تبلیغات
غروب فتنه 88 - مشاوران سران فتنه پرده آخر سناریوی آمریكایی را لو دادند

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش«جوان آنلاین»،شورای هماهنگی راه سبز امید كه تاكنون تنها هویت دو تن از آنان (اردشیر امیر ارجمندی و مجتبی واحدی از مشاوران سران فتنه) احراز شده در بیانیه ای به بهانه اتهام آمریكا مبنی بر تلاش برای ترور سفیر عربستان دلیل این اتهام را برخورد نظام با فتنه گران عنوان كرد.
این شورا با مردم خطاب كردن عده قلیلی از فتنه گران و با بیان تلویحی این كه چون نظام در برابر براندازی فتنه گران ایستاده شرایط اتهام علیه ایران فراهم شده نوشت:این شیوه‌ی حکومتداری شماست که بهترین شرایط را برای پذیرش اتهام های مطرح شده در افکار عمومی جهان فراهم می کند.!
شورای مشاوران سران فتنه در ادامه باردیگر بامردم خطاب كردن فتنه گران ماهیت اتهام اخیر آمریكا علیه ایران را روشن كرده و نوشت تا زمانی که به اراده‌ی فتنه گران تن داده شود تعرضی به ایران دركار نخواهد بود.
این شورا در ادامه به تكرار بخش هایی از سناریوی آمریكا علیه ایران مبنی بر اتهامات حقوق بشری و فعالیت های هسته ای ایران پرداخت و به شكل ناشیانه دست داشتن فتنه گران را برای ارائه گزارش های ضد ایرانی به غرب آشكار ساخت.ا
اتهاماتی كه با نگاهی به گزارش های اخیر شاهد مشابهت های اتهامات اشاره شده در گزارش بان كی مون و احمد شهید با بیانیه شواری هماهنگی راه سبز امید می باشیم.
این شورا در ادامه هدف نهایی سناریوی آمریكایی را برای احیای فتنه گران را به نمایش درآورد و تنها راه مقابل جمهوری اسلامی ایران را آشتی ملی طرحی كه پیش از این توسط یكی از حامیان اصلی فتنه مطرح شده بود،دانست.
منبع :   http://javanonline.com/vdcjh8exxuqeioz.fsfu.htmlنوشته شده در دوشنبه 2 آبان 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید