تبلیغات
غروب فتنه 88 - توصیه پدردانشجوی متوفی به سران فتنه+نامه تبری برخی از اصلاح طلبان از موسوی وکروبی+چند خبر پیرامون فتنه

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

متن کامل در ادامه مطلب .......

کسی که به ندای فتنه‌گران گوش دهد ضد‌انقلاب است


نامه تبری برخی از اصلاح طلبان از موسوی وکروبی


نتیجه اشتباه سران فتنه ریزش حداکثری حمایت از آنها بود


اعلام آمادگی حسین شریعتمداری برای حضور در دادگاه سران فتنه


توصیه پدردانشجوی متوفی به سران فتنهکسی که به ندای فتنه‌گران گوش دهد ضد‌انقلاب است
محسن اژه ای با تأكید بر اینكه از فضای غبارآلود فتنه عبور كرده ایم تصریح كرد كه هر كس از سران فتنه حمایت كند ضدانقلاب است.
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز سه شنبه در همایش دو روزه رؤسای سازمان های قضایی نیروهای مسلح و دادستان های نظامی سراسر كشور كه در سالن همایش دادگستری قم برگزار شد با بیان اینكه انقلاب اسلامی به خدا وصل است گفت: مسئله طبس و گرفتار آمدن آمریكایی ها در آن طوفان فقط یكی از نشانه ها بوده و بسیاری از مسایل مهم تر از طبس هم داریم كه به چشم ما نمی آید.
وی افزود: بعضی از سران فتنه عقبه درازی در نظام داشتند و به همین دلیل برخی در دستگاه های مختلف نظام نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند.
دادستان كل كشور با بیان اینكه فضای فتنه فضایی غبارآلود است، تصریح كرد: ما اكنون از مرحله فتنه در حال عبور هستیم و به مرحله روشن شدن فضا می رویم و اكنون فضا شفاف شده و بحث میان انقلاب و ضد انقلاب است.
وی ادامه داد: اگر دیروز كسانی با سران فتنه همراهی كردند و غافل بودند و واقعاً نتوانستند تشخیص درستی بدهند، نباید آنها را مذمت كرد.
محسنی اژه ای اضافه كرد: امروز صف انقلاب مشخص شده است و اگر كسی می گوید اشتباه كردم نباید او را سرزنش كنیم چرا كه صف ضدانقلاب هم امروز روشن شده است.
وی با اشاره به تفاوت فراخوان 25 بهمن و فراخوان اول اسفند گفت: اگر امروز كسی به ندای فتنه گران گوش كرد، ضدانقلاب است و باید به عنوان ضد انقلاب با او برخورد كرد.
دادستان كل كشور ادامه داد: هركسی كه بخواهد از سران فتنه حمایت كند ضدانقلاب است و به عنوان حامی ضدانقلاب به او نگاه می شود و نمی توان او را تحمل كرد.
وی تصریح كرد: اگر تضمین قطعی راه ثواب را می خواهیم فقط باید از ولی فقیه اطاعت كنیم و اگر در فتنه هم این اقدام را انجام می دادیم با موفقیت همراه بودیم.
محسنی اژه ای با اشاره به نقش ولی فقیه در جلوگیری از ادامه پیدا كردن فتنه خاطرنشان كرد: نگاه گسترده ولی فقیه مانع از ادامه فتنه شده و فضا شفاف شد.

نامه تبری برخی از اصلاح طلبان از موسوی وکروبی
شنیده ها حاکی از آن است که جمع کثیری از لایه های منتقد اصلاح طلبان که در احزاب وجریانات گوناگون همسو و متحد جریان فتنه بوده اند ، بدنبال حوادث و اتفاقات اخیر وهمراهی علنی موسوی و کروبی و قشر ماجراجو و وابسته مجاهدین و مشارکت با آمریکا واسرائیل واصرار بر سیاه نمایی واغتشاشگری و میدان دادن به منافقین برای تکرار جنایات دهه ۶۰ ، اعلام نموده اند به هیچ وجه این رویه را قبول نداشته و در بیانیه ای که هنوز منتشر نشده اعلام کرده اند که حاضر نیستند با منافقین و در جهت سیاستهای خصمانه آمریکا علیه ایران مشارکت نمایند .

به گزارش جهان به نقل از جوان این بیانیه که موسوی و دیگر عناصر مرتبط با وی را مستقیما مورد خطاب قرار داده و ا قدامات اخیر و بخصوص رسوایی آشکار ۲۵ بهمن را محکوم نموده است ، در انتها از هواداران و مرتبطین خود خواسته است تا دیر نشده به صفوف ملت بازگشته و از این جریان باطل که برخلاف وصایای حضرت امام (ره) و مصالح علیه جمهوری اسلامی با دشمنان قسم خورده اسلام متحد و همداستان شده اند دوری نمایند .

گفته می شود این بیانیه توسط یکی از متنفذین پشت پرده فتنه از انتشار بازمانده است و اعلام عمومی آن موقوف به مذاکره و تعیین وضعییت و تصمیم چهره اصلی پشت پرده فتنه گردیده است .البته گویا این چهره متنفذ از جانب همین جریانات اصلاح طلب تحت فشار است که هرچه سریعتر و تا دیر نشده این بیانیه اعلام برائت را منتشر کند.

نتیجه اشتباه سران فتنه ریزش حداکثری حمایت از آنها بود
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال گفت: نتیجه اشتباهات سران فتنه، ریزش حداکثری حمایت مردم از آنها بود که امروز از صف آنها جدا شده‌اند و در بین بسیاری از طرفداران قبلی خود جایگاهی ندارند.
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حسن عباسی در جمع اعضای جامعه اسلامی دانشجویان گیلان اظهار داشت: نبردهای پیش‌بینی شده در غرب برای سال 2012 آرماگدونی است و ربطی به مسئله آخرالزمانی ندارد.
وی با بیان اینکه حضرت مهدی(عج) خواهد آمد، بیان درستی نیست و یک فرضیه حجتیه‌ است، افزود: حضرت مهدی (عج) در بین ماست و روزی برای همه ما مشخص می‌شود که حضرت چه کسی است.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز اظهار داشت: مردم باید خود را آماده حکومت مهدی(عج) کنند و این آمادگی با توجه به آیات شریفه قرآن کریم در تغییر در رفتار است.
وی گفت: شش میلیارد و 800 میلیون نفر در جهان زندگی می‌کنند و این همان قوم اشاره شده در قرآن برای تغییر در خودشان است.
عباسی افزود: یک بار امام روح‌الله (ره) با پرورش چهار هزار جوان طلبه به طرف حضرت رفتند و انقلاب اسلامی با شکوه و عظمت به پیروزی رسید.
وی با بیان اینکه مراجع و علما زعامت حضرت مهدی (عج) را داشتند، تصریح کرد: امام خمینی (ره) شصتمین و مقام معظم رهبری شصت و یکمین زعیم حضرت مهدی (عج) هستند.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال خاطرنشان کرد: 32 سال انقلاب اسلامی در ایران حاکم و تاثیرات آن در جهان کم نظیر بوده و این انقلاب به دنیا صادر شده است.
وی با اشاره به دوران 20 ساله زعامت مقام معظم رهبری گفت: در بررسی این دو دهه، شاهد حرکت‌های شگفت‌انگیز و پیشرف‌های چشمگیری در حوزه علوم و فناوری در شاخه‌های پزشکی، فناوری‌های هسته‌ای و قضایی شده‌ایم و امروزه می‌توانیم ادعا کنیم که از پیشرفته‌ترین کشورها در حوزه علوم راهبردی محسوب می‌شویم.
*اقدام فتنه گران ملی نیست
عباسی با اشاره به فتنه 25 بهمن و اقدام‌های گذشته فتنه‌گران اظهار داشت: اقدام فتنه‌گران ملی نیست و حرکت ضد انقلابی است.
وی گفت: در حالی که تمام ملت‌ها به طرف الله و اکبر می‌روند فتنه‌گران قیومیت و سیطره آمریکا را پذیرفته‌اند که قابل تٱمل است.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز افزود: وقتی فتنه‌گران شعار «نه غزه و نه لبنان» سر دادند چگونه می‌توان باور کرد که آنها در 25 بهمن برای ملت مصر به عرصه آمدند.
وی هدف غرب از حمایت اقدام فتنه‌گران در 25 بهمن و دفاع کلینتون و اوباما در به شهادت رساندن دانشجوی ایرانی را تغییر نوع نگرش‌های ملت‌های قیام کننده دانست و اظهار داشت: غرب می‌خواست به ملت‌ها بگوید انقلاب اسلامی معقول و منطقی نیست و در این مسیر با خفت و خواری ناکام ماند.
*کاندیداتوری مشایی برای رئیس جمهوری مسئله درجه چهارم است
وی در ادامه سخنانش در پاسخ به سؤال دانشجویی که از وی پرسید آیا مشایی برای دوره ریاست جمهوری آینده کاندیدا می‌شود یا خیر، گفت: این مسئله کاندیداتوری مشایی برای ریاست جمهوری شایعه است.
عباسی افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبری این مسئله درجه چندمی است و دانشجویان و مردم نباید فکرشان را مشغول چنین بحث‌های بیهوده‌ای کنند.
وی، کاندیداتوری مشایی برای رئیس جمهوری را مسئله درجه سوم و چهارم دانست و اظهار داشت: ما باید فکرمان را برای مسائل درجه اول و دوم مشغول کنیم.
*آقازاده‌ها در اروپا به دنبال عیش و نوش هستند
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز، در باره موضع‌گیری‌های اخیر حسن روحانی و ناطق نوری گفت: مصاحبه‌ها خیلی شفاف نبود و دوستان باید صریح‌تر قضایا را محکوم کنند و صرف محکوم کردن نیز کفایت نمی‌کند و باید از موضع خود برگردند و از برخی افراد و قضایا اعلام برائت کرده و صراحتاً موضع خودشان را روشن کنند.
وی با اشاره به اینکه عده‌ای از خواص 20 ماه سکوت کردند، افزود: آنها هنوز نیز با جدیت سکوت خود را نشکسته‌اند و بسیاری هم از همان روزهای نخست می‌گفتند که رأی ما کجا رفته است.
عباسی اضافه کرد: وقتی مردم می‌بینند کسی که درون نظام قرار دارد چنین موضعی از خود نشان می‌دهد، واکنش نشان می‌دهند.
وی افزود: آقازاده‌هایی که پس از انتخابات سکوت کردند یا حرف‌هایی زدند و در اروپا به عیش و نوش مشغول هستند، فرزندان ملت را با فریب به قیام تحریک کردند و البته ناکام ماندند.
*راهبرد نظام در مواجهه با فتنه‌گران مناسب است
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به برخورد با سران فتنه تصریح کرد: امام راحل در مواجهه با بنی‌صدر مردم را از بنی‌صدر جدا کرد و بنی‌صدر را از ملت نگرفت.
وی گفت: راهبرد نظام این است که مردم از سران فتنه جدا شوند که شده‌اند و بسیاری از افراد که در مراحل اولیه جزو طرفداران این عده بودند فتنه‌گران را از خود جدا کردند و نسبت به آنها بی‌توجه شدند.
عباسی با بیان اینکه سران فتنه اشتباهات بسیاری داشته‌اند، افزود: نتیجه اشتباهات سران فتنه، ریزش حداکثری حمایت مردم از آنها بود و مردم امروز از صف سران فتنه جدا شده‌اند و آنها در بین بسیاری از طرفداران قبلی خود جایگاهی ندارند.

اعلام آمادگی حسین شریعتمداری برای حضور در دادگاه سران فتنه
حسین شریعتمداری در مقاله ای با عنوان "وحالا محاکمه " تاکید کرد که دیگر وقت محاکمه سران فتنه رسیده است و کیهان میتواند در دادگاه حاضر شود و با اسناد معتبر فتنه گری موسوی و کروبی را ثابت کند.
به گزارش جهان متن کامل این یادداشت بدین شرح است:حضرت امیر علیه السلام در خطبه ای ضمن اشاره به برخی از ابعاد یكی از فتنه های آن دوران خویش و راه برون رفت از آن، درباره علت سكوت-موقت- خود می فرمایند «كسی كه میوه را قبل از رسیدن و در حالی كه هنوز كال و نارس است بچیند مانند كشاورزی است كه در زمین دیگری كشت كرده است» (خطبه۵ نهج البلاغه) حضرت امیر(ع) در این كلام كه مانند همه بیانات ایشان «حكیمانه» و راهگشاست، از یكسو سكوت خود را «موقت» معرفی می كنند و از سوی دیگر با توجه به غبارآلودگی فضا كه باز هم به قول ایشان یكی از ویژگی های فتنه است، بازگو كردن واقعیت ها را به فرو نشستن غبارها و آشكار شدن واقعیت ها برای همگان موكول می فرمایند. این سخن هم از آن امام بزرگوار است كه «فتنه ها وقتی از راه می رسند شبهه می آفرینند و با حق شباهت دارند ولی هنگامی كه پشت می كنند-پایان می پذیرند- حقیقت آنگونه كه هست آشكار می شود.(خطبه۹۳نهج البلاغه)
فتنه ۸۸ نیز اگرچه ابعادی گسترده تر از تمامی فتنه های ۳ دهه اخیر داشت و تمامی دشمنان ریز و درشت اسلام و انقلاب از داخل و خارج كشور در آن حضور مستقیم و بی پرده داشتند ولی از قاعده یاد شده مستثنا نبود و دقیقاً با همان فرمول كه امیرمومنان(ع) ارائه فرموده اند انطباق داشت. سران داخلی فتنه با مدیریت بیرونی و بی پرده مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس در حالی به صحنه آمده بودند كه در آغاز پرچم اسلام و امام و انقلاب را در دست داشتند! «علی زمان» اما- كه خدایش به ظهور مراد غایبمان(ع) متصل گرداند- بلافاصله «نیزه داران معاویه» را شناخت. همان ها بودند كه در «بدر» با قرآن و رسول خدا(ص) جنگیده بودند و اكنون در «صفین» زیر پاره های قرآن سنگر گرفته و با شمشیر آخته به قرآن ناطق تاخته بودند! فضا، ولی، مه آلود و غبارگرفته بود و همگان را چراغ مه شكن و نگاه غبار شكاف نبود. آنان كه بصیرت بیشتری داشتند، خروش برداشتند كه حرامیان را مهلت ندهید، «علی زمان» اما كه درایت از امیرمومنان(ع) به ارث برده بود، همان سخن حكیمانه مولای متقیان را بركام دل می سرود «كسی كه میوه را قبل از رسیدن و در حالی كه هنوز كال و نارس است بچیند، مانند كشاورزی است كه در زمین دیگری كشت كرده است» هشدار می داد كه مبادا به غفلت در زمین دشمن به بازی گرفته شوید! او جرج سوروس صهیونیست را می دید كه پارچه ای وام گرفته از رنگ سبز جین شارپ- همان كاخ سبز معاویه- را به خاتمی سپرده است تا «سبزی» آن را به «گنبد سبز» رسول خدا(ص) تشبیه كرده و بر گردن موسوی- همان اشعث بن قیس كه با یهودیان پیمان پنهان داشت- بیندازد و ننگ وطن فروشی و خیانت را به فریب «رنگ» هموار كند. توده های عظیم مردم كه در مكتب امام راحل(ره) و خلف حاضر او بصیرت آموخته و در كوران فتنه های پیشین آبدیده شده بودند، به وضوح می دیدند كه فرعونیان، با نفوذ به میان قوم موسی، بار دیگر «گوساله سامری» را به رقص آورده اند، اما هنوز بودند كسانی كه در فضای گرگ و میش فتنه، «گرگ»ها را به تمام قد تشخیص نداده بودند. جلودار این همه را می دید، در خشت خام و عجب آن كه برخی از خواص در آینه صاف هم نمی دیدند. و این فاصله پرناشدنی میان «ولی فقیه» با دیگران است. جلودار باید صبر می كرد تا بقیه از راه ماندگان هم برسند. مانند مولایش و مولایمان حضرت امیر مؤمنان(ع) كه با تحمل خار در چشم و استخوان در گلو، بصیرت افزایی دیگران را دنبال می فرمود.
«فتنه» هرچه از نقطه آغاز خود فاصله می گرفت، به علت برخورد با بصیرت رهبر و هوشیاری مردم، چهره واقعی خود را بیشتر نمایان می كرد و از سوی دیگر دشمنان بیرونی كه به گواهی اسناد موجود و شواهد آشكار، مدیریت فتنه را برعهده داشتند، با مشاهده حركت هوشمندانه امام و امت، «تاب مستوری» از دست داده و هر روز پرده دیگری از چهره نفرت انگیز خود و فتنه گران را به ناچار فرو می انداختند. اهانت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله علیه السلام، نفی وجود مبارك حضرت صاحب الزمان(عج)، پاره كردن عكس حضرت امام(ره)، شعار به نفع رژیم صهیونیستی در روز قدس كه با دیكته دو روز قبل سایت وزارت خارجه اسرائیل صورت پذیرفت، شعار به نفع آمریكا در روز مبارزه با استكبار جهانی و... سرانجام ماجرای ۲۵ بهمن كه آشكارا با اشاره- كه نه- با دستور مستقیم و مشترك آمریكا، اسرائیل و انگلیس تدارك شده و به اعتراف صریح «جو بایدن» معاون رئیس جمهور آمریكا در روز ۲۳ بهمن - ۱۲ فوریه- در سنا و تاكید سایت وزارت خارجه اسرائیل- ۲۴ بهمن/۱۳ فوریه- هدف اصلی آن اعتراض به حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مصر بود و همگان دیدند كه دقیقا چنین بود و برای دیرباورترین افراد- عمدتا از خواص- نیز كمترین تردیدی درباره هویت واقعی سران فتنه باقی نگذاشت.
حالا دیگر، محاكمه سران فتنه در دادگاه افكار عمومی پایان پذیرفته است و ارتكاب دهها جنایت از سوی آنان، نظیر «ستون پنجم دشمن بیرونی»، «وطن فروشی»، «مفسد فی الارض»، «قاتل مردم بی گناه كوچه و بازار» و... در افكار عمومی مردم با اسناد و دلایل غیرقابل انكار به اثبات رسیده است و اكنون، نوبت محاكمه آنان در دستگاه قضایی كشور است.
دیروز از یك سو دادستان كل كشور بر محاكمه قریب الوقوع سران فتنه تاكید كرد و از سوی دیگر جرج سوروس، در مصاحبه ای پراضطراب، نگرانی شدید و عمیق خود و دوستان آمریكایی و اسرائیلی خویش را از محاكمه آنان ابراز داشت.
سران فتنه اگرچه مرده اند و به قول «زئیف شف» ژنرال بازنشسته و استراتژیست كهنه كار رژیم صهیونیستی «چوب هایی هستند كه سوخته و به ذغال تبدیل شده اند» و هر چند ننگ خیانت و جنایت را برای همیشه بر پیشانی خود دارند ولی محاكمه علنی آنان به دلایل گوناگون یك ضرورت غیرقابل اجتناب است كه پاسخ به خواست توده های عظیم مردم، برملا شدن مستند روابط پنهان و آشكار آنان با سرویس های اطلاعاتی آمریكا، اسرائیل و انگلیس، تبدیل ماجرای فتنه و ابعاد آن به یك سند محكم تاریخی برای عبرت وطن فروشان و آگاهی نسل های آینده و مخصوصا كمك به مردم انقلابی مصر، تونس، یمن، اردن، بحرین، لیبی، عربستان و سایر ملت های مسلمان برای شناخت توطئه ها و فتنه های مشابهی كه احتمالا از سوی سرویس های اطلاعاتی بیگانه برای مقابله با انقلاب اسلامی و نوپای آنان تدارك دیده خواهد شد و این فقره اخیر مخصوصا در شرایط كنونی خدمت بزرگی به ملت های در حال انقلاب منطقه خواهد بود. نگرانی عمیق و رسما اعلام شده جرج سوروس و سایر مقامات آمریكایی و اسرائیلی از محاكمه سران فتنه نه به خاطر ادامه حیات سیاسی آنان، بلكه وحشت از افشای برخی روابط پنهان مانده سران فتنه با سرویس های اطلاعاتی بیگانه و برملا شدن چرخه ارتباطی و زد و بندها و بده بستان های آنان با افراد و حلقه هایی است كه تاكنون برملا نشده است و هنوز به حیات انگلی خود ادامه می دهند.
و اما، علاوه بر ضرورت غیرقابل تردید محاكمه سران فتنه، لازم است كه؛
اولا؛ تمامی مراحل این محاكمه به صورت علنی انجام گرفته و بدون سانسور و به صورت زنده از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شود.
ثانیا؛ بدون دغدغه وقت، تمامی موارد جرم همراه با مستندات آن در دادگاه ارائه شده و به متهمان نیز مانند معمول و به روال جاری در دستگاه قضایی كشور، وقت آزاد و فرصت فراوان داده شود تا هر چه در چنته دارند بیرون بریزند. چرا كه مطابق فرمول مشترك و دیكته شده «جرج سوروس، جین شارپ و ریچارد رورتی» سران فتنه از تن دادن به قانون اكیداً منع شده اند و بر پایه دستورالعملی كه طراحان كودتاهای مخملی نظیر «هابر ماس» و «تیمورتی اش» در ملاقات حضوری با فتنه گران به آنان دیكته كرده اند سران فتنه در صورت اجبار به پاسخگویی- نظیر حضور در دادگاه- به طفره رفتن توصیه شده اند.
و بالاخره، كیهان آمادگی دارد به عنوان عضوی از خیل عظیم مردم شریف و پاكباخته ایران اسلامی و در صورت امكان به نمایندگی دادستان در دادگاه حضور یافته و با ارائه اسناد و مدارك غیرقابل تردید و عمدتا برگرفته از خود فتنه گران، ابعاد خیانت و جنایات آنان و مخصوصا ماموریت آنها از سوی سرویس های اطلاعاتی آمریكا و انگلیس و اسرائیل را در میدان دید افكار عمومی به چالش قانونی كشانده و اثبات كند.
حسین شریعتمداری

توصیه پدردانشجوی متوفی به سران فتنه
به گزارش مهر، حامد نورمحمدی دانشجوی لرستانی سال دوم رشته زیست شناسی گرایش سلولی ملکولی دانشگاه شیراز مقارن یکم اسفند ماه براثرسانحه رانندگی درشیراز درگذشت که پدرش اعلام کرد که حامد فقط دراثرسانحه رانندگی فوت کرده است.

عزت الله نورمحمدی عصر سه شنبه در جریان نشست خبری با حضور خبرنگاران و نمایندگان تشکلهای دانشجویی گفت: حامد پسرم دانشجویی نمونه و در عرصه های علمی فعال بود و هیچوقت نیز فردی سیاسی نبود.

وی ادامه داد: زمانی که ما به سمت شیراز درحرکت بودیم برخی از سایتهای بیگانه اعلام کرده بودند که پدر ومادرحامد نورمحمدی به خوابگاه پسرشان رفته ووسایلش را جمع کرده اند درحالی که ما هنوز به شیرازنرسیده بودیم وحتی دراین سفرمادر حامد حضور نداشت و ما دیشب ساعت ۲۲ وارد شیراز شده ایم.

پدر حامد نورمحمدی با اعلام اینکه پسرش فقط تصادف کرده است، گفت: سران فتنه دست از سر مردم بردارند که هم مردم و هم خودشان راحت می شوند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به دانشجویان نیز توصیه می کنم که آلت دست سران فتنه نشوند چراکه امروز کشورما به علم جوانان و دانشجویان نیاز دارد.

نورمحمدی در پاسخ به این سئوال که" شاید گفته شود شما در فشار این سخنان را مطرح کرده اید" افزود: هیچکس ما را تحت فشار قرار نداده تا این سخنان را بگوییم.نوشته شده در چهارشنبه 4 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید