تبلیغات
غروب فتنه 88 - ضد انقلاب:ایران در تحریم ها همیشه غافلگیر کننده عمل می کند+فتنه گران به دنبال تشکیلات جعلی دانشجویی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

ضد انقلاب:ایران در تحریم ها همیشه غافلگیر کننده عمل می کند
یکی از سایت های اپوزیسیون در مطلبی ضمن اعتراف به ناکارآمدی تاکتیک تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که اقدام اتحادیه اروپا در تحریم ایران اقدامی ضد حقوق بشری است.
به گزارش«جوان آنلاین»،سایت ضد انقلابی جرس در مطلبی با اشاره به بیانیه اخیر اتحادیه اروپا که درآن 32 مقام ایرانی تحریم شده اند،تاکید کرد که این اقدام اتحادیه اروپا تنها یک اقدام سیاسی بوده است و بس.
نویسنده این مطلب در ادامه ضمن انتقاد از تحریم اقتصادی ایران نوشت: تحریم های اقتصادی بخشی عظیم یا همه ی مردم جامعه ی هدف را در برمی گیرد که این کار ، خود نوعی عدم رعایت حقوق بشر خواهد بود .
این سایت در ادامه با تاکید براینکه اقتصاد ایران از دولتی بودن فاصله گرفته است به ناکارآمدی تحریم ها اشاره کرد و دراین زمینه نوشت: تحریم اقتصادی درمورد کشوری باید اجرا شود که دارای اقتصادی دولتی باشد اما در این صورت این فقط مردم آن کشور هستند که از این رهگذر دچار ضرر و زیان می شوند و اگر کشوری دارای اقتصادی دولتی نباشد نتیجه گرفته می شود که تحریم اقتصادی آن کشور هیچ نفعی نخواهد داشت.
این سایت در خاتمه با بیان اینکه ایران در مقابله با تحریم ها متفکرانه برخورد کرده است،تصریح کرد: هر بار که ایران با حربه ی تحریم روبرو می شود در یک اقدام غافلگیرکننده باعث بی اثر شدن آن می شود . دقیقا ً روزی که شرکت های نفتی از عقد قرارداد با شرکت ملی نفت ایران منع شدند و شرکت های داخل ایران نیز با تحریم روبرو شدند،این کشورهای خریدار نفت بودند که با افزایش جهانی قیمت نفت روبرو می شدند و می بایست نفت را به بهای بیشتر از حد معمول می خریدند یا اینکه خود تحریم ها را می شکستند .

فتنه گران به دنبال تشکیلات جعلی دانشجویی
یکی از چهره های برجسته اصلاحات نسبت به بی تحرکی اصلاح طلبان انتقاد کرده و خواستار برنامه ریزی برای دور جدید فتنه انگیزی ها در مسیرهای هدفمند جدید تاکید کرده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،نامبرده که از عناصر تاثیرگذار در جریان فتنه بوده گفته است : فصل را با سکوت آغاز کردن به صلاح نیست ،این یعنی آرامش در جامعه ورضایت مردم از این بی تحرکی !.
وی در ادامه خواستار برنامه ریزی برای یک اقدام دامنه دار گردیده واز دوستان و یاران خود خواسته است که به قشر دانشجو توجه بیشتری داشته باشند ، چرا که از پتانسیل بالایی در ایجاد هیجانات سیاسی برخوردار می باشند .
گفته می شود با هماهنگی های انجام شده بین ضدانقلاب داخل وخارج ، مبنای کار، بهره گیری از فتنه گران در شکل وشمایل دانشجویی تعریف شده وظاهرا تجمع و فتنه انگیزی را نی زدر این چارچوب برنامه ریزی کرده اند.


نوشته شده در سه شنبه 30 فروردین 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید