تبلیغات
غروب فتنه 88 - فتنه‌گران برای سرپوش‎گذاشتن بر مفاسداقتصادی خود دست به قلم شدند

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از پیگیری فساد اخیر بانكی از سوی رسانه های داخلی و مسئولان دستگاه های مختلف كشورمان، گفته می شود اردشیر امیرارجمند كه خود را سخنگوی موسوی و همه كاره تشكلی به نام "جنبش راه سبز امید" می نامد، قرار است در بیانیه ای به بهانه فساد بانكی اخیر، جدیدترین تصمیمات خط دهندگان پشت پرده اش را دنبال كند.
اردشیر امیرارجمند هیچگاه نامی از اعضای گروه مورد ادعای خود نبرده اما مستندات موجود نشان می دهد كه تصمیم سازی های این تشكل همواره توسط گروهك منافقین انجام شده و عملا امیرارجمند پادو و مجری دستورات این گروهك است.
امیرارجمند كه در ایام فتنه ۸۸ نقش بیانیه نویسی موسوی را ایفا می كرد، گفته می شود در بیانیه جدید خود به یكی از آن بیانیه ها اشاره كرده و كوشیده است اینگونه وانمود كند كه فتنه گران رویكرد ضدفساد داشته اند!
امیرارجمند در راستای اهداف جدید دوستانش، در این بیانیه كوشیده است اینگونه القا كند كه در داخل كشور همه در مورد فساد بانكی اخیر سكوت كرده اند و اكنون تكلیف بر دوش فتنه گران است كه نگذارند موضوع این فساد بانكی كمرنگ شود. این در حالی است كه رسانه های مختلف كشورمان از روز اول پیگیر اخبار و تحولات پیگیری های فساد بانكی اخیر بوده و هستند و مسئولان پرونده نیز شبانه روزی پیگیر این پرونده و برخی موارد مشابه بوده و پیرو دستور صریح رهبرمعظم انقلاب، هروز درباره روند پیگیری های این موضوع از طریق رسانه ها اطلاع رسانی كرده و می كنند.
به نظر می رسد نگرانی فتنه گران از این است كه با پیگیری موضوع فساد اقتصادی اخیر و حتی مفاسد اقتصادی گذشته، دست برخی دوستان فتنه گران و اصلاح طلبانی كه داعیه حمایت از حقوق مردم دارند رو شود و تنفر مردم از فتنه گران دوچندان شود و شاید به همین علت است كه "راه سبز امید" می خواهد خود را پیشقدم در پیگیری این موضوع جلوه دهد تا مبادا سرو صدای مفاسد گسترده خودشان بلند شود و دستگاه قضایی و مسئولان ذیربط از پیگیری مفاسد اقتصادی گسترده اصلاح طلبان منصرف شوند.
شاید به همین علت بود كه یكی از سران موسوم به اصلاح طلب چندی پیش به آنان هشدار داده بود كه اینقدر فریاد "پیگیری اختلاس ۳ هزار میلیاردی" بلند نكنید چون ممكن است آتش آن دامن خود اصلاح طلبان را نیز بگیرد.
حال باید دید بیانیه جدید امیرارجمند و دوستان منافقش خواهد توانست جلوی افشای مفاسد اقتصادی گسترده و قابل تامل اصلاح طلبان كه تاكنون افشا نشده است را بگیرد یا نه.

نوشته شده در پنجشنبه 28 مهر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید