تبلیغات
غروب فتنه 88 - فتنه گران:شما را به خدا ما را فراموش نکنید!

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

تحمل زندان برای فتنه گران سخت شده است! مجرمان حوادث بعد از انتخابات نسبت به بی توجهی اصلاح طلبان نسبت به خود سخت دچار آشفتگی شده و از بی اثر بودن اقدامات خود برای جلب توجه سخن به میان می آورند.

به گزارش«ندای انقلاب»،مجرمان حوادث پس از انتخابات كه با رافت نظام از مرخصی های قابل توجهی برخودردار هستند در دیدارهایی كه با برخی از اصلاح طلبان دارند ضمن انتقاد از عدم توجه اصلاح طلبان نسبت به وضعیت خود ابراز گلایه كرده و گفته اند حتی اظهاراتی كه خاتمی نیز یكی در میان مطرح می كند تنها ژست سیاسی است وی و سایر اصلاح طلبان تنها نگاه مبتنی بر ربایش جنبش سبز دارند.

این افراد همچنین تصریح كرده اند كه دیگر محل رجوع افكار عمومی و بدنه دوم خردادی ها نبوده و تحمل این مساله كه آنان در زندان باشند و اصلاح طلبان دیگر درآسایش به كسب قدرت بپردازند برایشان قابل تحمل نیست.

از دیگر سو برخی دیگر از اخبار بدست آمده حكایت از آن دارد كه دلایل برخی از رفتارهای رادیكال تعدادی از فتنه گران به دلیل همین مناسبات داخلی میان اصلاح طلبان است.

گفتنی است این اقدامات در حالی صورت می پذیرد كه خانواده مجرمان و محكومان حوادث بعد از انتخابات نیز اخیرا در نامه ای ضمن تكرار ادعاهای خود مبنی بر شرایط این محكومان از بی اعتنایی افكارعمومی نسبت به فتنه گران اظهار ناامیدی كرده و بر فراموش نشدن این محكومان تاكید كرده اند.

 نوشته شده در شنبه 30 مهر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید