تبلیغات
غروب فتنه 88 - توضیحات فدایی درباره گزارش 25بهمن

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش ایسنا، این عضو کمیته بررسی موضوع ۲۵ بهمن، اظهار داشت: گزارش هیچ مشکلی ندارد و تغییری نخواهد کرد.

وی افزود: در جلسات این کمیته با حضور دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی موضوع مورد بررسی قرار گرفت و مستندات رویت شد و نهایتا حدود ۱۵ پیشنهاد تهیه و تدوین شد.

به گفته نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، طبق این گزارش منشا این‌گونه حوادث آمریکا، انگلیس و اسرائیل است و عوامل داخلی یا فریب‌خورده یا تحت تاثیر آن هستند.

فدایی ادامه داد: سران فتنه در واقع آمریکا، انگلیس و اسرائیل هستند و در این گزارش به عوامل داخلی که افراد را تحریک کرده و امنیت ملی را مخدوش کرده‌اند، توجه شده است.

این عضو کمیته بررسی موضوع بیست و پنج بهمن، درباره کاندیداتوری آیت‌الله کنی برای ریاست خبرگان تاکید کرد که مسائل خبرگان را مثل سایر جریانات سیاسی ژورنالیستی نکنید. فضای مجلس خبرگان فضای علمایی است و باید درباره آن بر اساس ضابطه و معیار اظهارنظر کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سوالی درباره این‌که آیا شرایط باعث پذیرش پیشنهاد کاندیداتوری توسط آیت‌الله مهدوی کنی شده است یا خیر؟ گفت: آیت‌الله مهدوی از ناحیه جسمی و به لحاظ سلامتی مشکل داشته‌اند و این موضوع در برخی تصمیمات آنها موثر بود و البته این موضوع به معنای واجد شرایط نبودن ایشان نیست.

وی با اظهار امیدواری نسبت به این‌که مشکلات جسمی آیت‌الله مهدوی کنی برطرف شود، گفت: آنچه تشخیص علما و خبرگان است مورد قبول همگان است.

فدایی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا رقابت برای ریاست خبرگان وجود خواهد داشت یا خیر؟ اظهار داشت: در سطح خبرگان مثل گروه‌های سیاسی مباحث رقابت وجود ندارد؛ لذا موضوع را ژورنالیستی نکنید چرا که به این جایگاه آسیب می‌زند.

نوشته شده در سه شنبه 10 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید