تبلیغات
غروب فتنه 88 - انصراف دادن خاتمی از انتشار بیانیه علیه موسوی و کروبی+ نگاهی به هتاکی‌های همسر تاج‌زاده

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

انصراف دادن خاتمی از انتشار بیانیه علیه موسوی و کروبی
 به نقل از کیهان هر چند كه خاتمی چندی پیش موسوی و كروبی را وفادار به اسلام و انقلاب خواند و همین خبر برای ساكت كردن محافل طلبكار ضد انقلاب منتشر هم شد اما اخبار تكمیلی از عصبانیت رئیس شورای مركزی مجمع روحانیون نسبت به رفتارهای انتحاری و كور این دو نفر حكایت می كند.، خاتمی به تازگی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون ضمن اعتراضات شدید به موسوی و كروبی گفته است: این افرادی كه در ۲۵ بهمن به خیابان آمدند، یك مشت آدم ضد انقلاب تابلودار بودند كه خیلی به ما ضربه زدند.

یك عضو سازمان مجاهدین (انقلاب) با اشاره به عصبانیت شدید خاتمی از اغتشاش ناكام اخیر گفته است: خاتمی به شدت از این فراخوان ها عصبانی است اما نباید بدنه از این موضوع باخبر شود چرا كه كاملاً منفعل می شود.

گفتنی است پیشگامی عناصری چون موسوی در تحركات ساختارشكنانه در حالی كه وی با حمایت خاتمی به عرصه آمده بود، باعث شده همه ژست های قانونگرایی، اصلاح طلبی وفاداری مدعیان اصلاح طلبی به نظام و انقلاب به هم بریزد و باطن این جریان متظاهر آشكار شود. گفته می شود خاتمی درصدد صدور بیانیه ای برای محكومیت تحركات ساختارشكنانه در ۲۵ بهمن بوده اما با مخالفت برخی عناصر تندروی«مجمع» منصرف شده است.

یادآور می شود قبل از آن كه آمریكا و اسرائیل برای مقابله با انقلاب های مصر و تونس و بحرین به یك حركت كاریكاتوری در ایران نیاز اورژانسی پیدا كنند و سران ضد انقلاب فتنه را به دعوت برای ۲۵ بهمن وادار سازند، قرار بود جریان فتنه به تدریج با ادعای وفاداری به قانون اساسی زمینه بازگشت خود به عرصه سیاسی كشور را فراهم آورد و خاتمی برای شروع این فاز منافقانه برگزیده شده بود. ولی نیاز اورژانسی آمریكا و اسرائیل به حركت كاریكاتوری ۲۵ بهمن، این ترفند را هم نقش بر آب كرد و اكنون خاتمی از یكسو به دلیل وامدار بودن به مثلث آمریكا و اسرائیل و انگلیس جرأت مخالفت آشكار با موسوی و كروبی را ندارد و از سوی دیگر، احساس می كند زلف گره خورده اش به موسوی و كروبی، او را هم به مشمئزكننده ترین شكل رسوا كرده است.


نگاهی به هتاکی‌های همسر تاج‌زاده
فخرالسادات محتشمی‌پور که سه‌شنبه گذشته در حال تشجیع چند اغتشاشگر در تهران دستگیر شد، طی چند ماه گذشته با انتشار نامه‌های سرگشاده فراوان که به بهانه دفاع از تاج‌زاده منتشر شدند، اقدام به هتاکی علیه نظام جمهوری اسلامی می‌کرد.
به گزارش جهان نیوز ، آنچه که در ادامه می‌خوانید، نگاهیست کوتاه به برخی هتاکی‌های صورت گرفته از سوی فخرالسادات محتشمی‌پور که طی چند ماه گذشته به بهانه دفاع از تاج‌زاده در نامه‌های سرگشاده وی منعکس شده است.
خانم محتشمی‌پور در تمام این نامه‌ها که از سوی رسانه‌های ضدانقلاب منتشر شد، هتاکی‌ها و توهین‌هایی را علیه نظام اسلامی و نهادهای آن مطرح کرده است، که بازخوانی دوباره آنها ضمن تنویر افکار عمومی، سبب می‌شود تا اذهان فعالان سیاسی و قاطبه مردم نسبت به جریان نفاق و فتنه‌های جدید که عموما در قالب افرادی با سوابق بعضا انقلابی رخ می‌نماید؛ آگاهی‌های بیشتری کسب نمایند.
نوشته‌های کوتاهی که در ادامه می‌آید، بخشی از مواضع توهین‌آمیز و فتنه‌انگیز همسر تاج‌زاده است که از لابه‌لای نامه‌های سرگشاده وی که به بهانه دفاع از مصطفی تاج‌زاده در رسانه‌های ضد انقلاب انتشار یافتند، استخراج شده است:

۱_ همسرم از فردای کودتای انتخاباتی!!! دستگیر شد...
۲_ تاج‌زاده در دادگاه‌های فرمایشی!!! شرکت داده شد...
۳_ .... (یک مقام امنیتی) و همکارنش کودتاگرند...
۴_ رژیم ستمشاهی! شرایط بهتری برای زندانیون سیاسی داشت...
۵_ جرم خانواده تاج‌زاده فریاد زدن بر سر ظالم است...
۶_ ... پرونده سازان طالبانی...
۷_ به زندانیان حکم‌های فله‌ای! داده شده...
۸_ دانشجویان را فله‌ای می‌گیرند و می‌بندند...
۹_ حکومت ما حکومت حزب پادگانیست...
۱۰_ "انقلاب مخملی" بازی و ساخته کیهان است...
11_ مقامات قوه قضائیه مدعی هستند
12_ قوه قضائیه به حرف دشمنان تاج‌زاده گوش می‌دهد...
خانم تاج‌زاده در حالی که تمام این نامه‌های توهین‌آمیز و اتهامات غیراخلاقی و غیر عقلی را متوجه مملکتی کرده است که به گفته خودش، شوهر او سالها در همین نظام سمت داشته است؛ مدعیست: "من رسالت زینبی ام را انجام می‌دهم."

و این رسالت زینبی!!! در حالی انجام می‌شود که "مصطفی تاج‌زاده" همواره در پرونده‌هایی همچون اغتشاشات تیرماه ۷۸، طرح کودتا علیه نظام اسلامی، طرح مغالطات سیاسی علیه نظام و ایجاد رادیکالیزم در درون نظام و به ویژه راهبری اغتشاشات در فتنه اخیر، به گواه شهادت همقطارانش،‌ متهم ردیف اول بوده است.


نوشته شده در پنجشنبه 12 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید