تبلیغات
غروب فتنه 88 - دور جدید شایعه سازی های ضد انقلاب+تردد منافقین در بازاچه های مرزی+چرا بی بی سی معتقد است سران ضد انقلاب دستگیر شده اند؟

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

دور جدید شایعه سازی ضد انقلاب برای بی ثباتی روانی جامعه
جدیدترین اخبار حکایت از آن دارد که موج جدیدی از شایعه سازی رسانه ای به منظور تاثیر گذاری در فضای ذهنی وروانی جامعه کلید خورده است .
به گزارش«جوان آنلاین»،این موج جدید شایعات هدفمند در راستای زمینه سازی برای ایجاد بی ثباتی ذهنی نسبت به شرایط عادی جامعه و آماده سازی باورها و افکار برای طرح مقولات تخریبی دیگری است که در نهایت فضا را به سوی اقدامات رادیکال و گسست شرایط عادی جامعه خواهد برد.
موج شایعات اخیر که توسط تئوریسین های موسسات مطالعاتی سیا وموساد و با همکاری اینتلجنس انگلیس طراحی وبرنامه ریزی شده است ، توسط اتحادیه بزرگ ضد انقلاب (منافقین ، سلطنت طلبان ، اصلاح طلبان ، احزاب لائیک وگروه های جدائی طلب و ...) تکثیر وت وسط رسانه ها توزیع می گردد .
اخبار دریافتی آشکار می سازد که این برنامه حدود یکهفته است که اجرایی شده و در جامعه با انتشار اخبار بیماری ویا قهر کردن و ..... شخصیتها ، و مسائل مربوط به بازداشت و زندانها و ..... و حتی پرداختیهای هدفمندی یارانه هاو موارد ریز ودرشتی از شایعات التهابی و... آغاز شده است.
گفتنی است کارشناسان سیاسی در ارتباط با این پدیده که مستقیما باورهای مردم را هدف قرار داده و با کذب گویی و ناامید سازی و احساس بی ثباتی در جامعه ، اهداف دشمن را محقق می سازد ، توصیه می کنند ،مردم اخبار را از منشاء ومراکز رسمی اطلاع رسانی دریافت نموده وخبرهارا با دستگاه های مدیریتی وتصمیم گیری نظام و رسانه های رسمی همچون رسانه ملی و دیگر منابع مورد وثوق چک نمایند .

تردد منافقین در بازاچه های مرزی جهت کسب اطلاعات برای سیا
به تازگی سازمان جاسوسی آمریکا سیا اقدام به استخدام یک گروه 6 نفره از اعضاء گروهک تروریستی نفاق تحت عنوان مترجم نموده و آنان را به منطقه نظامی بدره منتقل کرده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،این افراد بعضاً تحت عنوان تاجر با ایرانیانی که در بازارچه مرزی مهران مشغول داد و ستد هستند ، ارتباط برقرار نموده و از این طریق اقدام به جمع آوری اخبار و اطلاعات از اوضاع داخلی ایران می نمایند .

چرا بی بی سی معتقد است سران ضد انقلاب دستگیر شده اند؟

بسم الله

ظرافت های خاص امور وابسته به رسانه و مدیریت جریان افکار تا آنجاست که همواره در علوم مرتبط با امر رسانه، به جای واژه خبررسانی از اصطلاح تولید خبر استفاده میشود.
این به آن معناست که اخبار واقعی و گاه غیرواقعی به نحوی هدفمند و با نیت مدیریت افکار عمومی به جامعه مخاطبان ارائه می شود. هرچند در رسانه های متعهد داخلی استفاده از اخبار هدفمند تنها در محدوده حوادث واقعی صورت می گیرد اما مدیریت خبر در فضای کنونی امری است گریزناپذیر.
از سوی دیگر در رسانه هایی همچون بی بی سی و صدای آمریکا که بارها با انتشار اخبار جعلی تیشه بر ریشه اعتبار خود زده اند، ضمن انتشار اخبار واقعی آمیخته با دروغ به منظور اثرگذاری بر مخاطب، تلاش می شود تا دروغ هایی را که در راستای سیاست های استعماری غرب و صهیونیسم است، د رلابلای اخبار خود بگنجانند.
یکی از این دروغ ها(که البته ای کاش واقعیت بود) اخباری است که در حاشیه حصر خانگی موسوی و کروبی به عنوان دو عنصر ضدانقلاب، به مخاطبان این شبکه خصوصاً فارسی زبانان ارائه می شود.
به نظر می رسد که خبر دروغین دستگیری این دو نفر در زندان حشمتیه منتشر شده است تا:
الف) آن دسته از ضدانقلاب که آشوب اسرائیلی 25 بهمن را در بعضی از خیابان های تهران رقم زدند، از نظر روانی آمادگی برای تکرار فرامین صادره از سوی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را در روزهای منتهی به پایان سال داشته باشد.
ب) از آنجا که عناصر وابسته به گروهک های ضدانقلابی و فرقه های وابسته باید برای حضور در آشوب های آینده تحریک شده شده و پازل برنامه ریزی های نظام سلطه  برای ایجاد بی نظمی در کشورمان را تکمیل کند، بی بی سی در تلاش است تا با وارد آوردن فشار روانی بر مسئولان جمهوری اسلامی ایران، آنان را وادار به ارائه اخباری از موسو ی و کروبی کند تا رسانه های وابسته به دشمنان انقلاب اسلامی به بهانه انتشار اخبار مورد اشاره که مدعی شکسته شدن حصر کروبی و موسوی شود. یقیناً در مراحل بعدی، رسانه های معاند تلاش خواهند کرد تا ضمن بزرگنمایی اتفاق فوق، مدعی شوند که این یک پیروزی خارق العاده برای مخالفان جمهوری اسلامی ایران است! 
جنگ نرم و اخباری که به گوش میرسد
در دوره ای که جنگ نرم در میدان رسانه های پرشمار در جریان است، بی شک باید به هر نحو ممکن درافراد مختلف بر دقت، آگاهی و بصیرتی که لازمه پیشبرد اهداف جبهه داخلی جنگ نرم است افزوده شود.
با قاطعیت می توان گفت که هیچ یک از اخبار سایت هایی مانند بالاترین، جرس، کلمه، سهام نیوز و شبکه های تلویزیونی همچون العربیه، بی بی سی، صدای آمریکا، یورونیوز و رادیوهایی همانند رادیو آزادی، رادیو فردا، رادیو کوچه و رادیو صدای امریکا، بدون دلیل و برنامه ریزی به مخاطبان ارائه نمی گردد؛ به همین سبب توصیه می شود که افسران جنگ نرم ضمن بهره گرفتن از رهنمودهای رهبر انقلاب و استفاده از سخنان و تجربیات بزرگان فعال در این عرصه، نسبت به اخبار این رسانه ها خصوصاً خبرهای حاشیه ساز آن دقت کرده و خود را جهت خبرسازی های پرحاشیه آنها آماده کنند.

منبع:وبلاگ تلاقی
نوشته شده در شنبه 21 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید