تبلیغات
غروب فتنه 88 - افشای جزئیات آشوب اسرائیلی 25 بهمن در گزارش کمیته بررسی مجلس+ستون پنجم دشمن چه کسانی هستند؟

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

متن کامل اخبار را در ادامه مطلب بخوانید  .........


افشای جزئیات آشوب اسرائیلی 25 بهمن در گزارش کمیته بررسی مجلس


ستون پنجم دشمن چه کسانی هستند؟


خاتمی همچنان به منافع خود می اندیشد
افشای جزئیات آشوب اسرائیلی 25 بهمن در گزارش کمیته بررسی مجلس
به گزارش  ایرنا این گزارش را حجت الاسلام 'محمدابراهیم نكونام' رییس كمیسیون اصل نود مجلس قرائت كرد.

در این گزارش با اشاره به انقلاب های مردم منطقه و شمال آفریقا تاكید شده است كه این انقلاب ها منافع آمریكا و رژیم صهیونیستی را در منطقه با چالش رو به رو كرد و به همین خاطر غرب تلاش كرد با ایجاد اغتشاش در كشور چنین القا كند كه جمهوری اسلامی ایران، الگوی موفقی برای این انقلاب ها نیست.

در این گزارش با تاكید بر اینكه سرویس های اطلاعاتی بیگانه،موسوی و كروبی را مهره های مناسبی برای صحنه گردانی این ماموریت در ایران تشخیص دادند به اسناد اطلاعاتی كشور اشاره و تاكید شده است كه سرویس های اطلاعاتی آمریكا، انگلیس و اسرائیل برای راهپیمایی به اصطلاح مردمی به توافق رسیدند و طی تماس هایی با سران فتنه در داخل آنها را تحریك كردند تا برای حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس اطلاعیه دهند.

در این گزارش با اشاره به پشتیبانی آمریكا؛ انگلیس و اسراییل از اطلاعیه موسوی و كروبی تاكید شده است كه همه گروهك های ضد انقلاب اعم از منافقین؛ سلطنت طلبان؛ بهاییان و قوم گرایان به صحنه آمدند.

اعضای این كمیته در گزارش خود با اشاره به دستگیری تعدادی از عناصر منافقین در حوادث فتنه ۲۵ بهمن تصریح كرده اند: دستگیری این افراد نشانگر این واقعیت است كه دهها شبكه اینترنتی؛ صدها هزار ایمیل (رایانامه) و بیش از یك میلیون و ۲۰۰ هزار پیامك به داخل كشور ارسال شد.

در این گزارش با اشاره به اعلام حمایت سردمداران هیات حاكمه آمریكا، منافقین و سلطنت طلبان از فراخوان موسوی و كروبی برای فتنه۲۵ بهمن تاكید شده است، برغم اطلاع سران فتنه داخلی از این اعلام حمایت های وسیع خارجی نه تنها اطلاعیه خود را لغو نكردند بلكه بر انجام آن اصرار ورزیدند.

در بخش دیگری از این گزارش با بیان اینكه طراحان آشوب ۲۵ بهمن شلوغ ترین مكان ها و زمان ها را برای برگزاری تجمع غیرقانونی انتخاب كردند؛ تصریح شده است: شلوغی جمعیت در خیابان زمینه سوء استفاده را فراهم كرد.

در این گزارش خاطرنشان شده است كه در ۱۵ نقطه تجمع گروه های ۲۰ تا ۵۰ نفری شكل گرفت كه با سر دادن شعار علیه مسوولان و آتش زدن سطل های زباله ماهیت ضد انقلابی و ضد مردمی خود را نشان دادند.

در این گزارش تاكید شده است كه برخی شبكه های تلویزیونی و اینترنتی نظیر شبكه توییتر؛ الجزیره؛ العربیه؛ بی بی سی و یورونیوز با حجم وسیعی حوادث این روز را پیگیری می كردند و حتی ناچار شدند از تصاویر آرشیوی مربوط به راهپیمایی ۲۲ بهمن برای اثبات ادعای خود استفاده كنند.

در این گزارش تاكید شده است: ' اردشیر امیر ارجمند' رابط منافقین و مشاور موسوی كه خود را رسما و عضو ستاد انتخاباتی و كمیته صیانت از آرا می داند با مصاحبه های متعدد اهداف راهپیمایی را پوشش می داد و بعد از راهپیمایی نیز بیانیه ای به اسم موسوی منتشر كرد.

بر اساس این گزارش؛ این نقش را ' واحدی ' سردبیر فراری آفتاب یزد و مشاور خارج نشین كروبی نسبت به كروبی انجام داد و اطلاعیه هایی به نام او تهیه و منتشر كرد.

در این گزارش ؛ كشته سازی از دیگر برنامه های آمریكا برای تجمع غیرقانونی ۲۵ بهمن ذكر شده است كه این ماموریت را تیمی از منافقین بر عهده داشتند.

دخالت سفارتخانه ها و عوامل آنان در حادثه ۲۵ بهمن از دیگر محورهای این گزارش است.

ستون پنجم دشمن چه کسانی هستند؟

این جریان ضدانقلاب گرچه تا مدت‌ها سعی می‌كرد در قالب نفاق به تكاپو و حیات ادامه دهد اما به دلیل بصیرت مردمی و روشن شدن ذات و باطنش، ‌چاره‌ای نیافت تا از ردای عاریه‌ای كه تا مدت‌ها در لوایش به توطئه مشغول بود بیرون آمده و به معارضه مستقیم با نظام بپردازد. ضد انقلاب داخلی بی‌شك پیش و بعد از آشوب اسرائیلی 25 بهمن دو زیست متفاوت داشت. تا پیش از 25 بهمن این جریان می‌كوشید تا استراتژی« استتار در گفتمان انقلاب» را تعقیب و دنبال نماید تا همچنان در فضای غبار زیست كرده و مرددین را به خیمه‌گاه خود دعوت نماید اما زمانی كه اكسیر بصیرت، نقاب آنان را سوزاند و چهره‌شان را عیان ساخت به همنشینی پیدا و عریان با كسانی پرداختند كه كینه از انقلاب داشتند و جان كلامشان برانداختن ندایی بود كه منطقه را در هژمونی پیام خود درنوردیده است و دقیقاً اینگونه بود كه با پادویی برای محور امریكا‌‌ ‌و رژیم صهیونیستی 25 بهمن را آفریدند و زیست در جغرافیای سیاسی ضد انقلاب را آغاز كردند.

در این میان اما اینان در این زیست جدید با موانع بزرگی روبه‌رو هستند كه بی‌گمان همان موانع قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در جهان كنونی است.

رصد تبلیغات، ‌برنامه‌ها و تلاش‌های سازماندهی شده در حوزه رسانه‌ها بیانگر آن است كه ضد انقلاب داخلی برای رسیدن به اهداف خود، ‌مدلی قدیمی گروهك‌های دوست و همپیمان خود را در دستور كار خود قرار داده‌اند. هنوز اذهان یاران انقلاب فراموش نكرده است كه چگونه گروهك نهضت آزادی در شرایطی كه نظام درگیرمقابله با منافقین بوده و مقابله با دشمن را در جبهه‌ها مدیریت می‌كرد، ‌به عنوان ضد انقلاب و ستون پنجم دشمن فعالیت كرده و مثلث قدرت نرم كشور یعنی «رهبری، ملت، سپاه و بسیج» را آماج دشمنی‌ها خود قرار می‌داد.

امروز هم اما جریان ضد انقلاب برای رسیدن به اهداف خود همان راه گروهك نهضت آزادی را سرلوحه خود قرار داده است. این جریان از تمامی مفاهیم مورد ادعای خود تهی شده و خود و حامیان اصلاح طلبانش را به عنوان ستون پنجم دشمن تعریف و تفسیر كرده است. این جریان حتی همچون خلفش گروهك نهضت آزادی، ‌وقتی دید كه مثلث «رهبری، ملت، سپاه و بسیج» فرزندان زمانه خویشند، ‌اهل تدبیرند و بیگانه با مماشات با دشمنان، ‌عزم خویش را جزم كرده‌اند تا این مثلث را از صحنه حذف كرده و رؤیاهای براندازانه خود را عملی سازند.

ستون پنجم دشمن که نقش آن را جریان ضد انقلاب ایفا می‌کند در این راستا به دنبال آن است كه:

1- حملات مستقیمی را علیه رهبر معظم انقلاب سازماندهی كرده و با جبهه كردن چهره‌های وابسته به خود از تئوری «پرندگان گردن چرخان» بهره ببرد. براساس این تئوری این جریان تلاش دارد تا ضمن جبهه كردن برخی از چهره‌های سیاسی آنان را از گردونه نظام دور كند، ‌تئوری كه بی‌شك تاكنون به شكل معكوس عمل كرده و با به تن كردن ردای ضد انقلاب تنها حامیان هم‌خطشان در این مسیر باقی مانده‌اند.

2- با همكاری منافقین به اغتشاش دوباره در سطح خیابان‌ها روی آورده و ضمن پیاده‌سازی استراتژی «تجمع‌های پراكنده اما با عمل مسلحانه» به شكسته سازی و ارعاب مردم بپردازد.
3- با حمله به سپاه و بسیج این فرزندان ملت بیدار به تخریب آنان بپردازد. در مجموع با توجه به نكات مطرح شده با توجه به بوسه فتنه‌گران به گونه‌های ضد انقلاب باید گفت كه این رؤیای آنها به دلیل تعلق خاطر ملت به امام(ره)، ‌آرمان‌های انقلاب و رهبر معظم انقلاب باردیگر ناكام مانده و تنها چیزی كه دگر بار برای آنان در تاریخ ثبت خواهد شد، ‌تعریف نقش ستون پنجمی دشمن برای این عناصر ضد انقلاب خواهد بود.خاتمی همچنان به منافع خود می اندیشد
اظهارات اخیر خاتمی و حمایت وی از موسوی و كروبی پس از آشوب های اسرائیلی 25 بهمن براساس فشارهای اخیر اطرافیان سران ضد انقلاب داخلی بوده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،پس از آشوب اسرائیلی 25 بهمن و در حالی كه پیش از این خاتمی در واكنش به دعوت موسوی و كروبی به راهپمایی دراین روز ،این تجمع را بازی دو سرباخت عنوان كرده بود،وی با یك چرخش از سران ضد انقلاب داخلی حمایت كرد.
خاتمی پیش از این ضمن انتقاد از فراخوان موسوی و کروبی برای تجمع 25 بهمن، این تاکتیک را منجر به اضمحلال بیشتر اصلاح طلبان دانسته و گفته بود كه وی برای برای جمع كردن این رسوایی خود را هزینه نخواهد كرد.
در همین حال گفته می شود چرخش آشكار سید محمد خاتمی و حمایت از موسوی و كروبی بر اثر پیام ها و فشارهای اطرافیان موسوی و كروبی بوده است.
اطرافیان سران ضد انقلاب داخلی در پیام خود ضمن انتقاد از موضع گیری خاتمی مبنی بر عدم هزینه كردن خود برای سبزها تاكید كرده بودند كه بطور قطع اگر وی موضع جدیدی اتخاذ نكرده و از موسوی و كروبی حمایت نكند این دو مطالب روشنی را از برنامه ها و بازی های وی را افشاء كرده و بدین گونه وی دیگر هیچ گونه جایگاهی در میان این جریان خواهد داشت.
منابع مطلع در این زمینه خبرمی دهند گرچه خاتمی طی مواضعی از حصر موسوی و كروبی انتقادكرده ولیكن این مواضع برای سران ضدانقلاب داخلی چندان راضی كننده نبوده و این مواضع نشان می دهد  كه خاتمی نه تنها جسور نبوده بلكه همچنان به منافع خود می اندیشد.نوشته شده در چهارشنبه 11 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید