تبلیغات
غروب فتنه 88 - اعتراف یک ضد انقلاب به توخالی بودن اپوزیسیون

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

درگیری میان اپوزیسیون و لایه های مختلف فرقه سبز موجب شده است که بخشی از تمایلات و دیدگاه های پنهان این فرقه به سطح بیاید.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت جرس متعلق به عطاء الله مهاجرانی در یادداشتی به قلم ابراهیم نبوی طنزنویس فراری از کشور تلاش کرد به برخی از انتقادات وارده به شورای هماهنگی راه سبز امید پاسخ دهد.
وی در این یادداشت با تاکید بر انتصابی بودن این شورا،بر بستن درهای شواری مزبور بر روی گروه های مختلف سیاسی تاکید کرده و گفته است:
مشکل اینجاست که افرادی شورای هماهنگی راه سبز امید را که مسئولیت هماهنگی برنامه های جنبش را دارد، را مورد انتقاد قرار می دهند که اصولا خودشان را در محافل و مجامع ایرانی سبز نمی دانند. مثلا یکی از منتقدین آقای مزروعی خبرنگاری است دو ملیتی، که در فلان کشور خود را سبز می داند، و در میان ایرانیان کل جنبش سبز و رهبری آن را زیر سئوال می برد، اصلا خودش هم خودش را سبز نمی داند، که لازم باشد برای هماهنگ شدن خود به شورای هماهنگی مراجعه کند. یا فلان وب سایت تقریبا همیشه رهبران جنبش سبز را تمسخر کرده و موسوی و کروبی را برای رهبری جنبش اعتراضی نالایق دانسته، اصلا خودش هم خودش را سبز نمی داند که لازم باشد، برای هماهنگی به چنین شورایی مراجعه کند. اگر کسی جنبش سبز را قبول نداشته باشد، چرا باید خود را با آن هماهنگ کند؟
وی در ادامه برخی کاسب کار ی ها را تحت عنوان جنبش سبز افشاء کرده و در این زمینه می نویسد:برخی از ایرانیان خارج از کشور یک دستبند سبز در جیب شان دارند که در محافلی که می خواهند با اروپائیان به عنوان نماینده جنبش سبز مواجه شوند، دستبند به دست حاضر می شوند.
نویسنده سایت ضد انقلابی جرس در ادامه در پاسخ به این پرسش که چرا اعضای شورای هماهنگی سبز امید خود را معرفی نمی کنند،به برخی از فعالان رسانه ای اپوزیسیون در خارج از کشور تاخته و در پاسخ نوشته است: مثلا آقایانی که مطمئن اند هرگز به ایران نمی روند، نیز در سایت فلان، یا بالاترین با اسم مستعار مطلب می نویسند. کسی از آنها سئوال نمی کند، وقتی شما مردم را به رفتن به خیابان دعوت می کنید، یا کسی که در ایران است به وزارت اطلاعات لو می دهید، چرا از اسم واقعی تان استفاده نمی کنید؟ و چرا انتظار دارید، پدری که دخترش یا مردی که همسرش یا زنی که شوهرش در ایران است، با اسم واقعی خودش را معرفی کند؟.یکی از مشکلات ما با برخی از نیروهای خارج از کشور، در این است که نمی توانیم به آنها بگوئیم که دوست عزیز؛ شما سالهاست که دیگر از نظر سیستم اطلاعاتی و امنیتی ایران مرده ای، علت استفاده شما از نام مستعار چیست؟
وی در ادامه در حالی که بسیار ی از فتنه گران از حضور تمامی اقشار و اصناف در فرقه سبز سخن به میان می آورند،به توخالی بودن بسیاری از تشکل های جریان فتنه اذعان کرده و در این مورد می نویسد: نهایت تاسف اینکه در روز هشتم مارس با وجود حمایت سبزها و اعلام حمایت انجمن های زنان، چیزی به جمعیت معمول اضافه نشد. داستان اتحادیه های کارگری و اقلیت ها نیز در ایران شوخی است. اگر چه برخی جوانان عزیز و دوست داشتنی وطن این داستان ها را در خارج از ایران، جدی می گیرند، اما عملا در داخل چنین چیزی نیست.

نوشته شده در شنبه 27 فروردین 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید