنون در مجموعه دشمنان قرار دارد؛ به طوری كه می‌توان به سهولت بر این موضوع تاكید كرد كه آبشخور این برنامه‌ها یكی است.
مصلحی با بیان این‌كه ایجاد شكاف بین مردم و مسوولان، بین جریان‌ها و گروه‌های حامی نظام و ولایتمدار همچنین ایجاد شكاف بین بخشی از مردم با بخشی دیگر از جمله اهداف این دشمنان ماست، گفت: باید دانست مهم‌ترین راهكار با این مقوله خطرناك و موذیانه، تبعیت كامل از ولایت و رهبری به عنوان محور وحدت در جامعه است.
برخورد رحیمانه با معارضان
وزیر اطلاعات در ادامه با تاكید بر این‌كه نظام در اقتدار كامل قرار دارد، بنابراین از موضع رحمت و رأفت با جریان معارض برخورد می‌كند، گفت: امت حزب‌الله نگران آواهای نامانوس و مایوس‌كننده دشمنان خارجی و بعضا افراد نادان داخلی و خواص بی‌بصیرت نباشند. وزارت اطلاعات در بعد حرفه‌ای و تخصصی به دنبال ایجاد امنیت پایدار و دستیابی به امنیت هوشمند است.
شکاف در ضدانقلاب خارج نشین
مصلحی در ادامه با بیان این‌كه فتنه 88 اگرچه لطمه، ضربه و هزینه داشته، اما بركات و خیراتی نیز داشته است، گفت: در این راستا از جمله موفقیت‌های بزرگ ما موفقیت در شبكه مجازی علیه دشمن بود. چنانچه وقتی اوباما یكی از موفقیت‌هایشان را بحث كیف اینترنتی نام برد، ما یك ماه قبل از این‌كه آنها این طراحی را داشته باشند، مطلع بودیم و حتی طراحی مقابله با آن را نیز انجام داده بودیم و چنین رویكردی دشمن را به استیصال كشانده و او اقرار می‌كند كه نتوانسته از شبكه مجازی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده كند.
وزیر اطلاعات در ادامه اظهار كرد: ما امروز توانسته‌ایم در مجموعه ضدانقلاب خارج‌نشین شكاف و تردید ایجاد كنیم. با توجه به فیلمی كه از نفوذی‌های وزارت اطلاعات در مجموعه اپوزیسیون خارج از كشور دیدیم، امروز شاهد این شكاف و اختلاف هستیم و به كسانی كه روزی در این مملكت نماینده مجلس و وزیر و ... بودند و فرار كردند و با ضدانقلاب همراه شدند، گفته می‌شود كه از كجا می‌توان به شما اطمینان داشته باشیم كه شما نفوذی اطلاعات ایران نباشید؟
ماجرای مدحی و عملیات های جدید
وی با اشاره به همان فیلم پخش شده گفت: خود این فرد نمی‌دانست كه طراحی كرده‌اند تا او را به اسرائیل ببرند، ولی ما به محض اینكه متوجه شدیم او را به كشور برگرداندیم تا بهره‌برداری‌های خود را از او كرده باشیم.
مصلحی در ادامه گفت: در عملیات روانی كه به زودی داریم، مجموعه‌های دیگری از نفوذ در جریان ضدانقلاب و به‌هم‌ریختگی‌هایی كه در میان آنها به وجود آمده را اعلام می‌كنیم. وزیر اطلاعات همچنین افزود: اقدامات شبكه‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریكایی‌ها، رژیم صهیونیستی و اسرائیلی‌ها كه در اطراف كشور هستند را رصد می‌كنیم و شاهد برهم‌ریختگی آنها هستیم.
رصد فعالیت های اقتصادی
وزیر اطلاعات همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تاكید بر این موضوع كه وزارت اطلاعات در ابعاد دیگری همچون بعد اقتصادی به رصد مسائل می‌پردازد، به نامگذاری سال جاری با نام جهاد اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان كرد: جهاد لوازم و هوشیاری خاص خود را دارد و وقتی مقوله جهاد به میدان می‌آید با وضعیت عادی تفاوت‌هایی وجود دارد و مقام معظم رهبری با توجه به اینكه طراحی‌های دشمن و عقبه برنامه‌های دشمن را می‌دیدند، این نامگذاری را داشتند. وی با بیان اینكه مهم‌ترین برنامه اقتصادی نظام بعد از انقلاب، هدفمندی یارانه‌ها بود كه با موفقیت هرچه تمام‌تر در حال اجرا شدن و طی مراحل مختلف است، گفت: اگرچه دشمن به دنبال این بود كه بتواند در این برنامه مشكلاتی ایجاد كند، اما من می‌توانم این را بگویم كه با اقدامات انجام شده هیچ چیز جز یاس نصیب دشمن نشد و با اشراف اطلاعاتی به حول و قوه الهی بسیاری از توطئه‌های دشمن در این راستا نقش بر آب شد.
دستگیری جاسوسان آمریکایی و انگلیسی
وزیر اطلاعات با اشاره به بحث دستگیری عامل ترور شهید علی‌محمدی گفت: هركس برای موساد عملیاتی انجام می‌داد موساد او را از بین می‌برد. چنانچه تیم شخص عامل ترور شهید علی‌محمدی همگی به درك واصل شده بودند. فقط در این عملیات یك نفر باقی مانده بود و ما با اقداماتی كه انجام دادیم همچنین با اطلاعاتی كه مردم و جمعیت 70 میلیونی به ما دادند، توانستیم این فرد را دستگیر كنیم و در این بین راهكارهای موساد را نیز به دست بیاوریم. وی دستگیری جاسوسان آمریكایی، اسرائیلی و انگلیسی را از جمله دیگر اقدامات وزارت اطلاعات برشمرد و خطاب به مردم گفت: من به شما این نوید را می‌دهم كه با توجه به اشراف اطلاعاتی كه به مجموعه اینها در اطراف كشور داریم، تمامی اقداماتشان را رصد می‌كنیم. اگرچه ممكن است از یك حفره‌ای به ما ضربه وارد شود، اما ما اشراف اطلاعاتی داریم.
حالت تهاجمی در برابر دشمنان
وزیر اطلاعات در ادامه سخنان خود اظهار كرد: در وزارت اطلاعات یكی از سرمایه‌گذاری‌ها روی این موضوع بوده كه ما باید از حالت دفاعی و منفعلانه بیرون بیاییم و در مقابل دشمن حالت تهاجمی بگیریم تا او را سر جای خود بنشانیم.
مصلحی با بیان اینكه دشمنان ما می‌خواهند نظام اسلامی ما را از حالت الگودهی برای بشریت خارج سازند، گفت: انقلاب اسلامی فقط برای كشورهای منطقه و دنیای اسلام الگو نیست، بلكه برای تمام بشریت الگوست و در آینده خواهیم دید كه الگودهی ایران اسلامی حتی برای استكبار می‌تواند چه نقشی را ایفا كند اما دشمن سعی دارد ایران را به خود مشغول كند. وی با بیان اینكه كشور ما طی سال‌های گذشته با یك هجمه جنگ نرم كه بسیار سنگین بوده، مواجه بوده است، اظهار كرد: دشمن در بحث جنگ نرم، هدفی چون براندازی نظام را دنبال می‌كند، البته این در حالی است كه برخی با یكسری تحلیل‌های ساده‌لوحانه این بحث را برنمی‌تابند كه دشمن طرحی براندازانه دارد.


نوشته شده در شنبه 25 تیر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید