تبلیغات
غروب فتنه 88 - حوادث 25 بهمن نفاق جدید را به انزوا كشید

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه در گفت‌وگو با ندای انقلاب، با اشاره به تلاش غرب و آمریكا برای دوركردن  مردم از رهبری و سپاه و بسیج گفت: به هر حال آمریكا دشمن انقلاب اسلامی و ملت ایران است و اصل و قاعده بر این است كه دشمن، دشمنی كند و ما نباید از دشمنان توقع دوستی و همراهی داشته باشیم.
وی افزود: آمریكایی‌ها در 32 سال گذشته به دلیل اینكه انقلاب اسلامی مانع زیاده‌خواهی‌های آنها شده است، با ما درگیر هستند و برای ضربه زدن به انفلاب و جمهوری اسلامی از همه توان خود استفاده كرده و می‌كنند.
جوانی تصریح كرد: بر همین اساس است كه مجموعه‌هایی كه عامل اقتدار كشور ونظام اسلامی هستند، از سوی آمریكایی‌ها مورد هجوم قرار می‌گیرند وآنها به دنبال تخریب این نهادها هستند.
این كارشناس مسائل سیاسی با بیان اینكه دشمنان امروز پی برده‌اند كه سپاه و بسیج مستضعفین نقشی اساسی و بی‌بدیل در دفاع از انقلاب و آرمانهای نظام داشته‌اند، گفت: وقتی انها در برخورد با نظام اسلامی با عامل اقتداری چون سپاه برخورد می‌كنند طبیعی است كه برای تضعیف انقلاب این عوامل اقتدار را مورد هجوم قرار دهند.
معاون سیاسی سپاه ادامه داد: این تبلیغات منفی و تخریب‌هایی كه علیه سپاه انجام می‌گیرد براساس مطالبی كه گفته شد، جای تعجب ندارد. دشمنان در سال‌های گذشته همواره در هجوم به انقلاب ناكام بوده‌اند وامروز اركان این انقلاب و عوامل پایداری نظام اسلامی را هدف قرارداده‌اند.
جوانی با بیان اینكه دشمنان تصور می‌كنند با تخریب سپاه می‌توانند به هدف خود كه تضعیف نظام اسلامی است، دست یابند، یادآور شد: انها برای تخریب سپاه دنبال سوژه‌هایی می‌گردند كه با پرداختن به انها موقعیت سپاه را در افكار عمومی مورد تنزل قرار دهند كه بحث حضور سپاه در امور اقتصادی از جمله این موارد است ولی مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی اهداف سپاه را از حضور در حوزه‌های اقتصادی به خوبی می‌دانند.
وی در ادامه با اشاره به شدت گرفتن تخریب‌ها علیه سپاه بعد از فتنه سال قبل، اظهار كرد: در دهه اول عمده اقدامات دشمنان علیه نظام اسلامی اقدامات سخت‌افزارانه بود و جنگی را بر ما تحمیل كردند كه در آن هم ناكام ماندند و سپس 20 سال سرمایه‌گذاری كردند كه نهایتا در سال قبل فتنه رارقم زدند و از طریق عناصری از انقلاب كه توانسته بودند استحاله كنند، فتنه را رقم زدند و توطئه پیچیده‌ای طراحی و اجرا شد.
جوانی افزود: دشمنان به گونه روی فتنه سال قبل سرمایه‌گذاری كرده بودند كه با یك اطمینان خاطری از نتیجه دادن آن در ایران سخن می‌گفتند و مشاهده می‌كردیم كه رسانه‌های غربی و صهیونیستی صریح تأكید می‌كردند كه سال 88 سال پایان عمر جمهوری اسلامی است و اوباما كه با سیاست تغییر وارد صحنه شده بود، خود را كنار اغتشاشگران قرار داد و خانم كلینتون موضع حمایتی گرفت و حتی برخی كشورهای اروپایی نیز اعلام كردند كه درب سفارتخانه‌های  آنها در تهران به روی اغتششاگران باز است.
وی با اشاره به شكست دشمنان در این توطئه پیچیده اظهار كرد: دشمنان در بررسی ها خود متوجه شدند كه سپاه همانطور كه در سالهای نخست انقلاب در دفاع مقدس، برخورد با عوامل مخل امنیت، غائله‌های تجزیه‌طلبی آن سالها و غیره نقش مهمی ایفا كرد، در جریان فتنه‌ای كه 20 سال سرمایه‌گذاری كرده بودند، نقشی برجسته و بی‌بدیلی ایفا كرده است، لذا هجوم خود را علیه سپاه تشدید كرده‌اند.
در بخش دیگری از این گفت‌وگو از معاون سیاسی سپاه درباره تلاش دشمنان برای انحراف افكار عمومی از حوادث منطقه و سرگم‌كردن جمهوری اسلامی به مسائل داخلی اظهار كرد: دشمنان حوادث 25 بهمن را با هدف نوعی شبیه‌سازی در ایران ایجاد كردند تا افكار عمومی در دنیا تصور كنند این نارضایتی‌ها در كشورهای اسلامی و منطقه فراگیر است.
وی ادامه داد: از طرفی دیگر آنها می‌خواستند ذهن مردم منطقه را نسبت به الگوگیری از جمهوری اسلامی مشوش كنند؛ چرا كه وقتی مردم منطقه تصور كنند مردم در جمهوری اسلامی بعد از 32 سال از انقلاب، ناراضی هستند، نسبت به نظام‌های دینی و اسلامی بدبین می‌شوند.
به گفته معاون سیاسی سپاه دشمنان تلاش می‌كنند با مشغول‌سازی ایران در داخل، مانع از نقش هدایتی انقلاب اسلامی در پیشبرد مبارزات مردم در منطقه شوند؛ چرا كه جمهوری اسلامی براساس اصول سیاست‌ خارجی خود و قانون اساسی از حركتهای مردمی و عدالتخواهانه دفاع و حمایت می‌كند.
وی در پایان خاطرنشان كرد: ولی با مردم هوشیار و بصیری كه ما داریم این توطئه‌ها شكست خورده و می‌بینیم كه 25 بهمنی كه آنها به دنبال بهره‌برداری از آن بودند، چگونه جریان نفاق جدید و جریان فتنه به انزوای كامل كشید. امدن خواص مردد به صحنه و اعلام مواضع و مطالباتی كه مردم برای محاكمه سران فتنه دارند، نشان می‌دهد كه حركت 25 بهمن پرده‌ها را كنار زد.


نوشته شده در یکشنبه 22 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید