تبلیغات
غروب فتنه 88 - نقش بنی صدر در پناهندگی سبزها به اروپا +حزب کروبی دیگر وجود خارجی ندارد

غروب فتنه 88

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

>

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

نقش بنی صدر در پناهندگی سبزها به اروپا

به تازگی برخی از عناصر فتنه سبز که در اغتشاشات سال 88 و 89 شرکت داشتند به کشور عراق فرار نموده و اغلب توسط کنسولگری فرانسه در اربیل عراق به اروپا اعزام می گردند.
به گزارش«جوان آنلاین»،در این خصوص شخصی بنام لوران به عنوان دیپلمات دوم این کنسولگری مسئولیت انتقال عناصر فرار فتنه سبز را بر عهده دارد.
برای انجام پناهندگی عناصر فتنه سبز ، نیاز به تأیید شخص بنی صدر می باشد که بعد از تأیید کتبی نامبرده مراحل پناهندگی به فرد اجراء می شود.


حزب کروبی دیگر وجود خارجی ندارد

چند عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی اعلام کردند که این حزب دیگر وجود خارجی ندارد و عملاً غیرفعال است.
به گزارش فارس، اعضای حزب اعتماد ملی درباره آینده سیاسی این حزب و اعلام برائت از دبیرکل خود حاضر به اظهارنظر رسمی نیستند.
برخی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرگزازی فارس از پاسخگویی به این سؤال که موضع شما درباره فعالیت حزب اعتماد ملی چیست، پاسخی ندادند.
ابوالفضل شکوری با بیان حزبی‌ به نام اعتماد ملی وجود ندارد که عضو آن باشد، گفت: فعالیت سیاسی را کنار گذاشته‌ام قصد دارم به عنوان یک روحانی با فعالیت مذهبی و فرهنگی به نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم.
حسن کریمیان نیر با بیان اینکه درباره فعالیت اعتمادملی قصد اظهار نظر ندارد، گفت که تنها آقای منتجب‌نیا باید درباره دبیرکل این حزب گفت‌وگو کند.
رسول منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی نیز در پاسخ به خبرنگار فارس تأکید کرد که هرگز حاضر نیست درباره اعتماد ملی و دبیر کل آن اظهارنظر کند.
مسعود سلطانی‌فر هم گفت که حاضر نیست درباره فعالیت سیاسی اعتماد ملی گفت‌وگو کند.
الیاس حضرتی مدیر مسئول روزنامه توقیف شده اعتماد ملی، گفت: حزب اعتماد بعد از انتخابات فعالیتی نداشته است؛ برای کار کردن با حزب اعتماد ملی که اکنون تعطیل شده است، هیچ فکری نکرده‌ام.


نوشته شده در سه شنبه 6 اردیبهشت 1390 توسط ایرانی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin
افزایش آمار
فروشگاه نوید آنلاین - کالا را درب منزل تحویل بگیرید مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید