تبلیغات
غروب فتنه 88 - تفاوت فتنه بعدی و فتنه88 از زبان سردار نقدی

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا نقدی در همایش جهاد فرهنگی كه با حضور اقشار فرهنگی بسیج برگزار شد، با هشدار نسبت به فتنه های پیچیده پیش روی ملت ایران گفت: ملت عزیز ما باید بسیار هشیار باشند و بسیجیان عزیز نیز به دقت حوادث را رصد كنند، چرا كه فتنه هایی كه در آینده پیش روی ماست، پیچیده تر است و باید بدانیم آخرین فتنه آخرالزمان شبیه ترین آن ها به حقیقت است و پیچیدگی آن حتی با فتنه عمیق ۸۸ هم قابل قیاس نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: در هم شكستن فتنه عمیق ۸۸ كه دشمن چند دهه برای آن برنامه ریزی كرده بود، امتحان سختی بود كه ملت ایران با سربلندی از آن خارج شد، اما باید بدانیم جنس فتنه های بعدی با آنچه در فتنه ۸۸ دیدیم متفاوت خواهد بود.

وی ادامه داد: علی رغم عمقی كه فتنه ۸۸ داشت و از همه ظرفیت‌های افراد به ظاهر موجه استفاده شد، در صحنه عمل ما با كسانی مواجه بودیم كه آشكارا در روز قدس روزه خواری می كردند، با كفش نماز می خواندند و در ایام سوگواری به شادی و پایكوبی می پرداختند و شناخت ماهیت آن ها كار سختی نبود، اما در فتنه بعدی شرایط بسیار غبار آلود و تشخیص حق از باطل بسیار دشوار تر خواهد بود و ممكن است با عده‌ای مواجه شویم كه با نام قرآن و نماز و علاقه ظاهری به عدالت و مهدویت، به مبارزه با ولایت بر خیزند و چه بسا منحرفان با نام صالحین رو در روی انقلاب بایستند.

نقدی با تاكید مضاعف بر لزوم هشیاری بسیجیان و حراست بیش از پیش آن ها از مرزهای فرهنگی كشور، تصریح كرد: پیچیدگی فتنه های آینده و شباهت بسیار زیاد آن ها با جریان حق، قدرت بصیرت بسیار بیشتری می خواهد.

وی تصریح كرد: برای پیروزی بر فتنه‌های آخرالزمان باید بصیرت كسب كنیم و همانطور كه خداوند فرموده است: «ان تتقوا الله یجعل لكم فرقانا»، راه كسب بصیرت و پیروزی بر فتنه ها، رعایت تقوای الهی و تمسك به ولایت است.

وی با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، خاطر نشان كرد: رشادت های رزمندگان اسلام، اتحاد جماهیر شوروی را به نابودی كشاند و در ادامه در اثر حركت الهی انقلاب اسلامی، امروز ایالات متحده پوشالی آمریكا از هم فروپاشیده است، اما به دلیل سانسور شدید خبری خیلی از واقعیت های غرب، از دیدگان ملت ها پنهان است.

نوشته شده در پنجشنبه 1 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید