تبلیغات
غروب فتنه 88 - سایت ضد انقلابیبه دروغ پردازی های کاربران خود اذعان کرد.+ حمله مهدی خزعلی به مهاجرانی+انتقادات تند مشاوران خاتمی از اقدامات اخیر وی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

دروغ های سبز فیوز بالاترین را هم پراند!
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت ضد انقلابی بالاترین با اشاره به فراخوان هایی که تاکنون از سوی ضد انقلاب برای راهپیمایی و تجمع صادرشده از کاربران خود ملتسمانه خواست از به آتیش کشیدن دروغین ون ها در لینک های خودتوشان خودداری کنند.
این سایت با اشاره به دورغ پردازی های کاربران سایت بالاترین در خصوص روز 10 اسفند نوشت:
«متاسفانه در تظاهرات هفته قبل، بی نظمی در خبررسانی بیداد می کرد و ما خودمان که هر روز در بالاترین هستیم، قاطی می کردیم و نمی دانستیم چی به چی است و چه خبر است.»
این سایت همچنین ضمن درخواست هایی از کاربران خود به دروغ پردازی هایی که تاکنون در این سایت مطرح شده اذعان کرد و نوشت:
«دوستان، جان مادرتون ویدئوی تکراری ارسال نکنید. تو رو به خدا خبر کپی نکنید...اینکه 14 هزار نفر آنلاین هستن یا چرا الان 12 هزار نفر آنلاین هستن یا الان دقیقاً 9087 نفر توی خونه هستن و پای کیبورد نشستن و سایت باید داون بشه که همه برن تظاهرات و مزخرفاتی از این دست رو هم ارسال نکنید...جان هر کی که دوست دارین، از به آتیش کشیدن دروغین ون ها در لینک های خودتون خودداری کنید.»

حمله مهدی خزعلی به مهاجرانی
اعتراف سرحلقه باند لندن به استقلال جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریكا و سلامت اقتصادی رهبرانقلاب و خانواده ایشان، محافل ضدانقلاب را كه طی هفته های اخیر با بدبیاری و رسوایی های گسترده ای دست به گریبان بوده اند، به شدت عصبانی و پریشان كرد.

 به نقل از کیهان اظهارات بهاءالله مهاجرانی كه ضمناً اعتراف به وابستگی فتنه سبز به بیگانگان و ماهیت كذاب این جریان نسبت به رهبری و نظام جمهوری اسلامی بود، باعث شد كه رسانه های ضدانقلاب مهاجرانی را به رگبار انواع ناسزا ببندند و این در حالی است كه تا همین چند هفته قبل، گوش به فرمان وی و حلقه رسانه ای او (جرس) بودند. این رسانه ها از رئیس اتاق فكر فتنه سبز در لندن با الفاظی نظیر، خائن، شیرپاك[...]خورده، بی شرف، ولگرد و سبزجلبكی، مزدور جمهوری اسلامی و... یاد كردند. برخی از این تعابیر به قدری موهن است كه حتی قابلیت چاپ ندارد.
در این میان شبكه بالاترین با «داغ» كردن موضوع اظهارات مهاجرانی نوشت: دوستان اظهارات مهاجرانی را جدی بگیرید و تأمل كنید. هوشیار باشید كه جنبش به انحراف و انفعال و سردی كشیده می شود. باند مهاجرانی با زیركی افسار جنبش را به دست گرفته اند. تشكیل شورای هماهنگی راه سبز با حضور برخی اصلاح طلبان از اقدامات این باند است. شورای مذكور به شدت مشكوك است مخصوصاً كه اعضای خود را معرفی نمی كنند و برنامه های بی خاصیتی مانند سه شنبه اعتراض یا طرح اسب تروا را گذاشتند یا بیانیه به اسم جبهه مشاركت دادند كه ما برانداز نیستیم. حركات اصلاح طلبان بسیار شك برانگیز بود تا اینكه با سخنان مهاجرانی تبدیل به یقین شد. متاسفانه دسیسه ای از سوی اصلاح طلبان در كار است تا جنبش به سردی و انفعال كشیده شود، مانند سناریوی اسب تروا كه سال گذشته برای ۲۲ بهمن مطرح كردند. آن موضوع هم زیر سر مهاجرانی بود یا همین تظاهرات ۱۰ اسفندی كه شورای هماهنگی اعلام كرد.
بالاترین در مطلب دیگری نوشت: واقعا كه ۲ روز است وقتمان را در بالاترین اختصاص داده ایم به شستن و [...] هیكل این مردك مهاجرانی. خاك بر سرمون با این اطلاع رسانی. خوشم می آید كه همه مون هم می گیم این جماعت از نیروهای رژیمن، اونوقت دوباره بازی شونو می خوریم. نگاه بكنین حرف زدن های این جماعت اصلاح طلب دقیقاً كیا -چه وقت ها- شروع میشه، همون موقع كه صحبت راهپیمائیه. اینها معلوم نیست [...] و نوكر كین. اون از كدیور كه گفت هم غزه هم لبنان، این هم از مهاجرانی. حكومت خیلی از اینها استفاده نمی كنه، مگر به وقتش.
مهدی خزعلی هم كه می كوشد خود را در فتنه سبز فعال نشان دهد، در بالاترین به مهاجرانی حمله كرد و نوشت: مرد ناحسابی بنشین رمانت را بنویس و با سیاست كاری نداشته باش، مثل من كه دیگه قلم سیاسی نمی زنم و دارم آشپزی می نویسم! آقای مهاجرانی شما اول كسی بودید كه طرح مادام العمری ریاست جمهوری هاشمی را نوشتید. دوران اصلاحات هم، تساهل و تسامح شما كمر ما را شكست. بی انضباطی مالی شما در ارشاد هم كه جای خود دارد. فراموش كه نكرده اید خاصه خرجی برای نشریات اصلاح طلبان ومحدودیت برای مخالفان را! ماجرای فرار شما سر ماجرای خانم «مهسا-ی» بود نه مسئله سیاسی. شما می توانید برگردید و با جناب عطریانفر شب شعر داشته باشید اما پرونده تان سنگین تر از این حرفهاست.
سایت فیس بوك نیز خطاب به اپوزیسیون نوشت: آقایان! بس كنید! مگر نمی بینید كه كیهان چهارچشمی مواظب شماست و از خوشحالی داره با دمش گردو میشكنه. اصلا هیچ فكر كرده اید چرا كیهان كه مهاجرانی را «بهاءالله» و «شیرخرخورده» می نامید، امروز به او تخفیف داده و از القاب قبلی فاكتور گرفته؟ فردا گند گنجی هم درمیاد و كیهان القاب اكبرگاف و اكبرپونز را حذف می كند! بابا چه جوری بگم؟ به خودم هم شك دارم، شاید من هم روزی روزگاری از كیهان سردرآوردم!

انتقادات تند مشاوران خاتمی از اقدامات اخیر وی
 به نقل از جوان پس از آشوب اسرائیلی ۲۵ بهمن که با صحنه گردانی سران ضد انقلاب داخلی صورت گرفت برخی از مشاوران سید محمد خاتمی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای احیای جریان اصلاحات به وی توصیه کرده بودند که از هرگونه اظهار نظر در خصوص حمایت از موسوی و کروبی پرهیز کند که وی با عدم توجه به این موضوع اقدام به موضع گیری در این زمینه کرد.
درهمین راستا شنیده شده مشاوران خاتمی با یادآوری توصیه خود به وی گفته اند که با این اشتباه استراتژیک تمامی تلاش های آنان نقش بر آب شده است.
گفتنی است این شرایط در حالی بوقوع پیوسته که خاتمی با رد نگرانی های مشاورانش خود را مبرا از اشتباهات و جرایم موسوی و کروبی دانسته و گفته است که وی همچنان یک فعال سیاسی درون نظام بوده و قرار نیست بابت یک موضع گیری !،فتنه گر نامیده شود.در همین حال شنیده شده خاتمی با تاکید بر بی گناهی خود بر احیای جریان اصلاحات و تدوین چشم اندازها تاکید کرده و اقدام به تشکیل جلسات مختلف ، کارگروههای مختلف ، فعال نمودن موسسه باران ، امید و ... نموده بطوری که اینگونه وانمود می کند که می تواند بار دیگر به قدرت بازگردد.


نوشته شده در سه شنبه 17 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید