تبلیغات
غروب فتنه 88 - در دیدار میر حسین و فرزندانش چه گذشت؟ + اپوزیسیون دروغ می گوید

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

در دیدار میر حسین و فرزندانش چه گذشت؟

به گزارش جام نیوز؛ سایت بی بی سی امروز ۷ دسامپر (۱۶ شهریور) به نقل از سایت کلمه که گزارش ها و دیدگاه های میرحسین موسوی را منتشر می کند، از دیدار میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با فرزندانشان خبر داد.
بی بی سی نوشت: «این نخستین دیدار آقای موسوی و همسرش، زهرا رهنورد، با هر سه دختر آنان از زمان آغاز حصر خانگی آنها بوده است. میرحسین موسوی، مهدی کروبی و همسرانشان حدود هفت ماه است که در حصر خانگی به سر می برند».
بر اساس این گزارش، وضع جسمی موسوی و زهرا رهنورد خوب اعلام شده است.
به نظر می رسد این اظهارات موسوی در راستای تحریم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی است. اظهارتی که پیش از این نیز سوی برخی اصلاح طلبان و رسانه های ضد انقلاب از جمله بی بی سی، صدای آمریکا مطرح شده بود.اپوزیسیون دروغ می گوید
به گزارش ندای انقلاب به نقل از جام نیوز، یکی از سایت های حامی فتنه سبز روز گذشته 06 سپتامبر (15 شهریور) طی مقاله ای در رابطه با نا کارآمدی اپوزیسیون داخل و خارج از کشور در مقابله باجمهوری اسلامی ایران نوشت: «آنچه به نام اپوزیسیون چه وجوه حقیقی و چه مجازی آن تظاهر دارد، مجموعه ای از نیروهای مدعی دمکراسی و گذار از نظام را شکل می‌دهند که نه پذیرای دمکراسی هستند و نه فراتر از بیان اعتراض بر هستی نظام به سازماندهی سیاسی خود اندیشیده اند.»
سایت خودنویس ادامه داد: «سی و چهار سال است که اپوزیسیون خود را در بستر پیشا بلوغ سیاسی اسیر نموده و با تمکین به خودبینی و خودخواهی های درونی شده خود وعده های سرانجام ناپذیرش را تکرار می‌نماید.»
این سایت در رابطه با بی عملی سیاسی این گروه افزود: «هیچ نیرویی از اپوزیسیون فراتر از اعتراض نتوانست گامی جدی در عرصه مبارزه بردارد. اپوزیسیون ایرانی در تمامی این سال‌ها راوی و مفسر حوادثی بود که نظام و یا نیروی خودجوش معترض درون کشور آفرید، و خود هرگز قادر نگردید آفریننده حادثه ای چالشگرانه در تقابل با نظام باشد.»
خودنویس حتی انسجام درونی مورد ادعای اپوزیسیون را زیر سؤال برد و آورد: «اپوزیسیون ایرانی درونی از هم گسیخته و پراکنده دارد زیرا نمی تواند جوهر اعتراض و سازماندهی مبارزه را در یک مقصد سیاسی تعریف نماید. همه مفاهیم دمکراتیک و ازادی‌خواهانه را تاراج آرایش درونی خود در انکار دگر اندیشان می‌کند.»
این سایت خاطر نشان شد: «این اپوزیسیون نه ملی‌است و نه در اندیشه همایش همدلی هاست، اگر بر قوای درون و ملی‌گرایی و یا هر زبان اندیشه همسوی دیگر در گفتار پا می‌فشارد یا در اوهام است و یا دروغ می‌گوید چشم و دستش به سوی بارگاه جهانی‌است که این روزها فصل یخبندان ناموس سیاسی را در قاموس بهار عرب رنگ نموده و قلندرانه به تاراج نفت نام رهایی اهدا می‌کند.»
سایت خود نویس در پایان نوشت: «این اپوزیسیون برزخی‌است که سی و اندی سال گریبان رهایی را گرفته و خود مانعی جدی در گذار از نظام اسلامی گردیده است. آیا قرار است سرنوشت سیاسی ما با این برزخ و ماندگاری بختک وارش رقم زده شود؟»


نوشته شده در پنجشنبه 17 شهریور 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید