تبلیغات
غروب فتنه 88 - ادعای جالب یکی از حامیان موسوی + مهمترین دستاورد سال 89 چه بود؟ + شکوری راد و امیرارجمند هم نیروی امنیتی هستند + چرا سران فتنه سبز شبیه مبارك هستند + چرا خبر دستگیری موسوی و کروبی تکذیب شد؟

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث


متن کامل اخبار را در ادامه مطلب بخوانید ......


ادعای جالب یکی از حامیان موسوی 

مهمترین دستاورد سال 89 چه بود؟

شکوری راد و امیرارجمند هم نیروی امنیتی هستند

چرا سران فتنه سبز شبیه مبارك هستند ؛ مهاجرانی توضیح می دهد

چرا خبر دستگیری موسوی و کروبی تکذیب شد؟ادعای جالب یکی از حامیان موسوی 


به گزارش ندای انقلاب

یکی از مخالفان جمهوری اسلامی که مدتی است به آمریکا مهاجرت کرده و به دلیل سخنان ضدایرانی خود به بهانه دفاع از حقوق زنان جوایز متعددی را از نهادهای وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی دریافت کرده است، در جدید‌ترین سخنان خود خواستار معرفی دادستان ایران به عنوان بدترین قاضی سال شده است.

به گزارش شبکه ایران، «شادی صدر» که پای ثابت سخنرانی‌های ضداسلامی و ضدایرانی در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکا است و پس از ناکامی در اجرای طرح «کمپین علیه حجاب» مدتی را سکوت کرده بود، در مطلبی که در وبلاگ خود نوشته، با اشاره به قوانین اسلامی در قوه قضاییه ایران، نوشته است: سازمان ارتباط جهانی زنان (Women’s Link Worldwide) هر سال بهترین و بدترین قضات جهان را از نظر تاثیر مثبت یا منفی آرایشان درمورد برابری جنسیتی انتخاب می کند. امسال ما غلامحسین محسنی اژه ای، دادستان کل کشور و اکثریت قضات عضو هیات عمومی دیوان عالی کشور را نامزد بدترین قاضی سال کرده‎ایم.

خانم صدر علت این اقدام خود را یکی از قوانین دیوان عالی کشور مبنی بر اینکه «اگر زنی ناشزه شود، یعنی از خواسته های جنسی شوهرش اطاعت نکند و خانه او را ترک کند، دیگر نمی تواند از حق طلاقی که به موجب شروط ضمن عقد به دست آورده استفاده کند»، عنوان کرده و این مساله را سرکوب زنان ایرانی نامیده است.

این ادعای شادی صدر درحالی صورت گرفته که حقوقدانان معتقدند این بند از قانون برای حفاظت از کیان خانواده و حفظ سلامت اخلاقی زنان در جامعه وضع شده تا به عنوان نوعی تنبیه برای زنان فاسد درنظر گرفته شود.

دست راست «شیرین عبادی» در اقدامات ضدایرانی در مساله حقوق زنان همچنین تایید کرده که این اقدام از سوی نهاد تحت نظارت اوصورت گرفته؛ نهادی که هیچ اشاره‌ای به منابع مالی آن و نحوه پشتیبانی و حمایت از آن نشده است.

فعالان سیاسی معتقدند با توجه به اینکه خانم صدر تاکنون به دلیل سخنان ضدایرانی خود، جوایز متعددی را از نهادهای وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی دریافت کرده، هزینه‌های این سازمان نیز توسط همین نهاد‌ها تامین خواهد شد.

گفتنی است شادی صدر در جریان برگزاری نمازجمعه ۲۶ تیر سال گذشته که با حضور آقای هاشمی رفسنجانی برگزار شد، به همراه آشوبگران قصد ایجاد درگیری و اغتشاش داشت که توسط ماموران اطلاعاتی و امنیتی بازداشت شد.

او چند هفته بعد و پس از آزادی از زندان، به صورت غیرقانونی از ایران خارج و به یک کشور اروپایی پناهنده شد.


مهمترین دستاورد سال 89 چه بود؟سال 89 با تمام فراز و نشیب های خودش رو به پایان است و مردم خود را برای آغاز سال جدید اماده می کنند. سالی که امیدوارند سال موفقیت های خود و کشورشان باشد. اما در این میان نگاهی به دستاوردهای نظام در این سال آن هم از زبان نمایندگان ملت می تواند، نمایی شفاف از سال پشت سر گذاشته باشد. از این رو خبرنگار روزنامه جوان در گفتگو با نمایندگان مجلس محمد کوثری، کاظم جلالی و غلامرضا کرمی، ضمن طرح این سوال که مهمترین دستاورد نظام در سال 89 چه بوده است به بررسی چشم انداز نظام در سال 90 پرداخته است.
دیپلماسی موفق در سال 89
در همین رابطه محمد کوثری نماینده مردم تهران در مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی، مهمترین دستاورد سال 89 را دیپلماسی موفق نظام دانست و گفت: ما در این سال موفقیت های خوبی در زمینه مذاکرات هسته ای داشته ایم و نظام توانست حضور فعال و تهاجمی در گفتگو های 1+5 داشته باشد. از سوی دیگر با همین دیپلماسی موفق توانستیم نظر کشورهای زیادی را به سوی نظام جذب جلب کنیم که این خود می تواند دستاوردی بزرگ برای کشور محسوب شود.
وی در ادامه افزود: البته این موضوع اگرچه خوب است اما ایده آل نیست و ما قطعا می توانیم بسیار بهتر از این کار کنیم. از این رو سفارتخانه های ایران در خارج از کشور باید در سال 90، دیپلماسی کشور را با صلابت تر دنبال کنند تا رسالت دیپلماتیک کشور محقق شود.
این عضو کمیسیون امنیت ملی به بداخلاقی های سیاسی در سال 89 نیز اشاره کرد و ادامه داد: خوشبختانه در سال 89 بداخلاقِی های سیاسی همانند سال 88 نبود اما باز هم ما شاهد برخی تحرکات زشت از سوی برخی سیاسیون بودیم، بنابراین لازم است که در سال 90 این سیاسیون آگاهی و بصیرت خودشان را در عمل نشان دهند.
وی به انتقاد مقام معظم رهبری از به کار بردن کلمات ناپسند علیه سیاسیون اشاره کرد و افزود: همه باید رفتارهای خود را در شان نظام تنظیم کنیم و ثابت کنیم که با جملات خوب و ادبیات قوی هم می شود از افراد انتقاد کرد. بنابراین از این طریق مانع گسترش ادبیات سخیف در بین مردم شویم.
کوثری در خصوص شیوه عملکرد نظام در سال 90 نیز عنوان کرد: کلیت نظام باید در سال جدید در داخل و خارج کشور با مدنظر قرار دادن منویات مقام معظم رهبری حرکت خود را تنظیم کنیم و قطعا اگر به این صورت پیش برویم، وضعیت ما بسیار بهتر از قبل خواهد شد.
هدفمندی یارانه ها مهمترین دستاورد نظام
در همین رابطه کاظم جلالی دیگر عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز می گوید: به اعتقاد من مهمترین دستاورد نظام در سال 89، در بعد اقتصادی طرح هدفمندی یارانه ها بود که انشاالله با موفقیت پیش برود و سرمنشا تحولات خیر در کشور باشد. همچنین دستاورد مهم دیگر هم ثبات جمهوری اسلامی به رغم تمامی توطئه های دشمنان در این سال بود و در نهایت ما شاهد پیشرفت های خوب کشور در عرصه فناوری و تکنولوژی نیز بودیم.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که تا چه حد فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص همت مضاعف و کار مضاعف در این سال عملی شد نیز عنوان کرد: متاسفانه امسال به علت برخی فتنه گری ها اذهان از این موضوع منحرف شد اما به هرحال یک همت جدی در بین مسئولین به وجود امد و بی شک این موضوع کلید یک پروژه است که با فرهنگ سازی در طول سالیان سال باید مد نظر مسئولان باشد.
نماینده مردم شاهرود در خصوص چشم انداز سال 90 نیز می گوید: بنده معتقدم که سال 90 سال عزت، اقتدار و ثبات ایران است و بی شک کشور از لحاظ اقتصاید به شکوفایی خوبی خواهد رسید. علاوه بر این با توجه به تحولات منطقه همگرایی بی نظیری نیز با انقلاب اسلامی در میان مسلمانان ایجاد شده است که باید از این فرصت به نحو احسن استفاده کرد.
رسوایی فتنه گران دستاورد مهم سال 90
اما در کنار این غلامرضا کرمی عضو دیگر مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان در این مجلس هم به مهمترین دستاوردهای نظام در سال89 اشاره می کند و می گوید: در سال 89 به دلیل حضور مردم در صحنه و مبارزه با جریان فتنه ما شاهد تثبیت انقلاب اسلامی و در کنار آن رسوایی جریان فتنه و خنثی شدن توطئه های آنان بودیم که این مهمترین دستاورد سال 89 کشور بود.
وی ادامه می دهد: البته نباید رویدادهای منطقه را جدای از انقلاب اسلامی ببینیم. چراکه بی شک بیداری جهان اسلام با الگوی انقلاب اسلامی بوده است و این مهمترین حادثه سیاسی سال 89 است.
این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص میزان عمل به شعار همت مضاعف و کار مضاعف در سال 89 نیز عنوان کرد: این شعار به هیچ وجه مربوط به امسال نیست و باید از طریق این شعار یک حرکت زیربنایی در ارکان نظام انجام دهیم. خوشبختانه امسال شاهد بودیم که این موضوع در بین مردم و مسئولان جای خود را باز کرد و شاهد حرکت های پرتلاش و سریع مردم و مسئولان در عرصه های مختلف بودیم.

کرمی در خصوص چشم انداز سال 90 در کشور نیز گفت: کشور در سال 90 کارهای زیادی دارد و ما با قراری گیری در شرایط جدید منطقه و آگاهی ملت ها از حقانیت نظام، باید سعی در توسعه دیپلماسی خود داشته باشیم. علاوه بر این باید همکاری های اقتصادی خود را با کشورهای منطقه توسعه دهیم تا شاهد نفوذ هرچه بیشتر انقلاب در میان ملت های مسلمان منطقه باشیم.


شکوری راد و امیرارجمند هم نیروی امنیتی هستند

به گزارش «جوان آنلاین » به رغم تاکید اردشیر امیرارجمند نماینده موسوی در خارج کشور و علی شکوری راد عضو ستاد میرحسین مبنی بر معتبر بودن سایت «کلمه» و درست بودن خبر این سایت درباره دیدار دختران مسوی با والدین خود ، سایت های سبز و اپوزیسیون ، ضمن حمله شدید به امیر ارجمند و شکوری راد ، آن ها را افرادی مشکوک و نفوذی دستگاه های امنیتی جمهوری اسلامی معرفی کردند.
چند روز پیش علیرضا نوری زاده از تحلیل گران رادیو اسرائیل و صدای آمریکا در مصاحبه با شبکه VOA اعلام کرد که پایگاه رسمی میرحسین موسوی‌(سایت کلمه) در اختیار نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی است و اخبار آن اعتبار ندارد.
روز گذشته نیز سایت کلمه نامه ای از دختران موسوی منتشر کرد که آن ها در این نامه از دیدار با والدین خود در خیابان پاستور خبر داده بودند. اما سایت های اپوزیسیون در خارج کشور بویژه سایت بالاترین با استناد به اخبار پشت پرده علیرضا نوری زاده ، این خبر را دروغ و سایت کلمه را غیر معتبر خواندند.
بدنبال این فضاسازی در سایت های اپوزیسیون علیه سایت کلمه ، گردانندگان این سایت امروز مصاحبه ای باعلی شکوری راد، عضو ارشد جبهه مشارکت و از اعضای فعال ستاد موسوی منتشر کردند که وی در این مصاحبه گفته است: «ضمن تاکید بر مطلع بودن از دیدار میرحسین موسوی با فرزندانش، من اطلاع دارم که این ملاقات صورت گرفته است و در آن، مهندس موسوی و همسرشان در ساختمانی در کنار منزلشان بودند. حتی پیش از انتشار خبر این دیدار در سایت کلمه، من از طریق منابع موثق از آن اطلاع داشتم. همچنین خبر دارم که دختر کوچک مهندس موسوی با ایشان دیدار کرده است. از این رو محتوای نامه را تایید می‌کنم و مطمئنا این نامه را دختران مهندس موسوی نوشته‌اند.»
شکوری راد در این مصاحبه همچنین ، حمله به سایت کلمه و نامعتبر خواندن آن از سوی برخی جریان های خارجی را همسو با حملاتی دانست که در داخل کشور علیه این سایت شده و مدعی شد:« کلمه پس از حصر و بازداشت میرحسین و کروبی، مورد هجمه‌ وسیع دولت (...) و همراهی برخی رسانه‌های خارجی با آنها قرار گرفته بود، که به نظر می‌رسد دارای منافع مشترکی از خاموش شدن صدای همراهان اصیل جنبش سبز باشند.»
از سوی دیگر اردشیر امیرارجمند مشاور فراری موسوی نیز که در جلسه مشترکی با مجتبی واحدی ، شیرین عبادی و محسن کدیور در دانشگاه وست مینتستر لندن شرکت کرده بود ، خبر سایت کلمه درباره نامه دختران موسوی را تایید کمرد . وی در این اظهارات گفت:« قبل از دختران میرحسین از اقوام دیگر خواسته بودند که چنین ملاقاتی را صورت دهند مشروط بر اینکه به هیچ وجه با دیگران در میان نگذارند که آن‌ها این پیش‌نهاد را نپذیرفته‌اند.»
اما در واکنش به اظهارات شکوری راد و امیرارجمند ، سایت های اپوزیسیون خارج کشور ضمن حمله شدید به این دو ، آنها را عناصری مشکوک مثل مهاجرانی و کدیور و از نفوذی های جمهوری اسلامی خواندند.
سایت بالاترین در واکنش به ظهارات امیراجمند و شکوری رادنوشت: « اینها خودشون هم مشکوک هستند، هر از گاه یکیشون میاد یه سخن یاوه میگه، دیگران میان هیاهو میکنن که نادرست هست وهمین طور ابرو میخرن و مردم رو گمراه میکنن، سپس دیگری میاد .اون بار کدیور بود، سپس مهاجرانی، سپس ...»
در اظهار نظر دیگری در این سایت آمده است: «این شکوری راد همونیه که چند ماه پیش از طرف مشارکت یه بیانیه داده بود که می گفت هدف جنبش سبز حفظ و اعتلای نظام ولایت فقیهه؟»
خطاب به شکوری راد هم چنین ، این گونه نوشته شده است:«این آقا خودش از بانیان وزارت اطلاعات است.کلمه ما را که برای مردم ایران بود مانند جنبش سبز دزدیده اند، دیگر قابل اطمینان نیستند.خود اینها را باید اعدام کنند.»
یکی دیگر ار کاربران این سایت نوشته است: « نه دوست عزیز مشکل اینه که به نظر می‌آد خود امیرارجمند و شکوری‌راد و امثال اینها پا جای پای آقا عطا گذاشتن و جنبش رو می‌خوان به گروگان بگیرن. به هر حال این آقایون و حتی خود موسوی و کروبی بدونن که مردم تا وقتی دنبال اونها هستن که به مردم همراه باشن و اگه بخوان مثل مشارکت یا آقا عطا ترمز مردم بشن، زیر دست و پا له می‌شن.»

کاربر دیگر سایت بالاترین نوشته است: « چرا دیشب آقای ارجمند با خبرنگارbbc اینقدر بی تاب وقرار بود ومدام راه میرفت چندبار هم قصد دکتر گفتن موسوی داشت!؟چرا bbc در این مصاحبه وقتی به واژه "کلمه "میرسد یهو صدای "دینگ دینگ!"پخش میکنه. من نه اینکه بگویم سایت دست نیروهای امنیتی افتاده اما فکر کنم کاسه ای پشت کاسه هست لطفا دوستان یکبار دیگه این فیلم bbcرو به دقت ببینند.»

لینک منبع خبر :

http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?Id=348138


چرا سران فتنه سبز شبیه مبارك هستند ؛ مهاجرانی توضیح می دهد

رئیس حلقه لندن می گوید بی دلیل نبود كه مقامات صهیونیست حسنی مبارك را گنج استراتژیك اسرائیل می دانستند.
به گزارش جهان به نقل از کیهان مهاجرانی به تازگی طی سخنانی در كتابخانه كنزینگتون لندن تصریح كرده بود كه ایران و مصر قابل مقایسه نیستند چرا كه برخلاف نظام مصر، نظام ایران مستقل از آمریكاست و با شناختی كه از زمان نمایندگی مجلس و وزارت در ایران از زندگی آیت الله خامنه ای دارد، به یقین می گوید كه به لحاظ اقتصادی نه تنها یك نقطه تاریك بلكه حتی نقطه خاكستری هم در زندگی آیت الله خامنه ای و خانواده ایشان وجود ندارد.
این اظهارات كه باعث آشفتگی شدید محافل ضدانقلاب شد، با اعتراض های تندی نیز همراه بود. به همین دلیل هم مهاجرانی مجدداً در وبلاگ مكتوب -و نه سایت جرس- نمونه ای از فساد خاندان حسنی مبارك را به نقل از اسناد و مطبوعات مصر منتشر كرد.
رئیس حلقه لندن می نویسد: می خواهم به یك نمونه اشاره كنم، كه هم سند آشكاری از وابستگی سیاسی مصر و هم دلیل روشنی بر فساد مالی مبارك و خاندان اوست. در ماه ژانویه سال ۲۰۰۵ یك قرارداد فروش گاز مصر به اسرائیل امضا شده است. اطلاعات این قرارداد پس از سقوط مبارك در اختیار مردم مصر قرار گرفته است. مطابق قرارداد، اسرائیل سالی ۱/۷میلیارد مترمكعب گاز از مصر می خرد. قرارداد پانزده ساله امضا شده است. اسرائیل روزی ۱۳ و نیم میلیون دلار به مصر می دهد و روزی ۳ میلیون دلار هم كمیسیون به جمال مبارك و علا مبارك و حسین سالم! حسین سالم پدیده قابل تاملی است. هفتاد و پنج ساله است. با امواج تظاهرات از مصر گریخت. قبلا مامور امنیتی بوده است و پس از آن رفیق گرمابه و گلستان مبارك... پنج درصد كمیسیون سهم جمال بوده است و به حسین سالم و علا مبارك پسر كوچك مبارك هم نفری دو ونیم درصد رسیده است. چرا اسرائیل این كمیسیون هنگفت را پرداخت كرده است؟ دلیلش روشن است چون گاز را به قیمت بسیار نازل خریداری می كرده است.
وی می افزاید: از این موارد تقریبا هر روزه می توان در روزنامه های مصر دید. مستند اصلی روزنامه هایی مثل الاهرام هم همین اسناد بخش اطلاعات و امنیت مصر است. سخن بر سر مباحث تئوریك استقلال و وابستگی نیست. سخن بر سر این است كه مبارك و خاندان او ثروت ملی مصر را این چنین غارت می كردند و به ثمن بخس به اسرائیل می فروختند و از سوی دیگر سالی یك و نیم تا دو میلیارد دلار از دولت آمریكا نواله می گرفتند و عزت و شرف ملی مردم مصر را می فروختند. بیهوده نبود كه بنیامین العاذر وزیر تجارت و صنعت اسرائیل سال گذشته گفت «مبارك گنج استراتژیك اسرائیل است».
مهاجرانی در پایان نوشت: با این وجود، مصرشناسان صدای آمریكا- قناری های سبز سینه سرخ- در همان هفته نخست كه امواج مردم مصر میدان تحریر را پر كرده بود، گفتند «مبارك با اقتدار بر اوضاع مسلط می شود» دراین باره بسیار می توان نوشت. این یادداشت تنها اشاره ای بود كه بحث وابستگی و استقلال بحثی امروزین است و از مقوله داد و ستد تجاری نیست.
آقای مهاجرانی در این میان چند سوال كوچك را بی پاسخ گذاشته است ۱- اگر وزیر اسرائیلی می گوید «مبارك گنج استراتژیك اسرائیل است»، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم گفته بود «سران جنبش سبز در ایران بزرگ ترین سرمایه اسرائیل هستند» و شیمون پرز رئیس این رژیم نیز تصریح می كند «جنگ با جمهوری اسلامی از درون مرزهای ایران آغاز می شود و اپوزیسیون سبز به نیابت از ما با رژیم اسلامی می جنگند». به نظر آقای مهاجرانی میان آن «گنج استراتژیك» و این «سرمایه بزرگ» چه سنخیت و نسبتی وجود دارد؟!
۲- حسنی مبارك به اعتبار مزدوری، پشتوانه اسرائیل در سركوب ملت مسلمان فلسطین به ویژه در غزه بود و دست اندركاران فتنه سبز در ایران شعار دیكته شده وزارت خارجه رژیم صهیونیستی را تكرار كردند و گفتند نه غزه، نه لبنان. روز ۲۵ بهمن نیز این جریان شكست خورده تلاش كرد با حادثه سازی مصنوعی در تهران، اذهان را از قاهره و دیگر كشورهای اسلامی ناآرام منحرف كند، شاید كه آمریكا و رژیم صهیونیستی از عهده قیام ها برآیند. چرا؟

۳- تكلیف رشوه ها و مواجبی كه انبوهی از مدعیان اصلاح طلبی از محسن كدیور تا عبدالكریم سروش و اكبر گنجی و شیرین عبادی و مجید محمدی و محسن مخملباف و صدها نوچه جزء و كل دیگر. به ویژه طی یك دهه اخیر به اسم جایزه و دستخوش و مزد و... از دولت های غربی و سرویس های جاسوسی و رسانه ای آنها گرفتند چه می شود؟


چرا خبر دستگیری موسوی و کروبی تکذیب شد؟

سرویس سیاسی جهان-سایت كلمه خبر دستگیری یكی از سران فتنه را كه خودش منتشر كرده بود، تكذیب كرد. آنها طی ۲۱ ماه گذشته بارها دروغ گفتند اما هیچگاه حاضر نشدند خلاف گوئی و دروغ های خود را اصلاح یا پس بگیرند.حال سوال اینجا است که چه اتفاقی افتاده است که اینبار جریان ضدانقلاب تصمیم گرفت این دروغ  را تکذیب کنند.

به گزارش جهان، سایت كلمه وابسته به موسوی گناهكار  خبر دستگیری موسوی را كه خودش از چندی قبل منتشر كرده بود، تكذیب كرد. تكذیب كردنی كه اگرچه كوس رسوایی رسانه های ضد انقلاب را باز هم به جهان طنین انداز كرد و دوباره در جبهه مخالفان انقلاب و سلطنت طلبان صدای خرناس دشمنان و فحاشی آنها علیه یكدیگر را بلند كرد اما هدفی را دنبال می كرد كه باید با دقت در آن، عوامل و مقاصد این خودزنی آشكار ولی عمدی را شناخت.

مخالفان نظام و انقلاب همواره در این توهم بوده اند كه قاطبه مردم با افكار غلط آنها همراهند. آنها از ابتدای انقلاب تاكنون با طرح مسئله های انحرافی، سعی كرده اند حتی با تمسك به دروغ! مردم را با خود همراه كنند اما تاریخ گواه آنست كه هرگز در دستیابی به این هدف پلید خود موفق نبوده اند. 

به طور مثال، عناصر نقاب زده ضد انقلاب از ابتدای انقلاب اسلامی تاكنون بارها بحث شكنجه را در زندان های كشور مطرح كرده اند. آنها حتی در زمان امام راحل نیز به این مسئله دامن زدند و كار به آنجا كشید كه حضرت روح الله (ره) شورایی را برای بررسی این قضیه در زندان های كشور تشكیل داد اما این قضیه هیچگاه ثابت نشد. 

بعدها نیز در زمان دولت دوم خرداد و به طور مثال پس از اینكه اكبر گنجی، به دلیل اتهامات مختلف علیه نظام اسلامی به زندان افتاد، همین عناصر بودند كه تلاش كردند با انتشار خبر دروغ شكنجه شدن گنجی و چند فعال اپوزسیون دیگر، در میان مردم موج ایجاد كنند. و پس از شكست این پروژه مضحك، خبر مرگ گنجی را نیز در یكی از رسانه های وابسته به دولت وقت منتشر كردند كه البته پس از مشاهده سكوت و آرامش مردم در قبال این قبیل اتفاق‌های كم اهمیت و البته دروغ، آن خبر را حذف كردند و نقاب تزویرشان از چهره فرو افتاد. 

در واقع باید گفت كه تمسك به دروغ و دروغ پردازی همواره در دستور كار چهره ها و رسانه های ضد انقلاب و اپوزسیون كشور، علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است. 

در همین حال، این رسانه های ضد انقلابی همچون جرس، گویا، بالاترین و ... بودند كه طی چند هفته گذشته خبر دروغ دستگیری سران فتنه و انتقال آنها به نقطه نامعلومی را مدام منتشر كردند. این خبر كه با اقبال سرد افكار عمومی و حتی مخاطبان سایت های سلطنت طلب مواجه شده بود، نه تنها هیچ دستاوردی را برای جبهه ضد انقلاب و فتنه گران به ارمغان نیاورد بلكه نحوست این دروغ تا آنجا پیش رفت كه رسانه های ضد انقلاب و در رأس آنها سایت وابسته به موسوی سرانجام مجبور به تكذیب این خبر شدند. 

رسانه های ضد انقلاب قصد داشتند با طرح جنجالی خبر دستگیری سران فتنه، شاهد حضور گسترده طرفداران خود و مخالفان نظام در خیابان ها باشند اما به این واسطه حتی یك مزدور آنها هم به خیابان نیامد و تیر دشمنان به سنگ خورد. 

در واقع آنها می خواستند از خبر دروغ دستگیری سران فتنه، به عنوان طعمه برای ضد انقلاب و فرقه سبز استفاده كنند و آنها را به خیابان بكشانند اما با بی محلی مواجه شدند. 

این نگاه ابزاری ضد انقلاب به سران فتنه، بعد دیگری نیز دارد.
باید گفت كه آنها مجبور به تكذیب خبر دروغ خود بودند. چرا كه اگر این اتفاق رخ نمی داد، دیگر بهانه ای به نام "موسوی و كروبی" در دست ضد انقلاب و جبهه اپوزسیون نمی ماند.
البته آنها نشان داده‌اند كه برای بهانه جویی هر كاری می كنند. ولی فی الحال هم برای ادامه دادن به مقوله ای به نام "فرقه سبز" و كش دار كردن بهانه های واهی برای اغتشاشات پس از انتخابات، به این دو "گناهكار" نیاز دارند. 

در واقع برای جبهه ضد انقلاب هر اتفاقی ولو ناچیز هم ممكن است به یك دستاویز تبدیل شود چرا كه آنها برای ادامه حیات به همین دستاوردها نیاز دارند و در حال حاضر نیز بهانه ای غیر از موسوی و كروبی در دستشان نیست. 

آنها همانگونه كه فتنه ۱۸ تیرماه سال ۷۸ را تا زمان طرح فتنه سبز به بهانه های نخ نمایی مثل زندانی شدن فعالان سیاسی، شكنجه زندانیان، دانشجویان ستاره دار و ... مستمسك خود كردند، برای ادامه فتنه سبز نیز مستمسكی غیر از موسوی و كروبی گناهكار ندارند كه یك روز مجبورند در رسانه هایشان از ضرب و شتم این دو خبر دروغ بدهند، یك روز از دستگیری آنها و روز دیگر از اینكه با آنها بدرفتاری می شود!!! 

و البته این چنگ زدن به نام موسوی و كروبی گناهكار، تا زمانیست كه ضد انقلاب و سلطنت طلبان خائن برای ادامه ابراز وجود خود به آنها نیاز داشته باشند، و این دو گناهكار و طرفداران آنها باید بدانند كه با وقوع بهانه‌ ها و فتنه های جدید، دیگر حتی نامی هم از گناهكارانی مثل موسوی و كروبی، نه در رسانه های ضد انقلاب كه در هیچ وبلاگی هم یافت نخواهد شد.

نوشته شده در دوشنبه 23 اسفند 1389 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید