تبلیغات
غروب فتنه 88 - شورای هماهنگی راه سبز خفه‌خون گرفت!

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

بولتن نیوز: جنبش مرده‌ی سبز كه دیگر علائم حیاتی خود را از دست داده و حتی در فضای سایبر هم از آن تحرك روزهای اولیه‌شان خبری نیست، از فرط بیكاری به جان هم افتاده و حسابی به یكدیگر فحش‌های آبدار نثار می‌كنند.

یكی از كاربران سایت بالاترین كه گویا دل خیلی پُری از دوستان خود دارد آنان را با كمال معذرت، «بی‌غیرت» خطاب كرده و نوشت:

«از همین حالا میگم به هرکی هم میخواد بر بخوره، روی صحبتم با اون دسته است که قبلا پست می‌ذاشتن اگه رهبرامون رو بگیرن، ایران رو قیامت می‌کنیم و امروز دارن راجع به فاطی کوره و شمسی غوره حرف میزنن و روزگار رو با بیخیالی مطلق میگذرونن. اگه جزو این دسته نیستی و تو هم مثل من دلت از این جماعت خونه، از همین حالا باقی بحث رو دنبال نکن. اما اگه جزو همین قماشی بشین تا تهش رو بخون و باهاش کلنجار برو و نوشته هامو غرغر کن شاید به رگ غیرتت بر بخوره...»

 

یكی دیگر از این كاربران نیز بعد از رفتن به عید دیدنی‌های نوروزی و بخور بخورهای بعد از آن تازه فیل‌ش یاد هندوستان كرده و به خاطر آورده كه دیگر از جنبش سبز و اعتراضات آن خبری نیست. او این‌طور نوشت:

«قابل توجه بچه های بالاترین و جنبش سبز ۳۴ روز از اخرین سه شنبه اعتراضی می‌گذره هیچ خبری از جنبش و مردم نیست. انگار نه انگار که ما اولین مردمی از مردم خاورمیانه بودیم که دست به اعتراض بردند و حالا حتی اخرین انها هم نیستم. اصلا انگار هیچ جنبشی در ایران وجود نداشته...»

 البته در پایان شورای هماهنگی راه سبز را هم به تمسخر گرفت و نوشت:

«این شورای هماهنگی راه سبز امید هم که خفه خون گرفته. معلوم نیست چه غلطی می‌کنه. تا کارت دعوت نفرستن هم که آقادایی رو تکون نمی‌دیم بریزیم تو خیابون، حداقل خجالت بکشید و پست سرگرمی و عکس داغ آنجلینا و … آپلود نکنین و نشون ندین چقدر بی خیالین و دسته جمعی دارین حالشو می‌برین. وقتی هم اعتراض می کنیم یارو در میاد میگه سکوت نشونه بیخیالی نیست … دسته جمعی جمع کنید خداییش این بساتتونو یه جا دیگه پهنش کنین.»نوشته شده در دوشنبه 29 فروردین 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید