تبلیغات
غروب فتنه 88 - از هم اکنون ناکامی فتنه گران در انتخابات مجلس را می توان پیش بینی کرد

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب، مسئول قرارگاه عمار در گفت‌وگو با ندای انقلاب با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در روز عید سعید فطر در مورد لزوم پرهیز از امنیتی کردن فضای انتخابات گفت: معمولا زمینه را برخی از افراد در داخل انجام می‌دهند و كشورهای مستكبر با استفاده از این زمینه‌سازی در امور انتخابات دخالت می‌كنند.
وی افزود: نقشه مربوط به كشورهای خارج است و برخی اشتباهات از سوی افراد داخلی نقشه دشمن را اجرایی می‌كند، عامل اصلی در این اشتباهات بی‌بصیرتی افراد است، البته وجود هواهای نفسانی در برخی از خواص نیز عامل اصلی در بحران‌آفرینی در جامعه است.
مسئول قرارگاه عمار اظهار كرد: تنازع‌ها و كشمكش‌هایی كه باید در امر انتخابات منطقی باشد و برای خدا صورت گیرد، حالت نفسانی پیدا می‌كند، وقتی از مركزیت خود خارج می‌شود، مانند موجی كه در نقطه خود كوتاه است اما وقتی حركت می‌كند، بلندتر می‌شود، داشتن هوای نفس در امر انتخابات از سوی برخی افراد زمینه را برای دشمنان فراهم می‌كند تا التهاب‌آفرینی كنند..
وی با اشاره به انتخابات 88 گفت: دشمن در این انتخابات افرادی را در داخل كشور به كارگرفت و آنها با غرض وارد انتخابات شدند،همچنین نا آگاهانی نیز در پازل هدفمند دشمن وارد شدند و در به انجام رسیدن هدف دشمن كمك كردند، البته ریشه اصلی همان هوای نفس است.
طائب با اشاره به لجاجت برخی در انتخابات سال 88 گفت: این عاقلانه نیست که افرادی برای خدا تا حدی لجاجت کنند، كه موجب شود خونهای زیادی به ناحق ریخته شود، در انتخابات 88 برخی هرچند خود می‌دانستند كه رای لازم را كسب نكرده‌اند اما ادعای تقلب در انتخابات را مطرح كردند و خواستند تا آبروی نظام اسلامی را در جهان بریزند، این همان پیگیری هوای نفس است كه قدرت‌طلبی نیز از ویژگی‌های هوای نفس است.
وی با اشاره به مدیریت مقام معظم رهبری در فتنه سال 88 افزود: ایشان در دو منظر  خط پیروزی در برابر دشمن را پیش بردند، معظم‌له بصیرت دادند به كسانی كه بازی‌خورده ماجرا بودند، همچنین ایشان به مردم و نیروهای انقلاب بردباری و صبر و خردمندی را توصیه كردند، تا آتش فتنه خاموش شود، این تدبیرالهی ایشان موجب شد در كنار بصیرت بالایی كه مردم كسب كردند، آتش فتنه و التهاب آفرینی فتنه‌گران خاموش شود.
مسئول قرارگاه عمار عنوان کرد: هرگاه مردم و نیروهای اصیل در غفلت باشند، زمینه برای التهاب‌آفرینی ایجاد خواهد شد، هوشیاری و آگاهی مردم موجب خواهد شد كه دشمن نتواند به مقاصد خود دست پیدا كند.
وی در پایان افزود: با تذكراتی كه مقام معظم رهبری در مورد انتخابات فرموده‌اند، زمینه التهاب‌آفرینی از دشمن گرفته شده است، از هم‌اكنون ناكامی فتنه‌گران در انتخابات آینده را می‌توان پیش‌بینی كرد.

نوشته شده در شنبه 23 مهر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید