تبلیغات
غروب فتنه 88 - توهم فتنه گران به اخبار ساعت 14 هم رسید + آیت الله یزدی: فتنه بزرگ آینده داخلی نیست

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

توهم فتنه گران به اخبار ساعت 14 هم رسید


درحالی که رسانه‌های وابسته به جریان ضدانقلاب داخلی در تلاش بودند تا از مسائل پیش آمده در خصوص جابه‌جایی وزیر اطلاعات سوءاستفاده کنند و به ادعای اختلاف در میان مسئولان نظام دامن بزنند، سایت رسمی این جریان با انتشار یک خبر، میزان دقت و صحت مطالب درج شده در این سایت‌ها را مشخص کرد.

به گزارش رجانیوز، سایت کلمه که به عنوان پایگاه اطلاع‌رسانی میرحسین موسوی شناخته می‌شود، در مطلبی، ضمن تکرار ادعای محمدعلی ابطحی درباره آنچه حضور و بروز حاکمیت دوگانه در ساختار جمهوری اسلامی ایران نامیده، مرتکب گافی اساسی شده است.

کلمه در این مطلب نوشته است: در پی اوج گرفتن منازعات بر سر ماندن یا رفتن مصلحی از وزارت اطلاعات، چند روز پیش، بخش خبر ساعت ۱۴ صداوسیما نامه آیت الله خامنه‌ای خطاب به وزیر اطلاعات را بدون اشاره به موضوع پذیرش استعفای وی از سوی رئیس دولت و حواشی آن، قرائت کرد.

این مطلب درحالی از سوی این سایت مطرح شده که این خبر تنها به صورت شایعه‌ای دهان به دهان در اینترنت مطرح بود و برنامه خبر موردنظر، هیچ مطلب و یا خبری را در این زمینه اعلام نکرد و مشخص نیست نویسندگان حرفه‌ای! سایت کلمه، کدام شبکه خبری را نگاه می‌کرده‌اند که چنین موضوعی را مشاهده کرده‌اند.

این گاف سایت رسمی جریان آشوب دستمایه طنزپردازان فضای مجازی شده و کاربران اینترنت با توجه به اقامت و پناهنگدی اکثر مدیران این سایت در کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه و انگلیس، اعلام کرده‌اندکه احتمالا نویسندگان کلمه به جدای رسانه ملی ایران، مشغول تماشای فرانس 24 یا بی‌بی‌سی بوده‌اند!

گفتنی است در ماه‌های اخیر، اقدامات و مواضع جنجالی و پر از تناقض سایت کلمه سبب شده تا انتقادات تندی از سوی برنامه‌ریزان اپوزیسیون نسبت به آن مطرح شود؛ تا جایی که "اردشیر امیرارجمند" مشاور ارشد میرحسین موسوی و رابط او با گروهک تروریستی منافقین مجبور شد به استودیوی تلویزیون دولتی انگلیس بیاید و از مورد تایید بودن مدیران این سایت خبر دهد.


آیت الله یزدی: فتنه بزرگ آینده داخلی نیست


به گزارش مهر، آیت الله محمد یزدی ظهر دوشنبه در دیدار فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) و مسئولان سپاه قم گفت: رهبری فرمودند من نمی‌گذارم انحرافی در روند روبه رشد امت اسلامی در داخل کشور، منطقه و دنیا پیش آید و وظایف همه ما از این بیانات قابل استخراج است.

وی ادامه داد: ایشان در فاصله بسیار اندکی فرمودند که کشور آرام است و اختلاف و درگیری در آن وجود ندارد لذا همه کسانی که تریبونی در اختیار دارند باید مواظب باشند و وانمود نکنند که درگیری و اختلاف در کشور وجود دارد.
دشمن در کمین نشسته است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: دشمن منتظر است که در کشور اختلافی پیش آید و سوء استفاده کند و در شرایطی که بیداری اسلامی در منطقه پیش آمده است نباید سوژه دست دشمن دهیم.

وی با بیان اینکه اطاعت مطلق از ولی فقیه باید داشته باشیم ابرازداشت: اعتقاد به ولایت فقیه قبل از آنکه در قانون اساسی آمده باشد در شریعت ما وجود داشته و امام خمینی(ره) به آن عمل کرده است و همه ما باید راهی را که ولایت فقیه برای ما تعیین می کند انجام دهیم و از آن زاویه نگیریم.

شرایط شکننده است

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با شکننده خواندن شرایط امروز کشور و با بیان اینکه ممکن است این تعبیر درست هم نباشد ابرازداشت: شرایط از این جهت شکننده است که دشمنان با توجه به شرایط منطقه گرگ صفتانه منتظر سوء استفاده از اختلاف و یا مسایل جزیی در کشور هستند و لذا باید خیلی مراقب باشیم تا حادثه کوچکی هم اتفاق نیفتد.

وی خاطرنشان ساخت: باید بدانیم در کشور چه می گذرد و از رفتار مسئولان مراقبت کنیم و سلیقه ها را هر چه که هست در خدمت حفظ انقلاب و اطاعت از دستورات ولی امر بگیریم.

آیت الله یزدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فتنه سال ۸۸ تصریح داشت: در این فتنه عده ای سردمداری و عده ای پنهان و آکار از آن حمایت کردند که باید در عقیدتی سیاسی ها بررسی شود.
پاسخ رهبری به اعضای کمیسیون تحقیق
وی افزود: ما به عنوان کمیسیون تحقیق در مجلس خبرگان از مقام معظم رهبری خواستیم که برخورد صریح تر و قاطعتری با مرتکبان فتنه شود و ایشان پاسخ دادند که برای من هنوز روشن نیست که اقدامات صریح تر و قاطعتر به نفع کشور هست یانه و منفعتش از مضراتش بیشتر نیست.
وی با بیان اینکه مدیریت رهبری در فتنه بسیار مدبرانه و فوق العاده بود خاطرنشان ساخت: نظام مقتدر است و می تواند برخورد صریحتری با سران فتنه داشته باشد اما آنها در افکار عمومی محاکمه و زندانی شده اند و دارند مجازات می شوند و نیازی به اعمال بیشتری نیست.

نوشته شده در سه شنبه 6 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید