تبلیغات
غروب فتنه 88 - پیش شرطی برای اصلاحات _ اعترافات جدید سایت مهاجرانی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

پیش شرطی برای اصلاحات

حمایت و جانبداری جریان اصلاحات در فتنه انگیزی سران فتنه در اعتشاشات حوادث بعد از انتخابات سال 88 از رسوایی های برجامانده از این جریان قلمداد می گردد؛ از این رو همزمان با دست و پا زدن این جریان در حضور در انتخابات نمهین دوره مجلس شورای اسلامی چند نکته به عنوان یادآوری برای چهره های وابسته به این جریان قابل بیان می باشد.

ورود ممنوع برای دشمنان نظام و ملت
اصلاح‌‌طلبان حامی فتنه 88 از جمله افرادی هستند که در اوج هیاهو آفرینی های فتنه 88 نه تنها بر طبل پاره و تکرار دورغ برزگ تقلب در انتخاب نکوبیدند بلکه در یک همسویی کامل و مشترک با مثلت دشمنان خارجی نظام اسلامی، جریان اپوزیسیون و گروهک های برانداز به رویارویی با ارزشهای نظام اسلامی و آرمان های ملت ایران برخواستند از این رو اصلاح طلبان حامی و همگرای با جریان فتنه 88 بیش از بیش توجه داشته باشند که با توجه به بیداری و بصیرت ملت ایران حضور در خانه ملت برای دشمنان ملت امر نشدنی و غیر ممکن می باشد. ازاین رو یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در پاسخ به این پرسش که آیا اصلاح‌طلبان در انتخابات حاضر می‌شوند یا خیر؟ بر ا ین مسئله تاکید نموده و این چنین عنوان می نماید که: اصلاح‌طلبانی که در فتنه 88 همراهی شاخصی با آن داشتند قطعأ نمی‌توانند در انتخابات حاضر شوند و شورای نگهبان نیز نمی‌تواند آنها را تأیید کند.
چرا که اصلاح‌طلبان حامی فتنه از دید مردم ایران طرد شده‌اند، و رفتارهای قانون گریزانه و ساختارشکنانه این افراد در حمایت و همراهی با سران فتنه از جمله شواهدی است بر این ادعا که جریان قتنه و اصللاح طلبان وابسته به این جریان هیچ اعتقادی به آرمان ها ی امام؛ رهبری و ملت ایران نداشته و این شاخص ها از ضروریات اعتماد ملت برای حضور در انتخابات می باشد. از این رو این مسئله معادله ای بسیار واضح و روشن می باشد که خانه ملت جایگاه حضور معتقدان به خدمت رسانی به مردم ایران است نه خدمت رسانان به ایادی استکبار و رسانه های وابسته به غرب. ازاین رو بنا به تاکید دلسوزان نظام تنها افراد و چهره هایی از اصلاح‌طلبان که همراه مردم ایران از فتنه اعلام برائت کرده و با این جریان ضد انقلاب مرزبندی انجام داده‌اند و در واقع به‌دنبال اصلاح‌طلبی آمریکایی و اسرائیلی نمی باشند، آزادند به اسم اصلاح‌طلب یا هر عنوان دیگری در انتخابات شرکت نمایند. چرا که مردم ایران اجازه فتنه انگیزی و انحراف آفرینی برای جریانات ردپا برجامانده نداده و این افراد جایی در رقابت آینده برای حضور در خانه ملت نخواهند داشت.
در همین راستا نماینده مردم اصفهان در خانه ملت در خصوص نحوه ورود اصلاح طلبان به انتخابات در حالی که اغلب آنها هنوز مرزبندی روشنی با فتنه 88 نداشته‌اند، اظهار می نمابد: اصلاح‌طلبان باید با فتنه مرزبندی داشته باشند چرا که شاخصه وفاداری به نظام عدم تعامل با کسانی است که رودروی نظام ایستادند؛ بنابراین اگر آنها در گذشته ارتباطی با فتنه گران داشته‌اند باید وضعیت خود را در حال حاضر روشن کنند و شورای نگهبان نیز باید مراقب این مسائل باشد.
وی در خاتمه تصریح کرد: اصلاح طلبان می‌توانند در عرصه سیاسی فعالیت کنند اما باید خط قرمزها را رعایت کرده و مرزبندی خود را با فتنه نیز مشخص کنند.
از این رو حجت‌الاسلام رهبر رئیس فراکسیون روحانیون مجلس نیز با تاکید بر مرزبندی با فتنه 88 برای نمایندگان مجلس در انتخابات آینده، تصریح می نماید که جریان اصولگرایی در این زمینه هیچ مشکلی ندارد و مرز آن با خط با فتنه روشن و شفاف بوده است از این رو برخی طیف‌های سیاسی دیگر که با سران فتنه 88 نوعی تعامل داشته‌اند باید وضعیت خود را روشن کنند. حجت‌الاسلام رهبر به نگرانی برخی افراد در زمینه لزوم مرزبندی با جریان انحرافی اشاره کرد و گفت: جریان انحرافی در مجموعه اصولگرایی و به اسم آن روییده اما چون ماهیت آن برای مردم شفاف و واضح شده است، آنها قطعأ نمی‌توانند در عرصه اصولگرایی فعالیت داشته باشند. از این رو رئیس فراکسیون روحانیون مجلس نیز با تایید بر کمیته 15 نفره این چنین عنوان می نماید که کمیته 15 نفره طرح خوبی است و در عین‌حال احزاب و جریان‌ها باید با کار منسجم حساسیت شرایط را درک کنند چرا که یک لحظه غفلت سرنوشت نامطلوبی برای کشور ایجاد خواهد نمود.
ازاین رو در شرایط کنونی و با توجه به فتنه انگیزی و تهدید آفرینی جریان های معاند نظام اسلامی، جریان اصولگرا با حضور هوشمندانه و ترسیم خطوط حرکت در مسیر ولایت؛ می بایست پرهیز از اختلاف و تنش در جامعه و حرکت وحدت آفرین را در دستور کار خود قرار دهد.


اعترافات جدید سایت مهاجرانی

سایت متعلق به عطاء الله مهاجرانی در مطلبی با اذعان به فقر کنش در میان فرقه سبز تصریح کرد که این فرقه از نبود «همدلی»،«مشارکت» و «اعتماد» میان اعضای فرقه خود سخت رنج می برد.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت ضد انقلابی جرس در مطلبی تحت عنوان "بازخوانی نقش شبکه های اجتماعی و اینترنت" با اذعان به اینکه فرقه سبز در شرایط سکون و ممات بسر می برد،دلیل این مساله را «عدم همدلی افراد» و «فقدان گفت و گو و ارتباط میان نخبگان و بدنه» خواند و در این زمینه نوشت،گفت و گوی اغنایی در فرقه سبز به ندرت دیده می شود.
این سایت در ادامه «فقدان اعتماد و مشارکت» را یکی دیگر از آسیب هایی دانست که در فرقه سبز بیداد می کند.
سایت متعلق به عطاء الله مهاجرانی در ادامه شبکه مجازی را باتلاقی برای این فرقه سبز دانست وتصریح کردکه این این فضا موجب شکل گیری روحیه خودبینی و احساس رضایت در میان اعضای این فرقه شده است.


نوشته شده در سه شنبه 11 مرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید