تبلیغات
غروب فتنه 88 - همبستگی منافقین، فتنه سبز و BBC برای جعل اخبار + 8 مارس تمام شد یکی به داد BBC برسد!

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

همبستگی منافقین , فتنه سبز وبی بی سی برای جعل اخبار

منافقین، رادیوها و رسانه‌‌های انگلیسی و آمریکایی و جریان فتنه، پس از آنکه تلاش‌های مذبوحانه‌شان برای ایجاد آشوب و فتنه در کشور به جایی نرسید و به اتحاد هرچه بیشتر مردم کشورمان انجامید، اینک و از سر استیصال، تلاش می‌کنند تا با جعل اخبار ساختگی و دروغ، کشور را ناآرام و بحرانی جلوه دهند.

به گزارش ندای انقلاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) منافقین در یکم اسفند ماه سال جاری، اقدام به پخش فیلم و عکس‌هایی آرشیوی کرده و سپس این فیلم‌ها را در اختیار رادیوهای دولتی که با بودجه سرویس‌های امنیتی اداره می‌شود(bbc) قرار دادند و رسانه‌های مذکور نیز بدون آگاهی از منبع خبر واقعی، اقدام به انعکاس همان فیلم‌ها نمودند و در مرحله بعد، این جعلیات به سایت های فتنه سبز راه پیدا کرد!

بر پایه این خبر، منافقین به بهانه یکم اسفند، چند فقره بزرگ از این جعلیات را منتشر کردند که شامل این موارد است؛

۱ – سایت‌های منافقین با انتشار فیلمی از ژوئن سال ۲۰۰۹ مدعی شدند این فیلم، گزارش تلویزیون «سی.ان.ان» از یکم اسفند سال ۱۳۸۹ شمسی در تهران است اما واقعیت این است که فیلم مذکور مربوط به ژوئن سال ۲۰۰۹ است که خبرنگار سی ان ان از پاکستان گزارش کرده است.

لازم به ذکر است که همین فیلم از تلویزیون بی بی سی و تلویزیون صدای آمریکا و رادیو فردا با منبع«آژانس ایران خبر» که یکی از آژانس‌های خبری منافقین است در همین روز و به نام تظاهرات یکم اسفند پخش شد اما اوج بلاهت منافقین به حدی است که همین فیلم عیناً با عنوان فیلم تظاهرات ۲۵ بهمن در همین سایت‌ها و در تاریخ ۲۵ بهمن منتشر شده بود.

۲ – فیلم تظاهرات شیراز؛ این فیلم نیز مربوط به یکم اسفند نبوده و یکی از سایت‌های منافقین با جعلیات خود آن را به یکم اسفند پیوند زد و همین فیلم از تلویزیون‌های بی بی‌سی، صدای‌آمریکا، سایت ایران گلوبال، سایت رادیو زمانه و ... در یکم اسفند و بنام تظاهرات یکم اسفند شیراز پخش شد.

۳ – از دیگر جعلیات منافقین، ادعای حضور ۱۵۰۰ عضو حزب الله لبنان در یکم اسفند و برای سرکوب است که توسط نمایندگان منافقین به خورد خبرگزاری فرانسه داده شد و پس از آن خود اقدام به انعکاس آن نمودند. این سند پیش از انتشار عیناً در پیام سرکرده منافقین برای یکم اسفند ذکر شد!

۴ – یکی دیگر از سایت های پوششی منافقین، در شب یکم اسفند اقدام به انتشار فیلم آتش زدن سطل زباله در خیابان میرداماد تهران نمود که فیلم مذکور نیز مربوط به یک سال قبل است.

۵ – کشته شدن یک نفر در میدان هفت تیر از دیگر جعلیات سایت‌های منافقین بود که از سایر خبرگزاری‌های خارجی سردرآورد و BBC و رادیو فرانسه نیز اقدام به انتشار آن نمودند و نمونه آن در سایت گویا نیوز نیز منتشر شد و این در حالی بود که یکم اسفند اساساً کسی در تهران کشته نشد اما سایت‌های زنجیره‌ای فتنه سبز نیز بطور گسترده اقدام به انتشار این خبر نمودند.


8 مارس تمام شد یکی به داد BBC برسد!

به گزارش جوان آنلاین ، در حالی که گروه های ضدانقلاب قدیم و جدید با میدان داری مشاوران موسوی و کروبی در خارج کشور و شیرین عبادی از چند روز پیش به بهانه روز 8 مارس و ادامه «سه شنبه های خرید روسری» فراخوان حضور مردم بویژه زنان در خیابان ها داده بودند ، امروز 17 اسفند نیز مثل اول و 10 اسفند ، هیچ عایدی برای ضدانقلاب نداشت و عجز و لابه های بی بی سی و صدای آمریکا و سایت بالاترین از روز گذشته و صبح امروز تاکنون هیچ نتیجه ای در بر نداشت.

کسادی بازار فتنه گران سبز در 17 اسفند به گونه ای است که برخی سایت های مدعی حرفه ای گری ضدانقلاب نظیر «گویا نیوز» حتی حاضر نشدند اخبار دروغینی که در گذشته به نقل از منابع ناتشخص درباره وقوع درگیری در تهران منتشر می کردند ، درج کنند. اما در این میان سایت انگلیسی بی بی سی از ظهر امروز خبر امنیتی شدن تهران (!)‌ را تیتر اول خود نمود تا شاید در ادامه اخبار دلگرم کننده تری واصل شود اما تاکنون جز یک فیلم کوتاه که معلوم نیست مربوط به چه زمانی است و برخورد چند سرباز نیروی انتظامی با چند رهگذر را نشان می دهد ، چیز دیگری کاسبی نکرده است.

گفتنی است تلویزیون دولاتی انگلیس(بی بی سی) و سایت فارسی آن که تا پیش از این سعی داشتند ظاهری از بی طرفی را در خصوص اخبار ایران رعایت کنند، از آشوب اسرائیلی 25 بهمن به بعد ، ملاحظات گذشته را کنار گذاشته و تمام حیثیت حرفه ای خود را هزینه کردند تا با درج اخبار دروغ از جمله انتقال موسوی و کروبی به زندان حشمتیه - که سه سال پیش تعطیل شده - و نیز انتشار فیلم های مربوط به اغتشاشات سال گذشته به نام درگیری های جدید در ایران ، فضایی ملتهب در ایران ایجاد کنند اما پس از گذشته چند هفته ، اعتبار این رسانه های انگلیسی به شدت مخدوش شد بدون آن که کوچکترین دستاوردی کسب نمایند.


نوشته شده در چهارشنبه 18 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید