تبلیغات
غروب فتنه 88 - پیشگویی تاج زاده در مورد انتخابات مجلس! + وقتی آتش در انگلیس روشنگری می کند

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

عضو دوزیست حزب مشاركت و سازمان مجاهدین اذعان كرد كه اگر افراطیون تاكنون نتوانسته اند پروژه تحریم انتخابات را به اجرا بگذارند، اختلاف در میان جبهه اصلاح طلبان است.
به گزارش جهان به نقل از کیهان سایت «كلمه» مصاحبه ای را از تاج زاده مربوط به زمان مرخصی وی منتشر كرد.

تاج زاده در این مصاحبه می گوید: علت اینكه ما تاكنون نتوانستیم به سمت عدم شركت در انتخابات برویم، این بود كه اختلاف زیادی در جبهه اصلاح طلبان وجود داشت بویژه بخش هایی بودند كه به هر دلیلی معتقد به شركت در انتخابات بودند. این مساله باعث می شد ما نتوانیم نیرویمان را متمركز كنیم و استراتژی واحدی برای عدم شركت در انتخابات در پیش بگیریم. چرا كه عدم شركت در جایی ممكن است كه یك جناح با تمامیت خود بتواند تصمیم بگیرد و به محض این كه دو قسمت شود،

شمشیر دو دم جناحی كه با عدم شركت می خواهد حكومت را مجبور كند تا به انتخابات آزاد تن دهد، بسیار كند می شود و رژیم از آن بخشی كه می خواهد در انتخابات شركت كند، استفاده می كند. به نظر من این نخستین انتخاباتی است كه كل جبهه اصلاحات می تواند در آن شركت نكند.

وی اصلاح طلبانی را كه بخواهند در انتخابات شركت كنند، تهدید به رسوا شدن كرد و در اظهاراتی سرتاپا تناقض گفت: درباره انتخاباتی آزاد در یك جمله، هركسی كه در چارچوب قانون اساسی بخواهد فعالیت كند، با هر گرایش و اعتقاد و اندیشه ای باید حق داشته باشد در انتخابات شركت كند و نماینده مردم باشد، مگر اینكه رای اكثریت را نیاورد. اگر از من بپرسند آیا سكولارها هم حق دارند، می گویم تركیه به عنوان یك مدل درست، دموكراسی را با اسلام سازگار كرد و الگوی عملی ارائه داد. در ایران هم باید به رقابت با سكولارها بپردازیم. بنابراین انتخابات آزاد یعنی این كه صلاحیت هركس كه می خواهد در چارچوب قانون اساسی فعالیت كند رد نشود.

وی توضیح نمی دهد كه چگونه هم می توان در «چارچوب قانون اساسی» وارد فعالیت انتخاباتی برای ورود به حاكمیت شد و هم در عین حال معتقد به جدایی دین از سیاست و سكولاریسم بود كه ذاتا در تعارض با «جمهوری اسلامی» قرار دارد. این همان روش منافقانه و شترمرغی بود كه طیفی از افراطیون متظاهر به اصلاح طلبی از سال ۷۶ تا سال ۸۸ به كار بستند.

تاج زاده درباره شركت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس هشتم و فهرست ۳۰نفره یاران خاتمی نیز كه با شكست مطلق مواجه شد، گفته است: در مجلس هشتم در تهران باید لیست حداقلی معرفی می كردیم، نه سی نفر را لیست می دادیم و چهره های ناشناخته را معرفی می كردیم. با این كار جناح مقابل را هم به اتحاد رساندیم، در حالی كه اگر ۵ نفر از چهره های اصلی خود را معرفی می كردیم، آنان به چند بخش تقسیم می شدند.

وقتی آتش در انگلیس روشنگری می کند
به گزارش جهان، اعتراضات اخیر در کشور انگلیس علیه دولتمردان این کشور در حالی بروز کرده است که همین دولتمردان در حدود ۲ سال قبل، در فتنه بروز کرده در ایران تا آنجا که توانستند دمیدند و نقش ایفا کردند.

آنها امروز در حالی معترضان به وضعیت فقر و اوضاع اجتماعی انگلیس را اوباش و غارتگر می نامند که دو سال قبل، افرادی که در ایران به بهانه ای واهی به خیابان ها آمده بودند و همه کارشناسان اذعان داشتند که از قشر مرفه جامعه هستند را معترضان و مبارزان راه دموکراسی می خواندند.

انگلیس با حمایت پشت پرده از اوباش در ایران و حمایت سیاسی علنی از روند اغتشاشات بی پایه در ایران، کار را به آنجا رساند که کوچکترین اقدام اوباش سبز در ایران را حرکتی بزرگ جلوه می داد و رسانه های وابسته به این کشور نیز تا مدت ها از این اقدامات بزرگ! تمجید می کردند.

کار به آنجا رسید که حتی آتش زدن سطل های زباله توسط اوباش نیز توسط رسانه های وابسته به انگلیس و آمریکا تحسین می شد و جملگی خبرگزاری های بین المللی و منطقه ای نیز با آب و تاب تصاویر آتش زدن سطل های زباله توسط سبزها را منتشر می کردند.

اما روزگار بر ما و آنها گذشت...

نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار از غبار فتنه بیرون آمد و خورشید حقیقت بر همه تابیدن گرفت. و البته فتنه گری های انگلیسی ها و سربازان صهیونیست ملکه الیزابت نیز دامن انگلستان را گرفت.

در روزهای اخیر با وجود آنکه رسانه های وابسته به صهیونیسم بین الملل با تمام وجود تلاش می کنند تا تصویری غیر واقعی از قیام محرومین را در انگلیس به دنیا معرفی کنند اما در لابه لای این خبرها، گزارش ها و تصاویر، بعضا مطالبی درز می کند که نه تنها بیانگر دروغ های بزرگ دولتمردان انگلیسی است بلکه حاوی درس های بزرگی برای غفلت زدگان در قبال فتنه ایران نیز هست.

*دو تصویری را که در ادامه می بینید متعلق به روزهای فتنه ۸۸ در ایران است. این دو تصویر که اولی در یک رسانه خارجی و دومی در یک رسانه وابسته به فتنه منتشر و نمونه های مشابه آن نیز به وفور در رسانه های نظام استکبار مشاهده شد، از دید رسانه ها و دولتمردان غربی، اعتراضی بود علیه نبود دموکراسی و آزادی در ایران که توسط جوانان!!! ساماندهی می شد. 

*و اما روزگار گذشت تا اینکه به آگوست سال ۲۰۱۱ رسیدیم. و حال همان رسانه های بین المللی و رسانه های وابسته به پادشاهی انگلستان مجبورند تصویری از آتش زده شدن سطل های آشغال را در شهرهای بزرگ انگلیس منتشر کنند و البته این بار دیگر اسم این اقدام به زعم آنها نه اعتراض به نبود آزادی و دموکراسی که "غارت گری" و "اوباش گری" است.

باشد که هم به چشم خویش نظاره گر وعده الهی در مشغول کردن ظالمان به ظلم خویش باشیم و هم از درس های روزگار پند بصیرت و عبرت بگیریم.


نوشته شده در چهارشنبه 26 مرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید