تبلیغات
غروب فتنه 88 - نظررهبرانقلاب درباره فیلم انتخاباتی کروبی +تلاش برای انتقال خانه کروبی به جماران

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

 نظررهبرانقلاب درباره فیلم انتخاباتی کروبی
جهان:ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در گفت و گو با هفته نامه پنجره گفت: فیلمی را که آقای کروبی برای انتخابات ارائه داد، مجموعه‎ای از شکستن تمام خط قرمز‎‎ها بود، من وقتی در همین اتاق، فیلم انتخاباتی ایشان را دیدم، به‎نظرم به هیچ‎وجه قابل‎پخش نبود، چون تمام خط قرمز‎ها زیر پا گذاشته شده بود. شک کردم، از دفتر رهبری و از ایشان سؤال شد و رهبری پیغام فرستادند که سخت‎گیری نکنید انتخابات است، بگذارید آزادی حاکم باشد هرچند که این‎‎ها با ضوابط فعلی شما در تعارض است، ولی پخش کنید و بگذارید همه‎گونه امکان برای این رقابت فراهم شود. من بعضی مواقع احساس می‎کنم ظلم بزرگی به رهبری می‎شود، خیلی‎‎ها چون از مشی ایشان اطلاع ندارند، ممکن است قضاوت‎‎هایی داشته باشند، ولی با نظر رهبری و دستور ایشان ما این فیلم و خیلی از مستندهای انتخاباتی دیگر نامزد‎ها را که پر از خط قرمز بود پخش کردیم و تمام افراد ممنوع و افرادی که سابقه و پرونده داشتند، در این فیلم‎‎‎ها آمدند و ادعا‎های عجیب و غریب کردند.


 
  تلاش برای انتقال خانه کروبی به جماران

به گزارش جهان مهدی کروبی اقدام به خرید خانه ای ۳ میلیارد تومانی در منطقه جماران کرده و خواستار نقل مکان به این خانه شده است. 

 چندی پیش برخی رسانه‌ها خبر از نقل مکان آقای خاتمی و موسوی به منطقه جماران تهران دادند. این خبر دلیل نقل مکان این دو نفر را دعوت آقای هاشمی رفسنجانی اعلام کرده بود که خود در این منطقه مستقر است.

مهدی کروبی که به ظاهر این دعوت را لبیک نگفته بود اخیرا تصمیم گرفته که با ترک منطقه دیباجی، به جماران نقل مکان کند. وی منزلی را هم با هزینه 3 میلیارد تومان پیش خرید می‌کند اما به دلیلی موفق به خرید این خانه نشد و شنیده شده است که از فسخ این معامله اظهار ضرر نیز کرده است.

برخی از نزدیکان فتنه و جریان تردید از نقل مکان کروبی به جماران اظهار رضایت کردند. مهمترین دلیل برای حمایت از نقل مکان کروبی کنترل بیشتر وی از سوی جریان فتنه بوده است


نوشته شده در شنبه 29 مرداد 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید