تبلیغات
غروب فتنه 88 - بیانیه شماره 2 سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی +نامه مهدی کروبی به سفارت انگلیس / طنز +پیشنهاد رهبری فرقه سبز به خاتمی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

متن کامل اخبار در ادامه مطلب .............


پیشنهاد رهبری فرقه سبز به خاتمی


بیانیه شماره 2 سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی شاخه اروپا – آمریکا


نامه مهدی کروبی  به سفارت انگلیس / طنزپیشنهاد رهبری فرقه سبز به خاتمی
پس از افول امواج رسانه ای انگلیس ، اسرائیل و آمریکا که از جانب موسوی و کروبی پژواک می یافت و ترویج می گردید و بعد از به محاق رفتن این دو، در محافل ضد انقلاب این بحث آغاز شده است که چگونه در دام و تحت مدیریت نظام قرار گرفته اند و در یک فاصله کوتاه ظرفیت های خود را از دست داده اند .
به گزارش خبرنگار«ندای انقلاب» این جمع ناخالص که اتحاد نامبارک ضد انقلاب را به شکل بسیار متزلزل و بی ثبات در خود دارد و منافع گروهی و عقبه های سیاسی مختلف مهمترین موجب وحدت آنها می باشد ، اذعان داشته اند که با خبر سازی ،دروغ پراکنی و فضا سازیهای رسانه ها و حمایت بی دریغ استکبار توانسته اند تا اینجا دوام بیاورند  .
از نکات بسیار جالب این محافل که روزانه بین و در سطوح مختلف برگزار می شود  و غالبا هم ، خبر خوانی و نقل مطالبی است که خودشان در رسانه های خارجی نشر داده اند و مجددا و برای تسکین آلام و دردهای ناشی از شکست های پی در پی و بهم بر نیامدن روزگار به کام ، بازخوانی می کنند ، اینست که ، به این نتیجه رسیده اند که بایستی هرچه زودتر خلاء ناشی از موسوی و کروبی را پر نمایند و جالبتر اینکه خاتمی کاندید رهبری فرقه شده است ، البته گفته می شود  آقای خاتمی  گفته است ، حاضر نیست خودش را فعلا خرج این جریان شکست خورده نماید .
ذکر این نکته ضروری است که اپوزیسیون تحت فشار سرویس های جاسوسی و موسسه های تولید و ترویج تئوریهای براندازی دولتهای آمریکا ، اسرئیل و انگلیس ، قرار داشته و ملزم به این شده اند که از حالت انفعال بیرون آمده  و با توجه به وضعیت بغرنج منطقه تحرکات جدیدی آغاز نمایند .

بیانیه شماره 2 سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی شاخه اروپا – آمریکا
همانطور که پیش بینی می شد گروه جعلی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی (شاخه خارج از کشور) در اقدامی عجولانه و عکس العملی عصبی نسبت به بیانیه شماره یک، شاخه اروپا- آمریکا را جعلی خواند و در استدلالی مضحک ادبیات بیانیه و عدم انتشار آن از سوی وب سایت سازمان را به عنوان دلیل اثبات ادعای خود بیان نمود!
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی شاخه اروپا و آمریکا به مناسبت پاسخ به برخی شبهات ایجاد شده دومین بیانیه خود را در اختیار سایت کلمه نیوز قرار داد.من کامل بیانیه به شرح زیر است:
ملت شریف ایران
جمعی از دانشجویان اروپا و آمریکا طرفدار سابق سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که مدتی است فعالیت خود را آغاز نموده و روند تأسیس قانونی سازمان مرکزی آن نیز در حال انجام می باشد، با صدور بیانیه شماره یک ضمن اعلام موجودیت، پرده از ریاکاری و چهره منافقانه جمعی بی هویت برداشته است.
در همین راستا متأسفانه جمعی مجعول که هیچ گونه نسبتی با سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی نداشته و ندارند با اطلاع از فعالیت حق طلبانه جمعی از دلسوزان و فعالین سازمان مذکور در اروپا و آمریکا در اقدامی پیش دستانه و فرار به جلو سعی در کمرنگ نمودن شروع حرکت این مجموعه دارند.
همانطور که پیش بینی می شد گروه جعلی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی (شاخه خارج از کشور) در اقدامی عجولانه و عکس العملی عصبی نسبت به بیانیه شماره یک، شاخه اروپا- آمریکا را جعلی خواند و در استدلالی مضحک ادبیات بیانیه و عدم انتشار آن از سوی وب سایت سازمان را به عنوان دلیل اثبات ادعای خود بیان نمود. معلوم می شود این گروه جعلی از کمترین عقل سیاسی نیز بی بهره اند چرا که هر انسان عاقلی می داند وقتی ادبیات و وب سایت منحرفین سازمان مورد قبول ما نیست حتما ادبیات و مجرای انتشار بیانیه ها نیز متفاوت خواهد بود.
لذا در اینجا به این عناصر خودفروخته و وابسته به مستبدین غربی یادآور می شویم از این ریزشها نباید تعجب کنند. آن روز که با مطرودین امام و منافقین و اسرائیل و آمریکا هم پیاله می شدند باید فکر امروز را هم می کردند که از میان طرفدارانشان عده ای نیز فریب ریاکاری آنها را خورده بودند و واقعا ایشان را در خط امام و انقلاب می پنداشتند و اکنون که ماهیت ریاکارانه ایشان بر همگان معلوم شده حساب خود را از ایشان جدا کرده اند. پس به جای اصرار بر ریاکاری صادقانه ماهیت ضد دینی و ضد انقلابی خود را عیان سازند چرا که در آن صورت خود نیز موفق تر خواهند بود و این منافقین باید بدانند که دیگر مردم رشید ایران فریب منافقان را نخواهند خورد.
بار دیگر ما اعضاء شاخه اروپا- آمریکا از طیف منحرفین سازمان اعلام برائت نموده و از گذشته خود توبه می کنیم. باشد که مورد قبول خداوند و مردم و رهبر عزیزمان قرار گیرد و به دوستان سابق خود نیز توصیه می کنیم تا بیش از این دیر نشده به آغوش انقلاب و مردم برگردند.
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی  (شاخه اروپا، آمریکا)

نامه مهدی کروبی  به سفارت انگلیس / طنز
بولتن نیوز- طنز: در پی اقدام دیروز سبزها در تهران، شیخ کروبی طی نامه ای به سفارت انگلیس در مورد جزئیات عملکرد هواداران خود توضیحاتی ارسال کرد که با واکنش سفارت جزیره انگلیس مواجه شد. متن کامل نامه کروبی و جواب سفارت جزیره انگلیس بدین شرح است:

 

نامه کروبی به سفارت انگلیس:

عالیجناب سفیر کبیر محترم!
دیروز همان گونه که شاهد بودید و در گزارشهای مستند به فیلمهای سفارشی و آبکی خبرنگاران شهروند ما ملاحظه فرمودید در لبیک به دعوت این حقیر و معاون اول محترم، جمعیتی میلیونی در حدود 1000 نفر به خیابانها آمدند و در همبستگی با مردم مصر،  سطل های زباله تهران را آماج خشم انقلابی خود قرار دادند! البته اینکه چرا هواداران ما تا به این حد عاشق سطل های زباله و آشغال های درون آن هستند را هنوز این حقیر هم کشف نکرده است.

این حرکت توفنده ، اوج نفوذ جنبش سبز را به جهانیان اثبات کرد به همین دلیل انتظار داریم عالیجناب که در لندن تشریف دارید هماهنگی لازم را به خرج دهید تا علاوه بر کمکهای قبلی، حمایت های لازم مادی بیشتری متوجه جنبش سبز آشغالی گردد. حقیقتا از زمانی که دوست و مشاور اقتصادی ام یعنی آقای ش- ج گرفتار شد و حمایتهای اقتصادی ایشان قطع گردید در شرایط دشواری بوده و مداخل کفاف مخارج نمی دهد. پس لطفا سر کیسه را شل تر بفرمایید.

ظاهرا پس از راهپیمایی های سال قبل شما اندکی به جنبش بی اعتماد شده بودید ، اما 25 بهمن امسال باز هم اقتدار ما را به جهان نشان داد. خواهشمندم از سرمایه گذاری روی این جنبش خودداری نکنید . امسال نشد سال دیگر حتما جواب می دهد. به سر مبارک قسم.

منتظر پاسخ حضرتعالی هستم.
 

پاسخ سفارت جزیره انگلیس

جناب شیخ کروبی! ادام الله اغتشاشاته

مرقومه ارسالی جنابعالی واصل و از مضمون آن اطلاع حاصل شد. اگر چه اقدامات و خوش خدمتی های شما و هم چنین جناب موسوی و خاتمی در طول این 20 ماه به دولت بریتانیای کبیر بر ما پوشیده نیست اما آنچه ما از برنامه جنبش سبز در روز 25 بهمن دیدم مایه سرشکستگی، و موجبات سرافکندگی ما را در چشم ایرانیان و جهانیان فراهم آورد. این اطمینان حاصل گردید که دیگر مردم ایران به رهبران این جنبش وقعی نمی نهند. شما دوستان هم  در صورت عدم دستگیری و محاکمه، حالا حالا ها برای رسیدن به قدرت، باید سماق بمکید.

مشاوره بنده به شما این است که در جوار مشاور اقتصادی خودتان جناب ش-ج جایی برای خودتان ذخیره کنید!نوشته شده در یکشنبه 8 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید