تبلیغات
غروب فتنه 88 - حسین کروبی در ایمیلی به «ندای انقلاب» در مورد انتقاد خاتمی از كروبی پاسخ داد .

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

فرزند مهدی كروبی بر اختلاف میان پدرخود با سید محمد خاتمی تاكید كرده و گفته است كه نظرات سید محمد خاتمی بطور كلی برای پدر وی مهم نیست.
به گزارش«ندای انقلاب»،پس ازدرج خبری مبنی بر انتقادات سید محمد خاتمی مبنی بر گرفتارشدن وی به توهمات،حسین كروبی با ارسال ایمیلی به سایت "ندای انقلاب" با تائید نامه نگاری پدر خود با سید محمد خاتمی از پاسخ های وی به نامه پدرش برآشفته شده و تصریح كرد كه این خاتمی است كه در حال خراب كردن خود می باشد.
بخشی از ایمیل حسین كروبی به این شرح است:
شما منبع خبرتون "ع" هست که خودش رو به پدر من نزدیک میدونه. پدر من با خاتمی مشکل داره اصلا نظر خاتمی براش مهم نیست حالا خاتمی این حرفارو زده اصلا مهم نیست چون پدر در حال استراحت برای بازگشت در اینده نه چندان دور است خاتمی خودش را خراب میکند با حمله به شیخ اصلاحات.
گفتنی است واكنش فرزند مهدی كروبی در رابطه با خبری می باشد كه ندای انقلاب بدین شرح منتشر كرده بود:
سید محمد خاتمی اخیرا با نماینده مهدی كروبی از سران فتنه دیدار و گفتگو كرده است.
به گزارش«ندای انقلاب»،چندی پیش آقای"ع" كه نامه ای را از سوی كروبی به خاتمی ارائه كرده بود،برای دریافت پاسخ وی دیداری را با خاتمی انجام داده است.
گفته می شود در این دیدار كه با خاتمی با چهره ای عصبی با میهمان روبرو بوده خطاب به وی گفته است:من همیشه كروبی را از موسوی جدا می دانم.الان هم همچنین نظری دارم.
وی با بیان اینكه كروبی زجر كشیده است گفته "چرا وی را به راهی كه موسوی رفت هل می دهند.او با این كارهای خود دارد پل های پشت سرش را خراب می كند."
خاتمی همچنین با بیان اینكه كروبی امكان بازگشت دارد،تصریح كرده متاسفانه مثل موسوی دارد دچار توهمی كه در انتخابات شكل گرفت،می شود.

نوشته شده در دوشنبه 7 آذر 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید