تبلیغات
غروب فتنه 88 - قاچاق اخراجی‌ها نشان داد مدعیان تقلب در انتخابات فریبكار هستند + رادیوفردا:هدفمندی نشانه کارآمدی ایران است

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

قاچاق اخراجی‌ها نشان داد مدعیان تقلب در انتخابات فریبكار هستند
محمد قهرمانی تهیه‌كننده سینما در گفت‌وگو با ندای انقلاب، قاچاق فیلم اخراجی‌‌های 3 و انتشار غیرقانونی آن را اقدامی سازماندهی شده دانست و گفت: اینكه گفته شود این یك كار اتفاقی بوده، قابل قبول نیست.
وی با بیان اینكه این قبیل اتفاق‌ها در گذشته نیز سابقه داشته، تصریح كرد: در موضوع فیلم سنتوری همه از جمله خانه سینما به عنوان یك جریان ورود پیدا كرد و هنرمندان را وارد صحنه كرد و تأكید شد كه باید همه باید این كار را محكوم كنند و سپس حتی شماره‌ حسابی برای كمك به تهیه‌كننده نیز اعلام شد.
قهرمانی اضافه كرد: دستگاه‌های امنیتی و وزارت ارشاد به عنوان دادستان این اقدام به موضوع ورود كنند و با عوامل آن برخورد كنند؛ چرا كه اگر این موضوع در به شكلی در حوزه سینما نهادینه شود، باید سینمای كشور راتعطیل كرد.
رئیس مؤسسه شهید آوینی با تأكید براینكه قانون حمایت معنوی در كشور اجرایی شود، اظهار كرد: كپی رایت در كشور ما آزاد است و ما تابع قانونی جهانی نیستیم كه این مسئله در كنار محاسن خود معایب زیادی دارد از جمله اینكه غرب با سوءاستفاده از این خلأقانونی در راستای جنگ نرم در قالب فیلم و انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای حرف‌های خود را در ایران به راحتی مطرح و منتشر می‌كند.
این تهیه‌كننده سینما اضافه كرد: همه اهالی هنر و دست‌اندركاران باید با این مسئله برخورد كنند و مانع تكرار آن شوند. به طول مثال آقای ده‌نمكی اگر بخواهد مقابله به مثل كند، مثلا می‌تواند فیلم جدایی نادر از سینما را كپی و در فضای مجازی منتشر كند، ولی این اقدام نادرستی است.
وی متذكر شد: این جریان سازماندهی شده كه در انتخابات موضوع تقلب و دورغ و فریب را مطرح می‌كرد، امروز نشان داد كه خود بیش ازهمه فریبكار است و متوسل به این اقدامات شده است.
قهرمانی دربخش دیگری از این گفت‌وگو به رسالت رسانه‌ها در جریان‌سازی برای مقابله با این حركت‌ها اشاره كرد و گفت: باید امنیت در این حوزه تأمین شود و همگان برای آن اقدام كنند.
رئیس مؤسسه شهید آوینی با بیان انیكه ده‌نمكی دارای تفكر خود است، اظهار كرد: ممكن است كسانی با این تفكر مشكل داشته باشند، ولی انجام چنین اقدامات تخریبی ظرفیت آن‌‌ها را نشان می‌دهد. این افراد اگر می‌توانند تفكر وی را نقد كنند نه اینكه شروع به تخریب كنند و سپس تلاش كنند به وی ضربه اقتصادی وارد كنند.
وی با بیان اینكه ده‌نمكی آدم مستقلی است كه از بیان حرف‌های خود ابایی ندارد، گفت: وی صاحب یك اندیشه وتفكر است و این مسئله برای برخی قابل تحمل نیست.

رادیوفردا:هدفمندی نشانه کارآمدی ایران است
کیهان نوشت:

موفقیت دولت ایران در اجرای طرح ساماندهی یارانه ها بیانگر کارآمدی در حفظ ثبات است.این مطلب را رادیو فردا از قول مدیر پژوهش های شورای ملی ایرانیان آمریکا (همکار سابق بخش ایران در وزارت خارجه آمریکا) مورد تایید قرار داد. این رادیو از قول علی مرعشی اعلام کرد: اکثر سیاستمداران قبل از اجرای سیاست های بحث برانگیز به روش های مردم پسند رو می آورند اما رئیس جمهور ایران با جان سختی و در یک فضای سیاسی متلاطم سراغ کاهش یارانه ها رفت.

همکار سابق میز ایران در وزارت خارجه آمریکا همچنین گفته است: پرداخت یارانه های سنگین همواره برای اقتصاد ایران مشکلی بزرگ بوده است. طرح کاهش[ساماندهی] یارانه ها ممکن است بخشی از نارسایی های مزمن در اقتصاد ایران را برطرف کند و متقابلا پرداخت وجه نقدی به مردم احتمالا باعث کاهش نارضایتی عمومی از اجرای این طرح می شود. در عین حال افزایش نرخ سوخت و انرژی باعث شده است که مصرف بی رویه این محصولات در ایران به سمت تعادل حرکت کند. موفقیت اولیه اجرای این طرح در کمال تعجب، بیانگر کارآمدی دستگاه دولتی در حفظ ثبات است. اجرای این طرح در کوتاه مدت باعث صرفه جویی در مصرف و کاهش فقر خواهد شد. با وجود مشکلات سیاسی در داخل و در مناسبات خارجی و همزمان با اجرای تحریم های بین المللی، موفقیت اولیه این طرح را باید دستاوردی مشروع برای ایران محسوب کرد. اگر این تغییرات به درستی اجرا شود، زمینه را برای برنامه ریزی اقتصادی درست فراهم می کند.نوشته شده در پنجشنبه 18 فروردین 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید