تبلیغات
غروب فتنه 88 - اشتراکات کدیور ودوستانش با منافقین +تاکید سپاه بر نابودی کامل گروهک منافقین +اگررهبری در فتنه نبود عده ای استخوان یکدیگر را میخوردند

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

متن کامل اخبار زیر را  در ادامه مطلب بخوانید .....


اگررهبری در فتنه نبود عده ای استخوان یکدیگر را میخوردند


گزارشی از نقدهای درونی اصلاح طلبان


اشتراکات کدیور ودوستانش با منافقین


تاکید سپاه بر نابودی کامل گروهک منافقیناگررهبری در فتنه نبود عده ای استخوان یکدیگر را میخوردند
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن موفق ندانستن احزاب سیاسی کشور در جریان فتنه‌های اخیر، ولایت فقیه را میزان دانست و بر اطاعت بی چون و چرا از ولی فقیه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی شنبه‌شب در اولین جلسه شورای اداری استان قم در سال ۹۰ ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س)، در جمع مسوولان استانی ابراز عقیده كرد: هیچ کدام از احزاب چه اصولگرایان و چه اصلاح‌طلبان در جریان فتنه‌های اخیر موفق از امتحان بیرون نیامدند.

وی با بیان این‌كه هر چیزی میزانی برای سنجش دارد؛ اظهار كرد: اگر میزان نباشد اختلاف ایجاد خواهد شد و نباید خط را گم کرد.

آقاتهرانی گفت: در انسان‌هایی که ولایت متجلی می‌شود آنچه به کام دیگران تلخ می‌آید برایش شیرین است چرا که خط را می‌شناسد.

وی تجلی امام معصوم را اطاعت از ولی فقیه دانست و تصریح کرد: تجلی اطاعت از خدا نیز اطاعت از رسول خداست و مهم این است که جایگاه ولایت فقه در عمق جان انسان‌ها بیفتد؛ آن موقع است که صبوری و شکیبایی نتیجه بخش است.

نماینده مردم تهران در مجلس حضرت زینب (س) را اسوه صبوری و شکیبایی دانست و گفت: تا صفات جلال کسب نشود صفات جمال متجلی نمی‌شود؛ همانطور که ایشان مقام صبر را گذراند و هیچ ندید جز زیبایی.

وی با بیان این‌که حجاب‌های نورانی بر حضرت زینب (س) متجلی شده، افزود: راهکار کلیدی برای رسیدن به این مرتبه "ولایت پذیری" ست.

آقاتهرانی داشتن ولایت برای امت‌ها را سبب گذراندن سریع از عالم برزخ دانست و گفت: مهر ولایت باعث تسریع در رسیدن عمل صالح به صاحبش می‌شود.

وی افزود: اگر در جریان فتنه‌ها وجود دیدگاه‌های امام خمینی (ره) و تدابیر مقام معظم رهبری را حذف می‌کردیم همه چیز به هم می‌ریخت و شاید برخی استخوان یکدیگر را نیز می‌خوردند.

آقاتهرانی با بیان این‌که نباید سختی را سخت دید، عنوان کرد: در صورت صبر در برابر بلایا و مصائب می‌توان به صفات جمال خدا رسید.


گزارشی از نقدهای درونی اصلاح طلبان
یکی از عناصر فتنه در جلسه ای به نقد درونی اقدامات اصلاح طلبان پرداخته و ادامه این رویه را موجب نابودی بسترساز یهای دوره اصلاحات ارزیابی کرده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،فرد مزبور با اشاره به اقدامات اصلاح طلبان در فتنه سال 88 گفته است: این فضای دوساله نه تنها دستاوردی برای ما نداشته است ، بلکه بستر سازیهای اصلاحات پذیرفته شده را نیز با خود جارو نموده وبرده است ، ودر واقع می توان گفت رشته ها را پنبه نموده است .
وی با بیان اینکه هدف وی از این اظهارات ناامید کردن اصلاح طلبان نیست،افزوده است: نمی خواهم شمارا به یاس وناامیدی ببرم و این احساس را پیدا کنید که متضررشده اید ، نه اینطور نیست به هر حال این هزینه ای است که داریم می پردازیم ، والبته اشکالات زیادی هم وجود دارد که اگر سماجت ها وبرخوردهای شخصی وبهتر بگویم تسویه حساب ویا بعضی بی خردی ها نبود اینگونه نمی شد .
این فرد در ادامه «توجه نکردن به واقعیات» و«روی برگرداندن از نقد ومحاسبات برنامه ای» را موجب شکل گیری فضایی به ضرر اصلاح طلبان دانسته و در این خصوص گفته است: دستاورد ما اینها بوده است ، هم صدایی با کسانی که در مخیله هیچکداممان نمی گنجید که به عنوان متحد ما عمل کنند.به خوبی بیاد دارم که امام در بحبوحه انقلاب ودر مقطعی که هنوز پیروز نشده بودیم ، در پاسخ به سئوالی در باب حضور گروه های سیاسی گفتند، ما حتی در امر پیروزی انقلاب هم با مارکسیست ها همکاری نخواهیم کرد ، اما امروز حتی دربرابر حمایت صهیونیستها هم موضع گیری نمی کنیم.
وی در خاتمه همچنین گفته است: این مطالب در این جمع گفته می شود واگر پذیرفته ایم که باید به این راه ادامه بدهیم ، بحثی نیست ، چرا که بقول شیخ ، ما حتی یک راه باریک هم پشت سر خودمان باقی نگذاشته ایم .

اشتراکات کدیور ودوستانش با منافقین
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای انقلاب  

سایت "گویانیوز" در مطلبی به حمایت از گروهک تروریستی منافقین پرداخته و با حمله شدید به افرادی که خواستار حفظ فاصله ظاهری با اعضای این سازمان هستند، از همراهی گسترده منافقین با سران جریان موسوم به سبز خبر داده است.

شبکه ایران: در جریان درگیری میان جریان ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج از کشور بر سر نحوه واکنش نسبت به برخورد قانونی ماموران امنیتی عراق با ساکنین پادگان اشرف در این کشور، ارگان رسمی سازمان جاسوسی ایالات متحده به دخالت گسترده اعضای گروهک تروریستی منافقین در اغتشاشات خیابانی سال ۸۸ اعتراف کرد.

در روزهای اخیر، برخی سایت‌های ضدانقلاب با اشاره به هلاکت تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه اشرف عراق، به حمایت ویژه از اعضای این گروهک پرداخته و کشته‌شدگان را «شهید» نامیده اند.

اما از سوی دیگر، برخی از افراد اپوزیسیون با اشاره به نفرت افکار عمومی از گروهک تروریستی منافقین و نتیجه منفی حمایت از آنان، خواستار عدم همراهی ولو ظاهری با این سازمان شده‌اند.

خدمات متقابل منافقین و آشوبگران

در همین راستا، سایت «گویانیوز» در مطلبی به حمایت از این گروهک تروریستی پرداخته و با حمله شدید به افرادی که خواستار حفظ فاصله ظاهری با اعضای این سازمان هستند، از همراهی گسترده منافقین با سران جریان موسوم به سبز خبر داده است.

گویا در این مطلب نوشته است: چرا آقای کدیور و احمد صدری می‌توانند خود را قیم جنبش سبز بدانند اما منافقین  نمی‌توانند؟ وانگهی دلایل برای اثبات مجاهد نبودن بسیاری از جوانانی که در خیابان‌ها شعار مرگ بر دیکتاتور سر می‌دهند، کدامند؟ انکار حضور مجاهدین در جنبش سبز، چشم بستن بر واقعیت است.

منافقین از صدام پول گرفتند؛ ما هم از اوباما

این مطلب در ادامه، به همراهی سران این گروهک با رژیم دیکتاتور سابق عراق هم اشاره کرده و ضمن تایید جنایت‌های این گروهک علیه مردم ایران، آن را دلیلی برای عدم پایگاه مردمی در میان ملت ایران ندانسته است!

ارگان رسمی سازمان سیا همچنین کنایه‌ای به اپوزیسیون خارج‌نشنی زده و با اشاره به حقوق دریافتی این افراد از دولت‌های غربی نظیر آمریکا و انگلیس، نوشته است: آیا حضور مجاهدین خلق در عراق و حمایت آنان از صدام حسین می‌توانند دلایل قانع کننده‌ای برای فقدان پایگاه سیاسی این سازمان در داخل ایران قلمدادشوند؟ اگرچنین باشد آقای کدیور واحمد صدری و لابی گردانان جنبش سبز نیز باید بتدریج فاتحه جنبش سبز مورد نظرشان را بخوانند؛ چرا که عناصر «اتاق فکر» جنبش سبز و «شورای هماهنگی راه سبز امید» و بسیارانی دیگر که خود را رهبر و نماینده این جنبش می‌پندارند، بر سر سفره به زعم (امام) خمینی بد‌تر از صدام یعنی «شیطان بزرگ» نشسته‌اند و از حمایت‌های مالی و معنوی «شیطان بزرگ و اقمارش» انگلیس و هلند برخوردار و ارتزاق مالی و معنوی می‌کنند.

ارتباط سران داخلی فتنه و اطرافیان آنان با منافقین

گفتنی است گروهک تروریستی منافقین در جریان آشوب‌های سال ۸۸ و ۸۹ از حامیان و همراهان نزدیک جریان آشوب داخلی بود. آنان بویژه در اغتشاشات روز ۹ دی ماه ۸۸ و ۲۵ بهمن ۸۹ حضور فعال و علنی همپای آشوبگران داشتند.

حتی مریم رجوی، همسر سرکرده گروهک منافقین در هفته‌های پایانی سال ۸۹ چندین بیانیه در حمایت از میرحسین موسوی، مهدی کروبی و آشوب طلبان داخلی صادر کرده و هدف آنان را با مجاهدین خلق مشترک دانسته است.

در ماه های اخیر هم اطلاعات زیادی از ارتباط سران داخلی فتنه و اطرافیان آنان با اعضای گروهک مجاهدین خلق منتشر شده است به طوری که کمیته ویژه مجلس شورای اسلامی در گزارش رسمی خود درباره جریان فتنه و آشوب 25 بهمن 89 اعلام کرد که «اردشیر امیر ارجمند» مشاور موسوی، رابط اصلی جریان آشوب گروهک منافقین است.


تاکید سپاه بر نابودی کامل گروهک منافقین
سردار سلامی در خصوص نحوه برخورد با گروهک تروریستی منافقین گفت: استراتژی‌های متنوعی برای این موضوع وجود دارد اما در هر صورت این گروهک نباید اجازه فعالیت و ایجاد تشکیلات داشته باشد.
به گزارش فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم دوازدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد صیادشیرازی که صبح امروز در مسجد جهاد ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، در جمع خبرنگاران، شهید صیاد شیرازی را از جمله فرماندهان تمام عیار و جزو شخصیت‌های کامل در نیروهای مسلح دانست و افزود: دیدگاه‌های بلند و دقیق و ذهن خلاق و پویای شهید صیاد شیرازی بر همگان روشن بود و همگان او را صاحب ابتکار عمل و خالق طرح‌های راهبردی و کلیدی در جنگ می دانند.
جانشین فرمانده کل سپاه شهید صیاد شیرازی را الگوی حقیقی برای همه فرماندهان کشور دانست.
وی در ادامه با اشاره به موضوع درگیری ارتش عراق و منافقین در پادگان اشرف و جوسازی رسانه‌های غربی در این خصوص، گفت: این طبیعت و سرشت غربی‌ها و رسانه‌هایشان است که همواره با معیارهای دوگانه به جهان نگاه می‌کنند یعنی هرکس که در دایره منافع آنها باشد چه دیکتاتور و چه تروریست، مورد حمایت آنهاست و بالعکس.
سلامی افزود: غربی‌ها در موضع‌گیری اخیر خود، حمایت آشکارشان را از یک جریان تروریستی کهنه‌کار نشان دادند و اعلام کردند حامی ایجاد فضای تروریستی هستند در حالیکه مثلا تلاش می‌کنند بگویند مخالف تروریسم هستند. غربی‌‌ها در اشکال سیاسی و عملیات روانی از منافقین و تروریست‌ها حمایت کرده‌اند.
جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص نحوه برخورد با گروهک تروریستی منافقین گفت: استراتژی‌های متنوعی برای این موضوع وجود دارد اما در هر صورت این گروهک نباید اجازه فعالیت و ایجاد تشکیلات داشته باشد و ما خواهان این هستیم که این تشکیلات منحل شود.
وی ادامه داد: خلع سلاح نظامی گروهک منافقین موضوع مهمی نیست، موضوع اصلی موجودیت این گروهک است که باید منحل شود.
سلامی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص حوادث اخیر منطقه، با اشاره به دخالت نظامی عربستان در بحرین اظهار داشت: ما مداخله نظامی یک کشور در کشور دیگر را محکوم می‌کنیم بخصوص اینکه این‌گونه دخالت‌ها موجب سرکوب فعالیت‌های مردمی و کشتار مردم بیگناه شود.
وی افزود: همچنین در موضوع لیبی نیز دیدیم که غربی‌ها ابتدا مواضع قذافی را بمباران کردند ولی حالا 180 درجه تغییر کردند و مواضع انقلابیون را بمباران می‌کنند. به نظر می‌رسد دست‌های پشت پرده و زدوبندهای پشت صحنه میدان عملیات را می‌چرخاند.
جانشین فرمانده کل سپاه در پایان در خصوص ادعای برخی کشورهای عربی مبنی بر دخالت ایران در اوضاع داخلی‌شان گفت: هیچگونه دخالتی صورت نگرفته و اینها برای سرپوش گذاشتن بر مداخلات مستقیم و نظامی غربی‌ها و خود حاکمان است و اگر شاهد و دلیلی وجود داشت حتما ارائه می‌شد.

نوشته شده در یکشنبه 21 فروردین 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید